niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zdjęcie legitymacyjne

Witam. Gdzie w Łomży można zrobić zdjęcie legitymacyjne? I jakie są ceny? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Mało jest fotografów w Łomży? Stary Rynek, niedaleko Urzędu Miasta - FotoGabs, ul. Farna - Wrzos. Na Południu jest kilku. Ceny od 20-paru do 30 złotych. Zależy od ilości odbitek i firmy.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Z tego co się orientowałam, to wszędzie cena ta sama - 28 zł. Wrzos, Gabs i Foto-Partner. Jeśli ktoś wie, gdzie jest taniej to proszę o info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Wystarczy zeskalować do właściwego rozmiaru, wrzucić odpowiednią ilość zdjęć legitymacyjnych na arkusz 10x15 w programie graficznym, zapisać i wydrukować natychmiast w automacie w Rossmannie - koszt 4zł. Praktykowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Popieram Empuza. 10 razy taniej a jest duża szansa że będą ładniejsze zdjęcia niż od fotografa (w domu można pozować do zdjęcia do woli i bez pośpiechu). Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Nie wiem czy wieś pamięta.
Jest jeszcze zakład fotograficzny \"Bajka\" na ul. Bernatowicza. Bardzo dobrze tam robią zdjęcia. Pozdrawiam chłopaków z \"Rembelina\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Zaciekawił mnie ten pomysł z domowymi zdjęciami. A doradźcie jak zrobić jednolite białe tło (białe prześcieradło i tak wyjdzie szarawo) i jak dobrze doświetlić zdjęcie. Bo zwykła lampka to chyba za mało.
Robił już ktoś takie zdjęcia w domu? Jakieś porady praktyczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcie legitymacyjne

Tło nie musi być białe, powinno być jasne i jednolite. Osoba nie może być tuż przy ścianie, bo wyjdzie brzydki cień. Co do doświetlenia zdjęcia to jest większy problem ale metodą prób i błędów uda Ci się (ja zawsze kombinuję żeby wykorzystać światło dzienne i dodatkowo mam taki ciekawy program w aparacie który to fajnie ogarnia). Potem to już tylko usuwanie \"nieprawidłowości na twarzy\", dobry kolor i kontrast . Rozdzielczość zdjęcia i szablonu 300DPI, wymiary 35x45mm i voila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org