piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trener personalny

Witam, Poszukuje wykwalifikowanego z papierami trenera personalnego, który by mógł mi ustalić najbardziej optymalny trening dla mnie i dietę.
-W późniejszym czasie, żeby mógł przygotować mnie na zawody kulturystyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Witam, ja zamierzam sobie robić w wakacje kurs i rozwijać się w tym kierunku ale puki co nie mam wiec teoretycznie nie mogę Ci osobiście pomoc i sam nie do końca czuje się na silach;p Poza tym przy wyborze trenera nie powinieneś kierować się jego papierkami a umiejętnościami, ale do rzeczy. W Łomży moim zdaniem ciężko będzie o trenera z prawdziwego zdarzenia który przygotuje Cie pod zawody. Jakie środki możesz przeznaczyć na ten cel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Waldek* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Imię (nazwa) użytkownika: Waldek*
Posty: 1
Imię: Waldek
E-mail: mistrznasz@onet.pl
----------------------
tomeczek12361 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Imię (nazwa) użytkownika: tomeczek12361
Posty: 1

///////////////////////
nie sciemniaj,
no juz dobrze, podajcie ten link gdzie mozna sie wyuczyc na tego trenera haha w zaku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Europejskie Centrun Sportu napewno organizuje takie kursy, koszt okolo 1500 zlotych, kulturysci tez sami organizuja ale to chyva wlasnie wspolpracujac z ECS

tomeczek12361

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Wie ktoś może czy w siłownie Ewa jest dobry trener personalny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Jest trener p. ROBERT ale czy dobry trzeba ocenić samemu, godzina z nim to koszt 100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

znowu ta menda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

czy u trenera personalnego są ważne papiery ,to należy ocenić samemu ,a czy lekarz powinien mieć papiery a czy adwokat powinien mieć papiery .Trener to nie zawodnik dlaczego piłkarze mają trenera a nie trenują sami z np.z lewandowskim o czym tu pisać większość tych psełdo trenujących kulturystów nie miało i nie ma pojęcia o treningu ,pojęcie to mają ale o aptece.Żeby znaleść trenera trzeba się przejść porozmawiać porosić o okazanie odpowiednich zezwolęń zapytać o pracę ile pracuje w tym zawodzie popytać ludzi którzy korzystali z takich usług .paiery są ważne bo trener personalny pracuje z człowiekiem i jego umiejętności to podstawa i wiedza przede wszystkim wiedza .zdrowie człowieka bardzo łatwo zniszczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Papiery w tej dziedzinie nie ida w parze z wiedza. Jest pełno osob po kursach, a nie maja zielonego pojecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

tu przede wszystkim chodzi o papiery nie po kursach trzeba patrzeć na pieczątki ,trener powinien znać anatomie człowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trener personalny

Na trenera personalnych, niestety się nie znam, chodzę po prostu na siłownię Aktivia, dość kameralnie, idealnie dla mnie, ale kto co lubi, nie jest to idealna siłownia. Właściciel Emil chyba prowadzi jakieś zajęcia indywidualne.
A do dietetyka (mgr uniwerku medycznego sprawdziłam!) chodzę do Pani Darii na Sienkiewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org