poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

02.08.2014 między 2 a 3 godziną w nocy dzięki szybkiej reakcji mieszkańców bloku mieszczącego się w Łomży przy ul. 3 Maja 6a zatrzymano zalewanie piwnic. Brodząc w wodzie ustalili oni, że strumień wody wydostaje się z pomieszczenia udostępnionego MPEC-owi w Łomży. Daremnie dzwoniono na numer alarmowy i stacjonarny firmy. W końcu podjęto, zakończoną sukcesem, desperacką próbę dostania się do środka zamkniętego pomieszczenia . Okazało się, że przyczyną zalewania był odkręcony zawór doprowadzający wodę do centralnego ogrzewania. Kurek został zakręcony, a sytuacja została opanowana. W międzyczasie na miejsce dotarło zaalarmowane pogotowie MPWiK , które po sprawdzeniu poprawności urządzeń znajdujących się w ich pieczy, odjechało. Mieszkańcy bloku nie zostali w tym nieszczęściu sami, ponieważ już zaczynali swoją pomoc strażacy; którzy wypompowali wodę zalegającą piwnice dwóch, z trzech mieszczących się w bloku, klatek. Czyjeś zaniedbanie spowodowało podmycie piwnic, zawilgocenie fundamentów około dwudziestoletniego budynku oraz dziesiątki litrów zmarnowanej czystej wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

Ciepłej brak, za to zimnej jest tak dużo, że aż piwnice zalewa... Może, w tym zdarzeniu można dopatrzeć się też czegoś pozytywnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A


Brawo Straż Pożarna

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

MPEC komin remontuje i niemiał czasu zajmować się jakąś piwnicą :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

do stefannowaka co masz do naszych strażakow robią kawał dobrej roboty i chwała im za to bóg im wynagrodzi robią kawał dobrej roboty strażacy chwała wam za to niech bóg będzie z wami nasi strazacy łomżyńscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

strażacy robicie kawał dobrej roboty w łomży jestem z wami bóg z wami niech wam bóg g=błogosławi za waszą robotę pozdrawiam bo co się dzieje żle to strażacy kot pies strażacy pożar i . . . i t p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

sory, źle zrozumiałeś ja o Straży Pożarnej mam jak najlepsze zdanie i chwała im za to co robią

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

ok pozdrawiam cię i naszych strażaków łomżńskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

ja też pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

o tak, tak -remont komina ;) szczególnie o 3 w nocy. Chciałabym wiedzieć jak ten remont wygląda :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

Remont to remont:)

Nie ważne jak wygląda, ważne że trwa :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

A co mnie obchodzi komin? Dzisiaj już 3 lipca, a ciepłej wody w kranach jak nie było tak nie ma!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

Bez komina się nieda :):)

Zresztą kto to widział żeby w upały dogrzewać się gorącą wodą :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

I przez to dogrzewanie są właśnie takie upały. W lato wszystkie kominy powinny być pozatykane.I krany od ciepłej wody poodkręcane i pozaślepiane aż do póżnej jesieni.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zalane piwnice ul. 3 Maja 6A

Amen !!!!! :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org