piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hybrydy,żele

Robie hybrydy i zele....chętne panie zapraszam..510743636

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Fakturę oczywiście można dostać?

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Na jakich lakierach pracujesz ? Ile za hybrydy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A panowie nie mogą? Dyskryminacja!

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A w jakiej cenie te paznokcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Jak chcecie mogę wam moja koleżankę polecić extra robi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

ogłoś się na facebook ze swoimi pracami, pokaż co i jak robisz, uwierz że w ten sposób najszybciej pozyskasz klientów.
Zwróć uwagę ile dziewczyn w Łomży w ten sposób się ogłasza, pokazuje itd..
Ważne jest czy robisz to profesjonalnie, czy paznokietki są ciekawie i dokładnie zrobione, i czy po prostu długo się trzymają

Ja byłam właśnie ostatnio u dziewczyny która ogłasza się na facebooku i mimo pięknych zdjęć które bardzo zachęciły mnie do wizyty, paznokcie trzymały się tylko 3 dni:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A ja polecam zakupienie sobie na Allegro zestawu do manicure hybrydowego. Można kupić taki zestaw za 120-140 zł (są nawet i tańsze). Zakładając, że ktoś chce zrobić sobie manicure i pedicure to zestaw zwraca się praktycznie od razu (ceny hybryd w lepszym salonie to ok. 60 zł). Zrobienie hybryd samemu to żadna filozofia, jak ktoś umie pomalować sobie paznokcie to i z hybrydami sobie poradzi. Na youtubie jest mnóstwo filmików instruktażowych. Po co przepłacać, jak można mieć praktycznie to samo bez wychodzenia z domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

chociażby po to żeby mieć większy wybor w kolorach. Idziesz do pozadnego salonu i na polce masz 30 roznych buteleczek no chyba ze Ty lubisz chodzic miesiącami w jednym to wtedy może i masz racje MOZE. Ale szczerze watpie ze kupisz w miare pozadny zestaw do hybryd za te 140 zl - powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A czy ktoś broni dokupić różne kolory lakierów?
Widzę, że bardzo Cię moja wypowiedź dotknęła - boisz się, że klientki stracisz? Nie martw się, zawsze znajdzie się ktoś, kto lubi przepłacać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

skoro mówisz o dopłacaniu za lakieru to nie oszukujmy się nie zmieścisz się w 140 zl :) nic mnie nie dotknelo tylko nie lubie jak ktoś się wypowiada na tematy w których ma niewielkie pojecie. Ja wyznaje zasade- jak nie wiem to nie mowie i tyle w temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A czemu uważasz, że ty coś wiesz, a ja nie wiem? Bo robisz sobie hybrydy u kosmetyczki? A próbowałaś zrobić w domu? Nie. Więc to ty chyba nie wiesz, o czym piszesz. Tak sobie tylko zgadujesz, że to, co ja proponuję jest na pewno be.
Ja nie potrzebuję 30 kolorów, bo wystarczy mi kilka 5, 6 czy 7 . Mam swoje ulubione kolory, z którymi się dobrze czuję i nie muszę mieć całej tęczy kolorów w domu. Może i wliczając lakiery wyjdzie to drożej niż jednorazowy manicure, ale i tak na pewno taniej niż stałe płacenie u kosmetyczki kosmicznych pieniędzy za pomalowanie paznokci.
Zaproponowałam alternatywę dla kosztownych zabiegów u kosmetyczki a ty na mnie najechałaś. Ja robiłam hybrydy w domu i super wychodzą i długo się trzymają. Może sama spróbuj a dopiero potem się wypowiadaj.

Ja tylko coś zaproponowałam, oczywiście nikogo nie zmuszam, jak ktoś woli dużo płacić u kosmetyczki to jego wola :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Ja tam robię sobie hybrydy sama, zainspirował mnie ten artykuł http://www.caffebabka.pl/paznokcie-hybrydowe-mozna-miec-i-bez-kosmetyczki/. Wydatki zwróciły się bardzo szybko a ja po kilku razach doszłam do perfekcji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Ja używam lakierów hybrydowych z Makear bo mają ogromny wybór odcieni i trzymają kilka tygodni ;)najdłużej miałam 5 tygodni, bez żadnych odprysków, tylko uzupełniałam je chyba ze 2 razy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

bardzo dobre i najtańsze w mieście są lakiery hybrydowe Lautrec po 18,99PLN w Prezenciku na Krótkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Również polecam hybrydy sprzedawane na Krótkiej! :)

testosteron


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Gdzie można kupić lakiery do paznokci w Łomży? Będę wdzięczny za jakieś namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Moja dziewczyna też robi. Bierze 40 zł za hybrydy i 60 za żele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A nie warto byłoby po prostu zainwestować w takie żele do paznokci? Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele



NIEDŁUGO NA TYM FORUM BĘDĄ SAME TROLLE INTERNETOWE I SPAMERZY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

A wiecie może gdzie mogę dostać najlepsze zestawy hybrydowe na prezent?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Ile kosztuje u Pani zrobienie paznokci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

no ja zainwestowałam w cały zestaw, jednak nie wychodzi mi robienie hybryd :c dlatego poszukuję dobrej kosmetyczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Kobietki, a który manicure Wam się bardziej podoba, który sobie zazwyczaj robicie? Ja przeczytałam ten artykuł http://blog.nailscompany.eu/zel-czy-hybryda-jaka-metode-wybrac/ i zdecydowałam się na hybrydy. Jak jest u Was?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

Kilka dobrych firm jakie mogę polecić:
semilac
indigo
neonail
ewentualnie firma Chiodo

Pamiętajcie jednak, że lakiery hybrydowe to nie zabawa i jeśli wykonujecie zabiegi nieprofesjonalnie to możecie nabawić się sporych problemów.Alergie są dość czeste....

https://drszczepanska-ame.pl
Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
ul. Grabskiego 8
35-312 Rzeszów
NIP: 8171372712
tel. +48 579 430 354
mail: kontakt@drszczepanska-ame.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hybrydy,żele

a mozesz wysłać zdjęcia? gdzie dokładnie przyjmujesz, w którym salonie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org