poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poczta 24h

W Ostrołęce została otwarta calodobowa poczta, może u nas ktos o tym pomyśli..... Fajny pomysł.
http://www.moja-ostroleka.pl/calodobowa-poczta,1412243561,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Przenieś się do Ostrołęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

zatem proponuje jezdzic do Ostroleki wysylac listy... ale koniecznie o 1 w nocy żeby pokazac ze to trafiony pomysl:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

A mi się taki pomysł podoba :) Nie zawsze jest czas do 18:00, żeby zajść na pocztę :) W Olsztynie też jest poczta całodobowa, ale nie sądzę, żeby w Łomży taka szybko powstała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Nie przesadzajcie, Poczta jest otwarta do 20. Kto normalny wysyla listy w nocy?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Moja poczta jest do 18:00, jak chcę np. odebrać list do mnie to nie mogę się udać na inną pocztę, bo list jest na mojej poczcie. A do 18:00 nieraz ciężko się wyrobić. Ale fakt, że poczta całodobowa tego problemu nie rozwiąże :)
A pytasz kto normalny wysyła listy w nocy - ten, kto nie lubi kolejek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

ludzie wescie wy sie ogarnijcie . kazdy tylko o swoja dupe dba . dajcie tym ludziom ktorzy tam pracuja wyjsc do domu o rozsadnej porze . najlepiej zeby wszystko bylo otwarte do 24 . ciekawe jak wy byscie musieli zapierdalc o takich godzinach to tez byscie chcieli zeby tak wszystko bylo 24h otwarte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Skoro otwarte 24h moga byc monopolowe to dlaczego nie moze byc i poczta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Autor: indianer co ty za glupoty piszesz ogarnij sie ludzie pracuja w systemach zmianowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

co nie znaczy ze jak nie ma takiej koniecznosci to ktos musi nocki wyrabiac. dwa lata pracowalem w systemie 3 zmianowym i niszczy to zycie rodzinne, zwlaszcza przy malym dziecku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta 24h

Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org