piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wzorcownia

Czy dalej ostatniego dnia sa tam takie tłumy.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

bo najtaniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Bo po 1 pln sprzedają to co się na onuce nawet nie nadaje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Chyba sklepy ci się pomyliły tam nie ma po 1zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Czy mają już kurtki w sprzedaży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Tak już widziałam kurtki nawet zimowe

stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Postanowiłam odswiezyc temat .korzystajac z dnia wolnego postanowilam odwiedzic owy sklep lecz to co ujrzałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Otóż po otwarciu drzwi tlum doslownie wbiegł do srodka i doslownie trzy panie caly wieszak kurtek wyrabowaly do swoich koszy tzn na swoje miejsce na podlodze broniac je pozniej jak lwice .a reszta coz obeszła sie smakiem.dziwi mnie tylko jedno ze wlasciel pozwala sobie na traktowanie swojego towaru jak szmaty .wchodzac do sklepu mamy wrazenie ze wchodzimy do butiku czysto porzadek towar ladnie rozwieszony ale coz pozory myla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Nic tam nie mają ciekawego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

A co to ta wzorcownia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Kiedy najlepiej tam iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

najlepiej w ogóle. Po urodzeniu dziecka przybrałam i szukałam sukienki na lato. Pytam się Pani (aby nie tracić czasu i przerzucać wszystkiego) czy mają letnie sukienki w rozmiarze 42. To Pani odpowiedziała że \"takich dużych to nie maja\". Czuje się obrażona. Wcale nie jestem aż tak gruba. Wiele kobiet ma taki rozmiar i nic w tym złego. Właściciel powinien szkolić pracowników aby nie obrażali potencjalnego klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Ja akurat nie mam zastrzezen do pań tam pracujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Ja też nie mam zastrzeżeń co do obslugi .panie mile i pomocne.szokiem dla mnie bylo tylko zachowanie tych klientek .Ale jak sie dzisiaj dowiedzialam to jest norma w zachowaniu tych pan.w dzien dostaw jak i ostatniego dnia kiedy jest wyprzedaż kulture zostawia sie za drzwiami .przecież nie bede sie bić o kurtkę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wzorcownia

Autor: Agacia (---.172.klient.avitointernet.pl) Data: 15-01-15 13:50

najlepiej w ogóle. Po urodzeniu dziecka przybrałam i szukałam sukienki na lato. Pytam się Pani (aby nie tracić czasu i przerzucać wszystkiego) czy mają letnie sukienki w rozmiarze 42. To Pani odpowiedziała że \\\"takich dużych to nie maja\\\". Czuje się obrażona. Wcale nie jestem aż tak gruba. Wiele kobiet ma taki rozmiar i nic w tym złego. Właściciel powinien szkolić pracowników aby nie obrażali potencjalnego klienta.
No właśnie a po co tyle żresz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org