piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odchudzanie - pomocy!!!

Muszę zgubić trochę kg do końca grudnia, co robić????
podsuńcie jakieś pomysły na diete, taka, ktoro same stosowałyście. Musi byc skuteczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!










Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

dieta 1200 kalorii

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Dieta 1000 kalorii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

ale ja już wszystkiego prubowałam katowałam sie dwa tygodnie i nic!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ostatnio w radiu słyszałem coś w stylu \"Chcesz schudnąć? Wyślij darmowy sms pod nr ****...\" Potem dostajesz sms-y z poradami, przepisami lub czymś tam jeszcze...
Czego to ludzie nie wymyślą
Jak powiedział kiedyś Cezary Żak: TYJE SIĘ OD JEDZENIA, NIE OD POWIETRZA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Idz do dietetyka, on ci pomoze, zrobisz to madrze i zdrowo

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

w dwa tygodnie chcesz zrzucić to co nagromadziło się latami?
do tego potrzeba czasu i nie tylko samej diety. sport, zrównoważona dieta, samodyscyplina i dobry dietetyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ile chcesz zrzucić?Wejdż na facebook-ową stronę Ruch to zdrowie.Zobaczymy co się da zrobić :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Plecam mądrą dietę ustaloną przez dietetyka i ruch. Jak masz samozaparcie to można schudnąć zdrowo 1 kg tygodniowo. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

dieta kopenhaska może nie za zdrowa ale działa cuda i reguluje trawienie na lata.stosowałam polecam.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

W odchudzaniu nie chodzi o to żeby stosować jakieś wymyślne diety. Najważniejsze jest nauczenie się nawyków zdrowego odżywiania, w przeciwnym razie zaszkodzisz sobie i efektu nie będzie albo tylko krótkotrwały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

8-11-15-17 to są godziny posiłków z tym że o 15,00 tylko duży naturalny jogurt,który mieszasz z otrębami pszennymi, kolacja najpóżniej o godz. 18 (b.lekka) i dużo wody niegazowanej. No i spróbuj obiad pomieścić w małym talerzu -tym od śniadania.Powodzenia życzę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Sorry.przybliżę bo trochę namącił ja. 7/8,00 śniadanko, 11,00 i tu czas na jogurcik , 14,00 obiad 17,00 kolacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ja polecam jednak udanie się do dietetyka i zrobienie wszystkich niezbędnych badań, bo problemy z wagą mogą również wynikać np. z zaburzonej równowagi hormonalnej (np. tarczyca), a wtedy żadna dieta cud nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Oczywiście też po/zalecam rozmowę z dietetykiem , to podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

barbara nic z tego mastodonty nie schudly wigineły
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Koktajle Wellness natural balance !

Srednio w miesiac traci sie 5kg, nie zbyt duzo , ale bezpiecznie i zdrowo.

Produkt na bazie naturalnych skladnikow - reguluje metabolizm, zawiera dobrze wchlanialne witaminy, mineraly itd., zmijsza sie chec na slodkie ; poprawia samopoczucie( jest po nim wiecej sily), poprawia cere,wlosy, ...

Jestem konsultantka Oriflame - u mnie wszystkie kosmetyki i odzywki min. 20% taniej ( mail w profilu).


http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22138

ps na przytycie te koktajle tez dzialaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Lepiej samemu zrobić owsiankę z ulubionymi dodatkami na mleku niż pić zmumifikowane warzywa, owoce i jajka. Przynajmniej wiem co jem i będzie taniej. Taki proszek z owoców i warzyw traci wiele cennych składników podczas suszenia.
Nie można się nastawiać na jedną dietę, bo organizm ludzki do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wielu składników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

i co ciekawe nie ma w tym koktajlu cukru a sukraloza

Sukraloza (E955) to pochodna sacharozy, 600 razy słodsza od zwykłego cukru. W teorii nie dostarcza organizmowi kalorii, gdyż nie jest przezeń metabolizowana, ponieważ jej cząsteczka zawiera atomy chloru. Metabolizuje się w organizmie tylko w 20 proc., reszta zostaje wydalona. Jest bardziej uniwersalna niż powszechnie stosowany inny słodzika – aspartam, jako iż rozkłada się w wyższych temperaturach i większych zakresach pH, dzięki czemu można ją także stosować w wyrobach piekarniczych i ciastkarskich oraz napojach kwaśnych (np. z kwaśnych owoców).

Ponieważ sukraloza rozkłada się na dwa szkodliwe dla organizmu związki (chloroglukoza i chlorofruktoza) zespół Schiffman i Rother postanowił zbadać, jaki wpływ na ludzki organizm ma jej stosowanie. Badania, przeprowadzone na modelu mysim, przyniosły alarmujące wyniki.

