poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karykatura ślubnym prezentem

Profesjonalne portrety i karykatury na zamówienie - ze zdjęć

W karykaturze jest możliwe praktycznie wszystko. Osobę na karykaturze mogę narysować według zamówienia w dowolnej sytuacji, w dowolnym zawodzie. Rysuję / maluję ze zdjęcia / także z dowolną osobą. Karykaturkę wykonuję w formacie A-4 przy użyciu grafiki. Druk na papierze fotograficznym, (wygląd fotografii) Karykaturka jest najlepszym prezentem dla bliskiej osoby, na gwiazdkę,
prezent na dzień matki i ojca.
Prezent dla szefa na rocznicę / prezent na urodziny itd.
Wedle życzenia dopasowuję treść i kolorystykę.
Jak zamówić.
* Przesłać zdjęcie dobrej jakości (tz. ostre i wyraźne) na adres maila tereska_047@wp.pl.
* Razem z zamawiającym ustalamy szczegóły powstania karykaturki.
* Rodzaj,kolor,ilość postaci,koszt.
* Proszę najpierw określić optymalny termin realizacji zamówienia.Nie wcześniej jak przed 7 dni do wykonania pracy.
* Po w/w ustaleniach i akceptacji wymagań obu stron (zamawiający / wykonawca) zamawiający winien dokonać wpłaty 1/2 zaliczki kosztu (ceny karykatury koszt przesyłki) na wskazane konto.
* Wykonaną karykaturkę przesyłam pocztą polską po potwierdzeniu całościowej wpłaty za wykonane dzieło.
* Wpłata zaliczki jest warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji.
* Termin realizacji 4-7 dni w zależności od tematu karykaturki.
* Ceny orientacyjne mogę podać telefonicznie lub wysłać na maila, dokładną cenę podaję po otrzymaniu zdjęć i przybliżeniu mi przez Państwa w zarysie Waszych oczekiwań,
* Pomoc w wyborze - w razie wahań odnośnie wyboru techniki ujęcia, czy innych detali - ze swojej strony oferuję możliwość doradzenia,dokładnego omówienia i doprecyzowania szczegółów zamówienia.

Poniżej przykładowa karykatura / scenka \" Na starym rynku\" ( Łomża) i inne

Obrazy pastelowe na zamówienie,
w pasteli olejnej, portrety ze zdjęcia w formacie A-4
( na papierze oraz płótnie malarskim)
Oraz obrazy malowane w malarstwie sztalugowym tj. obrazy w różnym formacie na płótnie obsadzone na drewnianym blejtramie. Motywy w zależności od zamawiającego - pejzaże,akty,martwa natura,konie,portrety w starym zamkowym stylu,kwiaty,natura itd.
Jak zamówić: j/w.

Serdecznie zapraszam.

mail; iza1947@interia.eu
mail: tereska_047@wp.pl
Kontakt; tel. kom. 507150690

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karykatura ślubnym prezentem



terka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org