czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Automatyczna skrzynia biegów

Witam, czy jest w Łomży może jakaś szkoła nauki jazdy (L) która uczy jazdy na automacie? Lub może ktoś prywatnie pokazałby mi jak się na tym jeździ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

osk ZICO

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

używasz tylko prawej nogi.
1. noga na hamulcu wrzucasz D (drive)
2. puszczasz hamulec auto same ruszy
3. dodajesz gazu jedziesz szybciej.
4. chcesz sie zatrzymac - puszczasz gaz naciskasz hamulec.
Jak wrzucisz bieg (D) i puścisz hamulec to auto samo ruszy.

Na parkingu auto zostawiasz na biegu (P)
1. Parkujesz.
2. zaciągasz ręczny
3. wrzucasz (P)
4. gasisz silnik
5. idziesz do domu na browara.

Hamulec gaz tylko prawa noga!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Jeśli ktoś potrafi kierować samochodem z ręczną skrzynią, na pewno poradzi sobie z automatem. Nie odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Rondo o automacie trzeba miec pojecie by nie skonczylo sie zle i dla kierowcy i dla auta.To nie manual inne ma podstawy dzialania.pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

TYlko że jeżeli zrobisz prawko na automacie to nie masz prawa do prowadzenia samochodów z manualną skrzynią, nie wiem czy wiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

xdx a to jakas roznica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy samochodem z ręczną skrzynią biegów uprawnia do prowadzenia pojazdów zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Jeżeli natomiast kursant zdał egzamin na prawo jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów to otrzymuje prawo jazdy z wpisanym specjalnym kodem (kod 78), który oznacza, że właściciel tego dokumentu jest upoważniony do poruszania się tylko pojazdami z tego typu skrzynią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Chodzi o to, że posiadam już kilka lat prawo jazdy B, ale sytuacja mnie zmusza teraz do prowadzenia auta z automatem, a takim nigdy nie jeździłem. Jestem już umówiony w osk Ziko na jazdę :) dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

na automacie to i dziecko pojedzie skoro umiesz na manualnej to i automatem pojedziesz,zadna filozofia

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna skrzynia biegów

Podjedź do mnie to ci pokażę i powiem o co biega w automacie i jak tego ustroistwa poprawnie używać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org