piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa domu

Kupował ktoś projekt od MG Projekt? My mamy wylane dopiero fundamenty wg ich projektu. Widziałem też, że ta pracownia organizuje różne konkursy. Nagrody są rewelacyjne i wartościowe, więc warto o nie powalczyć! Liczę na to, że uda mi się wziąć udział w kolejnym konkursie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ale reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

chamska i prosta, widac firma nie ma realnie nic do zaoferowania i takimi zagrywkami poróbuje znalesc kolejnych jeleni
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Dokładnie,dokładnie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Nie zgadzam się faktycznie mają super promocje np. Teraz jest do 9 grudnia Mikołajkowy worek prezentów http://www.mgprojekt.com.pl/mikolajkowy-worek-prezentow myślę, że warto o tym napomknąć bo można naprawdę nieźle oszczędzić, 10% rabatu plus pakiet dodatków w wysokości 800 PLN to nie lada gratka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

gutek: nie chce mi się analizować promocji na tej stronie, ale jeżeli uważasz, że: normalna cena za tablicę budowy to 120 zł to ja dziękuję za pozostałe \"prezenty\". Jedź do pierwszego lepszego sklepu w Łomży, kupisz ją za 30 zł.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ryba ma 100% racje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ja akurat się nie znam na cenach projektów bo my kupowaliśmy projekt od architekta, który robił nam wszystko od a do z. Stwierdziliśmy, że wyjdzie nas to taniej niż gotowy projekt, który trzeba będzie przerabiać później.
Ale jak ktoś z Was buduje dom to polecam zajrzeć tutaj: http://zbudujmyto.pl/ jest cała masa naprawdę ciekawych informacji i baza fachowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org