piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poszukiwany chirurg dziecięcy

Witam

Od lekarza pediatry mój roczny synek otrzymał skierowanie do chirurga dziecięcego, w związku z przepukliną pępkową. Jednocześnie pani pediatra poinformował, że w Łomży takowego lekarza nie ma, a przynajmniej nie na NFZ. Bardzo proszę o pomoc i informację jeżeli ktoś może polecić jakiegoś chirurga dziecięcego.

dziękuje z góry i pozdrawiam

cook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

oddzial chirurgii dzieciecej byl w Grajewie , nie wiem jak teraz -skontaktuj sie , moze jest jeszcze doktor Skarzynski bardzo dobry specjalista wychowany przez doktor Wolfart. Zycie uratowali wielu maluszkom.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Swego czasu na Wyszyńskiego prywatnie w środy przyjeżdżał z Białegostoku dr Kirejczyk z DSK. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

może tu:

Lekarz Wanda Piechocińska
Chirurg dziecięcy, Specjalista medycyny ratunkowej
Szpitalny Oddział Ratunkowy. Ostrołęka, Jana Pawła II 120 A
lub
Lekarz Dorota Puciata
Chirurg dziecięcy
też Ostrołęka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Ja rowniez polecam dr.Kirejczyka w DSK w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Też byłam z dzieckiem u dr Kirejczyka w tej samej sprawie. Przyjmuje w środy od 16 do 17.Tel.606326032.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Polecam tylko i wyłącznie Warszawę Instytut Matki i Dziecka sami specjaliści, mają super podejście do dzieci i rodziców wszystko spokojnie wytłumaczą, doradzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

albo dsk Białystok albo Warszawa. Odradzam Łomże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Ja z córką byłam w Białymstoku w DSK u dok. Roberta Błahuszewskiego wspaniały człowiek wytłumaczył wszystko i po operacji przyszedł mnie poinformować jak przebiegła. Wiem że przyjmuje też prywatnie chyba na ul. Brzozowej. Polecam!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

...i koniecznie zapytać o klauzulę na sumieniu...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Witam! W lipcu moja corka miala w dsk zabieg na przepuchline pępkowa. chodzilismy do dr blahuszewskiego. tak fajny facet pogada wytlumaczy itd. operacja niby bez komplikacji wszystko ok jeden dzien w szpitalu ale..... pępek jest strasznie brzydki. zawiazany niestarannie. myslimy o korekcie plastycznej bo tak byc nie moze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

a znacie dobrego okuliste dziecięcego?

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Okulista dziecięcy - prof. Alina Bakunowicz -Łazarczyk. Jest ordynatorem okulistyki dziecięcej w DSK. Przyjmuje w Białymstoku. Wpisz sobie w google to Ci wyskoczą dane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Najlepiej podjechać z dzieckiem do Warszawy. Tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/chirurg-ogolny/warszawa/bielany/ masz ranking różnych lekarzy przyjmujących w tym mieście i namiary na poszczególne gabinety. Poczytaj sobie też opinie o lekarzach. Warto zadbać o zdrowie dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Jeśli chirurg dziecięcy to tylko Warszawa! Polecam https://www.medicover.pl/szpital/chirurg-dzieciecy najlepsi specjaliści. A zdrowie dziecka powinno być najwazniejsze więc nie ma co ryzykować z lekarzami w mniejszym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany chirurg dziecięcy

Jeśli chodzi o zdrowie dziecka, to ja jestem zdania, że warto szukać najlepszych specjalistów, dlatego chirurga dziecięcego polecam Wam tutaj http://www.medipark.pl/chirurg/ Przeczytajcie sobie wszystko i sprawdźcie, czy chirurg zajmuje się takim problemem, który trzeba wyleczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org