niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska-Serbia 3:0



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

o to by było na tyle, jak chodzi o oglądanie mistrzostw w tv

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

i oby tak dalej!

obejrzałem otwarcie \"dzięki\" Polsatowi, wysłuchałem otwarcia P.Prezydenta i Jego życzeń... \" miłych wrażeń... emocji... itp, itd...\"

i \"pogoda dla bogaczy?\"... a czy ktoś z Was może mi napisać ile kosztuje obejrzenie tych mistrzostw?

a \"swoją drogą\"... 1-szy raz w naszym \"wolnym kraju\"( słowa P.Prezydenta) taka impreza... a tylu miłośników siatkówki... czy zamiast drogich obiadków, wypadów do kurortów, P. Prezydent i inna \"świta\" nie mogli by \"załatwić\" (to przecież w naszym wolnym kraju) by ten \"polebs\" popatrzył sobie i pocieszył się z wygranych meczów naszej siatkarskiej reprezentacji?

\"kopaczy\" z Legii (gdzie nawet DYREKCJA) ze swoich obowiązków nie wywiązuje się w ogóle, pokazują na okrągło!

chorzy ludzie, chory kraj... \"dziwny jest świat\" jak śpiewał mój ulubiony piosenkarz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

Dostęp do Mistrzostw kosztuję CHYBA 92 zł.
Widowisko ciekawe a Polsat strzelił sobie w kolano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

Jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata siatkarzy 2014 doszło do małego skandalu. Otóż podczas ceremonii otwarcia mundialu kibice zebrani na Stadionie Narodowym w Warszawie wygwizdali reprezentację Rosji.
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-siatkarzy-2014-reprezentacja-rosji-wygwizdana-podczas-ceremonii-otwarcia/z3668

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

mieli rację że wygwizdali czerwonych!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

U Ruskich i tak nikt tego nie oglądał, podobnie jak w innych krajach, to niszowy sport na świecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska-Serbia 3:0

Brawo Biało-Czerwoni!
Nie dosyć, ze wreszczie organizujemy jakieś mistrzostwa świata, to jeszcze w jakim stylu na nich gramy! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org