wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Daleka rodzina

Siemanko, jestem z Trójmiasta, ale wiem, że mam korzenie rodzinne z okolic Łomży. Ktoś wie, gdzie mógłbym się skontaktować (jakaś grupa, instytucja, cokolwiek) żeby poszukać jakichś śladów? Z góry dzięki za pomoc.
Michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

wpadaj smialo kolo szkoly muzycznej archiwum jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

O, to super. A jakieś forum specjalistyczne od tego znacie? Bo nie wiem kiedy będę miał tyle czasu, żeby móc osobiście pojechać i poszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

do archiwum tak obok szkoły muzycznej albo może skontaktuj się z urzedem miasta tam ci może pomogą a forum to raczej takiego nie ma życzę powodzenia pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

Ok, wielkie dzięki za info! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

jak znasz jakieś nazwisko to proponuje wyszukać w http://www.katalogszlachty.com/ tam co nieco znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

Na tą stronę KatalogSzlachty już kiedyś się natknąłem. Niestety, nigdzie tam nie znalazłem nikogo z moich przodków. Generalnie, osób z nazwiskiem jest pełno (Wiśniewski), ale żaden z nich nie nosi imienia mojego przodka. Wiem, że kiedyś dawno temu, jacyś mieszkali w niejakim Wiśniewie, ale tam akurat kilka lat temu jak byłem nic nie znalazłem. Czyli generalnie radzicie szukać osobiście w tym archiwum?

Ostatnio jeszcze natrafiłem na jakąś publikację której autorem był Jerzy Wiśniewski, ale też nigdzie nie udało mi się znaleźć jakichś jego zdjęć, oprócz jednego wątpliwej jakości. Bo nie wykluczam że to nawet z nim mogę być jakoś spokrewniony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daleka rodzina

http://4lomza.pl/index.php?wiad=35918 jeszcze ciepły temat :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org