niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GW Consulting

Witam,

W związku z tym że wszystkie posty na sronie GW Consulting są kasowane ponawiam tutaj zapytania do Pana Prezesa:

GDZIE SĄ ZALEGŁE PIENIĄDZE DLA PRACOWNIKÓW GW??? Czy znowu będzie się Pan tygodniami tłumaczył że przelewy poszły a to wina banku że ich nie ma i że lada dzień powinny być??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Przylaczam sie do pytania !
Ile czasu mamy czekac na uczciwie zarobione pieniadze ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

haha, sam sb odpisuje :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

nie zapłacić ludziom za wykonaną pracę to chyba w KK ma jakąś nazwę . Szczyt wszystkiego , niestety jeśli się ma firmę to trzeba się liczyć z tym że ludziom się płaci , ciekawe co by było gdyby ten Sz.P Prezes nie dostawał wynagrodzenia przez X czas i był ściemniany raz po raz . I co tutaj też trzeba użyć stwierdzenia sorry taki mamy klimat.... a przepraszam KRAJ /

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

To gówno consulting

Yo_ziomus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

nawet nazwa pasuje ;) niby nowa z IQ na GW ale metody podobne no cóż :)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Może pytania skierujcie do prezesa, bo wątpię żeby ktoś tu wam odpowiedział.
Wszystkie te firmy są gówno warte tylko inaczej się nazywają. Gw Consulting
czy dawny Cursor teraz HONESTY GROUP jedno gorsze od drugiego.
Tylko z tego co wiem to jeszcze w GW to prezes przyszedł i przeprosił a w
Honesty to nie dość że jakieś grosze płacą to jakieś ściemy puszczają zwalają
winę na wszystkich tylko nie na siebie, a wielki prezes
jeszcze potrafi powiedzieć że go to nie interesuje
że przelewów nie ma to nie jego wina i jak będą to będą.
Warunki pracy też pozostawiają wiele do życzenia śmierdzi wiecznie
papierosami i menelem syf wszędzie jak w ogóle można ludzi tam wpuszczać
i nazywać to biurem.
Wszystkimi tymi firmami powinna się zająć PIP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Masz racje jak taki syf można nazwać biurem ...

Yo_ziomus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Macie umowy ? Jeśli tak to do PIPu idzcie oni na pewno pomoga. Jeśli nie macie to pieniazkow możecie nie zobaczyć ale jesteście sami sobie winni ze pracujecie bez umowy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Ja już straciłam jakąkolwiek nadzieje na to że dostaniemy swoje pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Czy macie umowy czy nie to warto takich oszustów zgłosić do pipu

Yo_ziomus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

to racja trzeba to zgłosić, im więcej osób to zgłosi tym większe mamy szanse

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

bezkarność to chyba jakaś nowa zasada , ja nie rozumiem Prezes GW przyszedł i przeprosił ? No pewnie powiedział Witajcie przepraszam ale w tym miesiącu nie włożycie nic do GARA bo.... Nie mam kasy? no wy ludzie jeszcze bronicie jego ? jestem bezstronną osobą ale jak tak czytam nijaką próbę obrony to mi się słabo robi to tak jakby ktoś siekierą walnął w łeb kogoś i przeprosił no przynajmniej przeprosił . Szczyt wszystkiego przepraszam ale nie kupicie dzieciom nic do szkoly , nie zrobicie zakupów , nie zjecie bo .... pracowaliście za damski ....... i tutaj kropka.

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Tak przyszedł przeprosił ale skruchy na twarzy nie było widać zupełnie, najlepiej to jest się ukrywać ,nie odzywać tak jak to on robi, ludziom wciskać bajki że w banku jest coś nie tak że przelewy poszły, albo że zmienia bank, non stop coś z bankami, w tych czasach takie problemy rzadko się zdarzają, ale żeby zwalać na bank. No tak wkońcu na kogoś trzeba tylko nie na siebie. Ludzie my tych pieniędzy nie dostaniemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

A kto wogóle idzie zgłosić to do PIP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Kontrola z PIP nic nie da, oni nie zajmują się umowami zlecenie, o dzieło. Napisali tylko że mogą starać się o ustalenie stosunku pracy żeby zmienić te umowy na umowy o pracę bo takie są przepisy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Jak tam koledzy koleżanki dostaliście pieniążki z GW? Miały być do dzisiaj ostatecznie a nasze konta dalej puste, czyli.....tak naprawdę pieniędzy nie dostaniemy bo nie zasłużyliśmy jak to prezes powiedział kiedyś paru osobom które odeszły (tzn które zwolnił) że wypłat nie dostaną bo nie zasłużyli......taka patologia że szok, jak można pracownikowi powiedzieć że nie zasłużył na wypłate chodząc do pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Jak to mi powiedział, że jak nie będę trzymał języka za zębami to w ogóle nie dostane... ja nie rozumiem. Jak on może ludziom w oczy spojrzeć i powiedzieć, że sorki ale Cyfrowy Polsat mu nie przelał mu pieniędzy... tylko co obchodz niektóre osoby Cyfrowy Polsat jak pracowali na projekcie Play czy Netia które też nie dostały wypłat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Hej koledzy koleżanki pieniążków z GW dalej brak na koncie, chyba już brak jakiejkolwiek nadzieji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Właśnie tak się zastanawiam jak to jest że osoby które pracowały na projekcie Play nie dostały wypłat bo cyfrowy polsat nie przelał mu kasy? Co ma jeden projekt do drugiego, jak jeden pracował na Play a jeden na cyfrowym polsacie, zaraz będzie że i Play nie wypłacił kasy, paranoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GW Consulting

Tak samo Natia, co ma do innych projektów??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org