piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Jak to możliwe że w 21 wieku nadal możemy spotkać się z tak niemiłą i \\\"komunistyczną\\\" obsługą pacjenta. Recepcja w Przychodni na Kazańskiej 2 jest na tak niskim poziomie. W szczególności Sz.P. (...) zero reakcji na pacjentów, zero uśmiechu, bardzo nie miła obsługa a w końcu to przecież dzięki nam pacjentom ma swoje stanowisko pracy, tylko ZA CO?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Rozwiń jaka przykrość cię tam spotkała. Płaszcza ci nie zdjęła, czy jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

no właśnie, napisz coś więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Tajemniczy klient a Ty chodzisz całe życie z bananem po ulicy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

a co Ci się takiego strasznego przydarzyło ,że na forum po nazwiskach to opisujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Ja natomiast uważam że autor tematu ma rację.U mnie w przychodni jest podobnie.Zajdziesz to Co łaskę robią ze wyjma kartę.Mało tego to siedzą, dyskutują,śmieją się...a pacjent wejdzie to mało go nie zjedzą wzrokiem jak już któraś uszanowanie podniesie du.pe i podejdzie.I dodam że rzadko chodzę po lekarzach,żeby nie było:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Ja z podobnego powodu odeszłam z Przychodni na Wyszyńskiego. Nie wiem jak tam jest teraz może i do nich zawitała w końcu cywilizacja i 21 wiek, ale kiedyś szlak mnie trafiał jak musiałam iść się zarejestrować. W końcu tak przegięły, że prosto od nich pojechałam się zarejestrować w innej przychodni, jestem w niej od 4 lat i nie żałuje decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Nie ma to jak w REMEDIUM na Łagody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi w przychodni na ul. Makowej. Przemiły i bardzo kompetentny personel. Więc tajemniczy kliencie, po co narzekać- przepisz się to nic nie kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Przejdźcie się na badania okresowe do Eskulapa to dopiero doświadczycie poziomu obsługi ze szczególnym uwzględnieniem smutnego pana z rentgena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Przeciez to nie sprzedawcy telefonow, ze maja wchodzic petentom w tylek. Zapraszam do mojej pracy do lopaty z usmiechem na ustach i byciem milym dla innych. Tajemniczyklient az konto zalozyl zeby pokazac innym swoje mile podejscie do ludzi

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Na rejestrację w przychodni na Reymonta nie można narzekać, a z lekarzami to różnie bywa. Obsługa w rejestracji bardzo miła, zresztą panie znają swoich pacjentów.

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Zastanawiający jest fakt, dlaczego z pierwszego postu zostało usunięte nazwisko? Przecież to żadna tajemnica, a może układy? Obawa przed utratą pracy? Bo chyba do emeryturki tej pani już niewiele brakuje ... Widać nawet wnuczka odpiera zarzuty z pierwszego postu tego tematu. Chyba musiało zaboleć, co?

A najgorsze jest to, że prawda w oczy kole ... O tej pani już dawno się mówiło, ja niegdyś byłem tam z dziadkami, chamstwo i wyraz twarzy tej kobiety odrzucają na samym wejściu, dlatego zmieniliśmy przychodnię. Ale cóż ... Nawyków z młodości i korzeni nie da się zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Ja rowniez jestem zarejestrowany w tejze przychodni i popieram to co pisze tajemniczy klient.Czasami rejestruje sie tel i w sluchawce slysze wtedy glos jakby wogole robili laske ze odebrali tel.A jezeli robie to osobiscie to zawsze wyczuwam robienie laski ze wyciagna karte milego wieczoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Niektorz chca by im pani w rejestracji robila laske?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

haha, siwy, dobre :)
Jakiś czas temu słuchałem audycji chyba Bralczyka i omawiał on różnicę pomiędzy robieniem laski i robieniem łaski.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Siwysiwy żeby w jakiejkolwiek przychodni robili laskę,to wszyscy panowie raptem by strasznie podupadli na zdrowiu, walili by drzwiami i oknami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

To jedzcie do Angli, tam podobno w urzedach, sklepach itd. dla kazdego sa mili.

Kolezanka opowiadal mi po tym wzgl. duzo lepiej, niz u nas.

Mowi, ze ogolnie na obczyznie ciezka i wcale duzo nie zarabia, to jednak siedzi tam ... ja mysle , to to wlasnie dla tego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

*dlatego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa/recepcja w Przychodni na Kazańskiej

Eh, co do Anglii masz rację - trudno tu uświadczyć smętnego/niechętnego klientowi sprzedawcę - wielu jest uśmiechniętych i nieraz chętnie choć parę zdań o niczym wymieni, a jak się czegoś szuka, bardzo chętnie pomagają (i nawet do konkurencji potrafią odesłać).

A co do przychodni - dopóki mieszkałam w Łomży, bywałam tam, na Kazańskiej, ze dwa razy do roku i zawsze było sympatycznie. Nie wiem, o której Pani mowa, ale ja zawsze byłam traktowana bardzo ok.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org