czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry serwis GSM

Witam!!!
Jaki serwis GSM w Łomży możecie poleci a jaki zdecydowanie odradzacie. Muszę oddać telefon do serwisu a nie chciał bym się przejechac.
Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

HelpGSM (przy dworcu) zdecydowanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

Hmm no właśnie o tym słyszałem różne opinie, więc może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

wiesz nie wiem skad ,masz rózne opinie
w ciagu ostatniego roku naprawialem tam samsungow iphon okolo 15 szt i jakos wszystkie dzialaj
Mam wrażenie że mako to inny serwis ktory nie ma zlecen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

Haha spokojnie ja chcę porostu oddać tel do dobrego serwisu, a nie robić komuś reklamę czy anty reklamę. Poprostu słyszałem opinie negatywne między tymi dobrymi i chciałbym usłyszeć od większej liczby osób co kto myśli. Równie dobrze można powiedzieć że Madagaskar to właściciel serwisu help GSM który chce zrobić sobie reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

w tym mieście nie ma dobrego sami partacze oddawałem kilka teldo naprawy w różnych serwisach i niestety z marnym skutkiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

sebo oddaj w wawie tam sa najlepsi za cene razy 3 zreszto o czym tu mowa mozna naprawiac tel ale jak jest zalany to nie ma co liczyc na to ze kiedys bedzie jak nowy
a co do telefonow ja sie kupi g.. to sie bata z tego nie ukreci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

moze ty masz gówno ja akurat miałem tel z każdym systemem . min. iphone,blackberry, lumie i na androidzie. ostatnio w jednym serwisie oddałem iphona do naprawy i po na prawie był w takim samym stanie więc musiałem wymienić go na lepszy model .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

ja polecam HelpGsm albo Adasia na starym rynku przy malinie , jest w Łomży tylko 2 szpeców od tych cudeniek techniki , zwiedziłem wielu lecz nie wielu pomogło : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

cenowo też nie jest najgorzej, a jak nasze podpowiedzi nie odpowiadaja zawsze mozna wyslac do markowego serwisu np. Samsung ma serwis w Wawce, Nokia chyba tez .. wiec wystarczy zapytac wujka gogle gdzie dana firma ma swoj serwis , wyslac i czekac na fakture :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

A w komisie na Krótkiej u Pana Sławka taki wysoki Pan od ręki naprawia i to dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

Chodzi ci pewnie o sympatie omijaj szerokim łukiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

Sympatia
ul. Krótka 3

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

tylko sympatia ja zawiodlem sie na Pawle z helpgsm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

tylko - HELPGSM.PL
- miła obsługa;
- diagnostyka na poczekaniu;
- realna diagnoza;
- nie naciągają;
- tłumaczą przyczyna/skutek;
- nie boją się starych telefonów;
- najnowsze modele naprawiają od ręki;
- doradzą, pomogą;
- negocjować można (cenę naprawy lub zakupu nowej \"zabawki\");

Jeżeli z komórkowym problemem to tylko tam - SĄ JEDYNI - w swoim fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

zabrakło jednego, według mnie najważniejszego

- profesjonalizm w każdym calu.

Podsumowując - tylko helpgsm.pl
w Łomży nie ma nikogo kto może z nimi konkurować - według mnie - subiektywnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

\"subiektywnie\" z tym się z tobą zgadzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry serwis GSM

zdecydowanie nie polecam serwisu w lomzy na starym rynku. naprawial mi 2 telefony. trzymal 2 lata. tak je naprawil, ze oddal je nienaprawione,. wrocily do mnie w czesciach bez wszystkich czesci. jeszcze mial do mnie pretensje, ze mu glowe zawracam i mam do niego pretensje, bo w takim stanie niekompletnym je odemnie dostal do naprawy. telefony oddalem kompletne w 100%, a wrocily do mnie bez np baterii, ale wg serwisu to te telefony byly bez baterii. powtarzam zdecydowanie nie polecam. omijac ten serwis z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org