Przy długotrwałym używaniu sukralozy zmienia się poziom glukozy we krwi oraz metabolizm insuliny. Zostają wytworzone w jelitach nowe metabolity, których poziom toksyczności jest jeszcze nieznany. Wiadomo jedynie, iż są szkodliwe, ponieważ w przewodzie pokarmowym następuje wzrost poziomu cytochromu P450 - enzymu istotnego w metabolizmie kwasów tłuszczowych i cholesterolu. Prawdopodobnie te nieznane pod względem toksyczności metabolity sukralozy wpływają także negatywnie na florę przewodu pokarmowego – następuje bowiem zakłócenie jej równowagi i pojawiają się bakterie patogenne. Z kolei badanie histopatologiczne wycinków z jelita pozwoliło także na stwierdzenie, iż limfocyty tworzą nacieki zapalne w nabłonku jelita i uszkadzają sam nabłonek jelita.

Według naukowców takie efekty powoduje już dawka sukralozy, która została zaaprobowana do użycia w produktach spożywczych przez rządowych regulatorów zajmujących się bezpieczeństwem żywności zarówno w państwach Unii Europejskiej, jak i w USA. Jak wykazują jednak dane naukowe, sukraloza posiada wiele cech wspólnych z innymi związkami chloroorganicznymi, jak pestycydy, substancje lecznicze czy nawet chemikalia przemysłowe. Autorzy badań sądzą, że konieczne jest powtórne przebadanie pod kątem bezpieczeństwa tego słodzika, zwłaszcza jeśli ma on być dodawany do produktów spożywczych używanych przez dzieci, osoby starsze, matki karmiące, cukrzyków, osoby ze stwierdzonym nowotworem oraz w trakcie kuracji wieloma lekami jednocześnie.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy wysoce negatywny wynik badań dotyczący tego słodzika. W 2008 roku zespół naukowców z Duke University Medical Center pod kierownictwem dr Mohameda B. Abou-Donia w trakcie badań słodzika o nazwie \"splenda\", którego głównym składnikiem była sukraloza, stwierdził na modelu szczurzym, że nawet w ilościach mniejszych niż 5 mg na 1 kg masy ciała dziennie wykazuje on negatywne działanie na organizm. Jednak dystrybutor słodzika powołał własny panel 9 ekspertów, którzy skrytykowali badania zespołu Abou-Donii zarzucając m.in. błędy metodologiczne, brak dostatecznego umotywowania wniosków i ich \"sprzeczność z danymi pochodzącymi z innych badań\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Kolejny minus tego koktajlu to zawartość soi, która nie wiadomo skąd pochodzi. Soja jak niektórym wiadomo, tak jak kukurydza, to produkt GMO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

http://instrukcjazdrowia.pl/produkty-wellness/koktajle-natural-balance-wellness-by-oriflame/

Instrukcja używania koktajlu :)

JAK UŻYWAĆ:

Krok 1: Wypij koktajl około 30 minut przed głównym posiłkiem. Stosuj go także jako przekąskę między posiłkami, a także zawsze, kiedy poczujesz głód w ciągu dnia. Dla uzyskania pożądanego efektu rekomendujemy spożywanie 2-3 porcji dziennie.

Krok 2: Zmniejsz ilość spożywanego makaronu, ryżu, pieczywa i ziemniaków. Wzbogać swoją codzienną dietę o kolorowe, pełne witamin warzywa.
„Zamiast ryżu lub ziemniaków, zaczęłam serwować dla swojej rodziny kaszę jaglaną z mięsem i warzywami sezonowymi. „
Kasia
Krok 3: Ćwicz 30 minut dziennie. Jadąc do pracy i z pracy, wysiadaj z autobusu przystanek lub dwa wcześniej, zrezygnuj z jazdy samochodem na rzecz jazdy rowerem. Wciągaj brzuch i pośladki, zawsze kiedy stoisz. Rób przysiady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Jak widać powyżej same koktajle są mało skuteczne, gdyż wymagają działań wspomagających (sport, rezygnacja z produktów o wysokim indeksie glikemicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Kukulka zwróciłeś uwagę na suklarozę, chwalą się producenci, że aspartam free a tam suklaroza, kolejne niebezpieczny słodzik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Batoniki mają jeszcze ciekawszy skład, cenę - bez komentarza. Podobne batoniki mussli można kupić w biedronce, lidlu, a cena dużo niższa. Nie wiem czy aby nie będą zdrowsze z biedronki patrząc na skład tego batonika wellness.

Nie polecam takiej terapii. Lepiej skorzystać z usług profesjonalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

polecam diete vitalia.pl smacznie dopasowana, mozna gubic tygodniowo 0,3kg-0,7-1kg, zalezy kto jak chce, jest dietetyk, trener, psycholog, jedzenie mozna zmieniac, skladniki tez mozna zamieniac w zaleznosci od tego co mamy w domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Przede wszystkim - dietetyk.
Nie każdy musi iść na dietę. Wielu ludzi tyje... bo zbyt mało je. Przede wszystkim zacznij jeść wartościowe produkty. Unikaj jedzenia \"po polsku\" (schabowy z głębokiego tłuszczu itp). Jedz dużo warzyw, owoce - z tym, że przy nich trzeba uważać, bo cukier tuczy lepiej niż tłuszcz. Unikaj białego pieczywa, wybieraj te pełnoziarniste. Do tego jak najmniej żywności przetworzonej, słodzonej itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

