sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hydraulik

Witam, Poszukuje dobrego i sprawdzonego hydraulika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

tzn w jakim stopniu ma byc sprawdzony na forum nikogo nie znajdziesz dzis takie czas, ze hydraulik z forum zbiera jagode i rure kreci . zrob wywiad u znajomych. powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

604185514...wieloletni fachowiec,polecam w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

A co potrzebujesz od tego hydraulika?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

692687493 świetny fachowiec, naprawdę godny polecenia. Lepszego nie znajdziesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

Dom w stanie surowym potrzebuje o zrobienie calej hydrauliki ogrzewania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

to lepiej wez kogoś sprawdzonego kto robił u znajomych gdzie można zobaczyć jego robote i opinie użytkownika wysłuchać.

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

Autor: RastaLove lepszego nie znajde ?bojlera by ten twoj fachura z siedmiu bolesci nie zamontowal a co mowa o podlaczeniu kotlowni w bloku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

503 937 762
lepszego raczej nie mam jeśli szukasz tanio to nie masz po co do niego dzwonić bo nie należy do najtańszych

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

witam a ile placiles jesli można spytać bo u mnie wycena była na 35metrach ogrzewanie podlogowe domek 130 a reszta grzejniki i firma wycenila na 40 tys to chyba drogo tak mi sie wydaje piec na pellet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

dargwarez czekam na odpowiedz nie chce tanio chce dokladnie i fachowo a ceny chcę se porównać innych firm czy ten nr co mi podałes to firma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

nigdy nie zgadzaj sie na kupowanie towaru przez hydraulika lub firme na towarze na pare tys zł cie przekręca. hydraulik niech napisze co chce ile i sama kup bo te rabaty co on ci obiecuje bo znajomości ma na sklepach czy hurtownii sa takie ze ty wiecej płacisz jak sama bys kupiła.
a jak firma wystawia fakture na towar to juz wogóle porazka daja oni rabaty ale ze 20% więcej od cen ze sklepu dla siebie.
a juz najgorsze to sa te co w bims- plus kupuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hydraulik

znów m/e/n/d/a ze swoją reklamką h.u.j.o.w.e.j firmeki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org