sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Witam,

właśnie przeczytałem artykuł na 4lomza o wybudowaniu nowego magazynu w Piątnicy. Czy ktoś ma jakieś informacje, czy będą przyjęcia do pracy? Specjalnie po to, aby dowiedzieć się tego założyłem tu konto. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź osób, które coś wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

tak jak zawsze wszystko obsadzone po znajomosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Czyli nie ma szansy na zatrudnienie? Warto składać CV?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Będą . Mają zatrudnić 2000 ludzi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Czytałeś artykuł?
"W magazynie nie będzie pracowników, ale to nie tak, że ludzie nie są już potrzebni – podkreśla Gardocki. - Pracę automatycznych wózków muszą nadzorować i zarządzać nią ludzie. Oczywiście, będzie ich mniej niż na tradycyjnym magazynie i potrzebna jest do tego specjalistyczna wiedza. "

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

to magazyn wysokiego skladowania i praca nie dla ludzi z lekiem wysokosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

stawiają to dobre 2-3 miesiące, brawo adminie za świeże informacje.

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

oni tam dopiero fundamenty zalali :) praca idzie powoli bo panowie pracujący pracują jak to na budowie.
a przyjęcia może i będa ale napewno niewielki CV zanieść można zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

To będzie magazyn bezobsługowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Nie pytaj na forum, tylko u źródła. Właśnie poderwałeś X osób do tego aby tam złożyć papiery i zapewniłeś sobie konkurencję w ewentualnym naborze. Ja już bym Ciebie na przykład nie przyjął.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Mleczarnia nie tak daleko,możesz podjechać i zostawić CV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

student91-21
Będąć robotnikiem i mając stawkę godzinową tez byś nie biegał po budowie, wiecej nie skapnie i tak , nie mam robotnika co sumiennie przepracuje np 10h bo to normalne , że nikt nie jest robotem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

OSM Piatnica to super nowoczesny zakład przetwórstwa - to przykład wielkiego sukcesu i mądrego zarządzania oraz wykorzystania lokalnych zasobów rolniczych. To dowód ,ze w tym kierunku w więc przetwórstwa rolno - spożywczego miasto winno iść. Są wielkie obszary produkcji owoców i warzyw na których można zbudować podobny sukces tylko trzeba chcieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Lulik skoro jesteś taki mądry to wydaj kilka milionów i otwórz jakąś przetwórnie bo same chęci nie wystarczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Wewnątrz magazynu będą poruszać się trzy automatyczne wózki, które palety zapełnione produktami piątnickiej mleczarni będą ustawiać aż na 14 piętrach. System będzie bardzo wydajny. Tylko w ciągu jednej godziny magazyn będzie mógł przyjąć i wydać po 90 palet.
- W magazynie nie będzie pracowników, ale to nie tak, że ludzie nie są już potrzebni – podkreśla Gardocki. - Pracę automatycznych wózków muszą nadzorować i zarządzać nią ludzie. Oczywiście, będzie ich mniej niż na tradycyjnym magazynie i potrzebna jest do tego specjalistyczna wiedza.
Uruchomienie magazynu wysokiego składowania OSM Piątnica planowane jest na pierwszy kwartał 2015 roku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

hm z tego co wiem miasto wypierniczyło w kosmos około 119 milionów . Tu szukaj potencjału finansowego na takie pomysły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

miszczu forkliwtem to palete z ziemi wezmiesz i nic sie nie dorobisz jak w siebie nie zainwestujesz nik ci nie da .niewiem jak ci to napisac ogolnie to sie nazywa po polskiemu ricz teak wysiag ma 0d 0 do7,25 m z 3 segmentow jest zlozony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

sam i wieksze na 5 segmentow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

w browarze sa przyjecia w koncu cos na swiatlo dzienne wyszlo ,na piatnice nie liczcie miejsca sa z gory klepane ,a zewnatrz jak ktos sie trafi to tak jak 6 w totolotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Budują automatyczny (bezobsługowy) magazyn wysokiego składowania. Ale do zarządzania mimo wszystko ktoś potrzebny będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Przyjęcia na pewno będą ale dla prezesów, zarządu itp z okazji otwarcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

hehe dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy magazyn OSM Piątnica - będą przyjęcia?

Bardzo fajnie, że są magazyny przez cały czas budowane i ja również jestem zdania, ze dość istotną kwestią jest to aby wiedzieć jakie powinny znaleźć się znaki ostrzegawcze w magazynie. Udało mi się o tym przeczytać na stronie https://znaki-bhp.pl/znaki-ostrzegawcze-w-magazynie i wydaje mi się, że taka wiedza będzie każdemu oczywiście potrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org