dieta vitalia to bzdura - kasują Cię za wszystko, każda dieta jesli rozsądna będzie lepsza. Poza tym dużo ruchu i jakies zabiegi odchudzające wspomagające. Która partia jest dla Ciebie najbardziej problematyczna? u mnie najgorzej zgubić brzuch i boczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

aaa i zgadzam sie tu z poprzedniczką aniag78... tłuszcz odkłada się szybciej jeśli nic nie jesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

podstawą odchudzania to nie rygorystyczne diety ,głodówki . Do tego trzeba podchodzić z głową .
ja skorzystałam z porad dietetyka,który ułożył mi bardzo ciekawą dietą i do tego chodzę na siłownie 4 razy w tygodniu na ćwiczenia na przyrządach aerobowych polecam ,ale przede wszystkim silna wola. jeżeli odchudzasz się ,a potem poddajesz się to waga powraca podwójnie tzw, efekt jojo.
Proponuję Tobie wizytę u dietetyka i trzymać się jej wskazówek. Początek ciężki ,ale warty efektów :) zapisz się na aerobik,fitness,siłownię . Siłownia tylko dla kobiet jest na Al.Legionów nad stacją paliw Pryma.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

nie wpierdalaj tyle!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

oczywiście że najlepiej poradzić się dietetyka ale np na mnie dobrze zadziałała kopenhaska + ćw. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Jagoda Acai.Podaję link do ekstraktu 4:1 :)

http://allegro.pl/jagody-acai-ekstrakt-4-1-500g-mlynoliwski-i4767471321.html


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

dieta osmiogodzinna dziala cuda jemy przez osiem godzin pozniej nic

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Zdrowy styl życia! Mniej cukru, więcej ruchu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Najlepiej jeść połowę tego, co się jadło do tej pory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

a próbowałyście jakiś zabiegów odchudzająch stosowac razem z dietą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

próbowałam - najbardziej to schudł mi portfel :| , lepsze : dieta + ćwiczenia w domowym zaciszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Kama30 a jakie zabiegi bralas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Próbowałam masaży, i lipolizy iniekcyjnej. Żadnego efektu. A dieta i ćw - upragniony efekt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Żadne koktajle żadne cudowne diety.Wyeliminować to co najgorsze cukry ,białe pieczywo ziemniaki,ograniczyć uzywki typu kawa alkohol, pięć posiłków dziennie małych minimum 2 litry wody dziennie trochę ruchu owoce i warzywa zamiast podjadania i spadną kilogramy więcej energii przybędzie sen będzie lepszy......sprawdzone zdrowe ...diety cud są niebezpieczne dla organizmu a cudowne koktajle to tylko biznes.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

U mnie w takiej sytuacji sprawdziła sie kriolipoliza, ale robiłam w Wwie i nie wiem czy jest w Łomży w jakimś gabinecie. Serio, warto poszukać, bo efekty miałam rewelacyjne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ja stosuje http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny i naprawde moge polecic. Znacznie poprawil moj metabolizm. Dodatkowo duzo cwicze i stosuje diete

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Irmina, ziemniaki są zdrowe to po pierwsze. Po drugie - owoce są źródłem cukrów prostych i też mogą powodować tycie. Przede wszystkim ruch i dieta mż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Oczywiście, że zmiana nawyków to podstawa. Dieta, która trwa tydzień, dwa czy nawet 3 miesiace poskutkuje, owszem, ale jeśli zaprzestaniemy działań i wrócimy do jedzenia sprzed diety - efekt jojo gwarantowany. Dietetyk jest po to, aby oprócz ustalenia planu i zaleceń żywieniowych nakierował nasze myślenie na właściwe tory :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Dietetyk to jednak podstawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ja biorę kapsułki TillSlim i pomagają. Nie mogę powiedzieć, że wystarczy jeść suplement i waga sama zacznie spadać, bo trzeba działać szerzej bardziej wszechstronnie, czyli suplement do jedno a dwa to dieta i sport – najważniejsza sprawa, ja akurat współpracuję trenerem personalnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

A tam kapsułki, mniej jeść więcej się ruszać i będzie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Dieta kopenhaska trwająca tylko 13 dni ,jadłospis do znalezienia na internecie- UWAGA bardzo drastyczna.
Trwa 13 dni natomiast efekty widać w ciągu 2 m-cy po jej zakończeniu ( później można jeść już wszystko).
Ja na niej schudłam -20kg. Przez 2 lata brak efektu jojo- później trzeba się pilnować:)
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Siłownia i dieta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Ja polecam jeść noramlnie tylko wykluczyć, z posiłków napoje słodzone cukry i wprowadzić 5 posiłków dziennie. Oczywiście o ile praca na to pozwala i tak drastycznej diety nie będzie trzeba stosować. Do tego wprowadzać stopniowo aktywność fizyczną i z pewnością efekty będą widoczne z czasem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odchudzanie - pomocy!!!

Najlepszy będzie rower, albo regularne chodzenie na basen. Sport i wysiłek fizyczny pomoże ci schudnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org