piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam ubranek dla dziecka.

Witam serdecznie!

Szukam informacji gdzie w Łomży mogę znaleźć używane ubrania dziecięce w przystępnych cenach. Lejdis i Gabi odwiedzam regularnie. Szmateks pod marketem K1 odpada, znalezienie tam ubrań dla dwulatka niepoplamionych i niedziurawych graniczy z cudem.

Gdzie warto się wybrać w poszukiwaniu ubranek w dobrym stanie (czyli bez dziur i dużych plam) w niskim przedziale finansowym?

A może któraś z mam ma po swoim synku ubrania w rozmiarze 92, 98 i niedrogo by je odstąpiła?

Robi się co raz chłodniej, a szuflada dziecka oferuje głównie letnie rzeczy. Body i podkoszulki potrzebne wręcz \"na gwałt\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

najlepsze ubrania dla dzieci ma pani w 4 plus obok uzywaka tani armani ma tam i nowe ceny przystępne jestem tam stałą klientką i jak coś nie pasuje to nie robi problemu ze zwrotem tylko kwestia dogadania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

witam ja mam na sprzedaz duzo ubran od urodzenia do 2 lat
stan bdb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

eulalia jak nazywa się ten sklep? Muszę do niego zajrzeć!

basienka1308 znajdzie się wśród nich coś na 92 lub 98? Jak wychodziłaby cena za sztukę tak plus minus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

na ul. Małachowskiego z boku ( nad kebabem który jest niżej ) też jest niewielki używak a w nim dużo rzeczy dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Na Małachowskiego w nowych blokach jest komis z artukułami dziecięcymi. Nie wiem jak ceny i stan tych ubrań, ale z tego co zajrzałam, to jest tego na prawdę dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

ja tam nosze do tego komisu ubranka zawsze więcej dostanę niż sprzedając na ogłoszeniach,teraz też mam zamiar nieść mam całą torbę same firmówki dla chłopca 6-9,12,18 msc.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

mysle ze tak tylko to sa ubranka bardziej dla dziewczynki bo po corce
a cena 2-5zl
a gdzie moge ubrania sprzedac w komis czy cos ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Odpisałam Paniom na maile, dopiero dziś - wczoraj internet mocno szwankował.
Zobaczę jak wygląda ten komis, a nóż trafi się coś ciekawego.
kajka31 ile dostajesz za sztukę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

ten używak to obok tani armani to wszystko na tym samym piętrze a ceny różne tak jak body nowe 8 zł sa to firmowe rzeczy ja jestem zadowolona ma też i uzywane a co do komisu na małachowskiego to może i fajne rzeczy ale tanio to tam wcale nie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

a gdzie mozna sprzedac ubranka ? mam ich mnustwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Byłam dziś w tym komisie. Wiele ubrań mi się podobało, jednak 15-20zł za używaną koszulę z długim rękawem to dla mnie już lekka przesada.

kajka31 byłabym zainteresowana bodami i innymi ubraniami, chętnie cieplejszymi na 18 miesięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Mama Bąbla - mam do sprzedania ciuszki dla chłopca na 0-3 lata, napisałam Ci maila, zajrzyj na pocztę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Hej, ja dla swoich dziewczynek nakupilam ubranek w Deuchemarket, placilam po 3 zl za sztukę, wiadomo uzywane ale w calkiem niezlym stanie tym bardziej ze dzieci szybko rosna i szkoda placic za nowe. kupilam jeszcze nosidelko i spacerowke w dobrej cenie, jak ktos ma to szukam łozeczka turystycznego ? Fajnie jakby bylo w rozowym albo czerwonym kolorze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

hej hej mam całą torbę ubranek,sweterki, body,spodenki, buty i kurtka wszystko stan idealny.jak masz chęć to zapraszam do obejrzenia.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

chętnie odkupie ubranka dla chłopca 56-68 jak któraś mama ma to bardzo proszę o jakieś zdjęcia na mejla m4dziul@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Madziqqq wysłałam Ci maila, ale wrócił niedostarczony z wiadomością, że konto zablokowane lub nieaktywne. Podaj może innego maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

madziaqqq mam dużo firmowych i b.zadbanych ubranek, niektórych nawet mój Syn nie nosił, ale jest tego tyle, że musiałabyś je sama obejrzeć, więc jeśli byłabyś zainteresowana to zapraszam na meila dogadamy się-> limitedediton69@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

*maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

aj żle wpisałam mejlai nawet nie zauważyłam poprawny to m4dziul4@wp.pl
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

witam serdecznie, mam do sprzedania (za symboliczną kwotę) ubranka po synku (0-2latka), w stanie bdb sporo ubranek jest markowych. zdjęcia na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Pani Malgorzatko ja byla bym zainteresowana ubrankami dla chlopce 80-98 cm na 18- 24 m- ce moge prosic o jakies namiary d pani?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Pani Małgorzato mogę prosic zdjęcia i cenę?Głównie w tej chwili interesują mnie mniejsze ubranka 0-6, mejl m4dziul4@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Mam do sprzedania ciuszki dla chłopca od 0-3 lata (body, śpioszki, pajacyki, bluzki, bluzy, sweterki, spodnie, jeansy, piżamki, czapeczki, skarpetki, buciki, kurtki, kombinezony itd.). Ciuszków mam bardzo dużo, większość w stanie bdb, niektóre rzeczy nowe.

Oprócz tego sporo akcesoriów dla dzieci typu kocyki (kilka), ręczniki z kapturkami, pościel (kołderka i poduszka), kilka kompletów poszewek (Kubuś Puchatek, Teletubisie, Tomek i Przyjaciele), śpiworki do spania, szczoteczka do włosów (nowa), szczotka do butelek (nowa), butelki (nowe), obcinacz do paznokci dla dzieci (nowy), zabezpieczenia kontaktów i szafek, pieluszki do pływania, pieluszki tetrowe i flanelowe (nowe), nocnik IKEA (użyty ze 2 razy), firanki w misie, zabawki (grzechotki, książeczki, zabawki grające i zawieszane), stojąca kuchnia zabawkowa, pluszakowe misiowe plecaczki, mata do zabawy dla niemowlaka, stojak do zawieszania zabawek, karuzelka do łóżeczka z Kubusiem Puchatkiem, miękka gondola do wózka wielofunkcyjnego (Graco, pasuje też do innych wózków), ocieplany śpiworek do wózka, parasolka do wózka (zielona), moskitiera do wózka (nowa) i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy, które akurat nie przychodzą mi do głowy.

Do tego ubrania ciążowe, koszule dla mam karmiących, laktator, wkładki laktacyjne, osłonki na brodawki (użyte 2 razy), podkłady poporodowe (3 op.), majtki jednorazowe (2 czy 3 szt), podkłady na łóżko itp.

Jeśli któraś obecna lub przyszła mama byłaby zainteresowana to zapraszam do kontaktu na maila salamee@onet.pl
Mogę przesłać zdjęcia pojedynczych rzeczy, z większą ilością zapraszam do obejrzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Dodam jeszcze, że ubranka są w większości marek takich jak H&M, Next, Mothercare, Early Days, George, Ladybird itp.
Sprzedam niedrogo, orientacyjne ceny mogę podać na maila, żeby nie zaśmiecać forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

witam ,
mam do sprzedania łóżeczko turystyczne firmy Mamas&Papas kolor szaro czarny składane do sześcianu o wym 20x20x75cm. Używane kilka razy. cena 100zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

W sieci po prostu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Maras a ty znów wklejasz linki do dziadowskich pseudo firemek. Dramat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam ubranek dla dziecka.

Ja miałam do wózka dedykowaną. Na allegro znajdziesz uniwersalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org