piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Mam nadzieje ze nowy prezes nie pójdzie w ślady Wykowskiego tego nieudacznika i będzie wypierdalał na zbity pysk wszystkich złodziei paliwa ,którzy przez 50 lat okradli do cna PKS.Ja osobiście znam klimaty w tej pierdolonej spółce i wiem że potrzebny jest bat na dupę na złodziejskie nasienie ( czyt kierowczykow -gardzę nimi za to ze okradają wszystkich nas ,ale do rzeczy psuja wizerunek miasta,ludzi jeżdżą upierdoleni,śmierdzący( z nielicznymi wyjątkami ale bez nazwisk no moze później ) z wiecznymi pretensjami, a na dodatek kradną paliwo sprzedają do żyda,wkrótce Prokurator znowu sie zajmie tymi draniami, faceta za 90 groszy zamykają do kryminału a złodziej z PKS w ciągu miesiąca opierdoli 200 litrów kradzionego ON i nic! o ***** w dupę zajebana mać ! *** wam w dupę jebane złodzieje z PKS wkrótce sie za was ktoś weźmie będziecie spierdalać na zbity pisk ale do kryminału a tam co niektórzy dostana **** do dupy i wpierdol dziań w dzień odechce Wam sie kradzieży i darmowych kanapeczek i wódeczki na portierni po godzinkach itp.. i papierosków i pełnych prywatnych zbiorniczków ON w samochodzikach o shitt!
będziesz jeden z drugim uczciwie zapierdalał za 1200zł i będziesz miły dla pasażera,szanował mienie firmy i dbał o porządek wokół siebie to już niebawem
Jacek K. jestem z Tobą odezwij sie alibaba

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

ahahahahahahahahahaha weź spadaj stąd z tymi po*ebanymi tematami społeczniaku i konfidencie. wkurzające jest "anonimowe" wypowiadanie się w takich tematach na forach - idź i im powiedz prosto w twarz!!!!!!!!!! a nie nam tu klimat psujesz w poważnych tematach o kebabach, używakach, solariach i fryzjerkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

chętnie bym ci dojebał za te pyskówkę po ryju ,frajerze ! konfidencie,buraku z wiochy wiesz co mówi art 304kpk? nie wiesz bo jesteś burakiem i kmiotem skoro uważasz ze fryzjerki i jakiś ****** kebab to temat ,owszem dla takich niewykształconych kmiotów jak ty! poczytaj kodeks karny a później odzywaj sie do kogoś konfidencie pało! dopiero byś porozpierdalał na policje jak by ci seicento albo matiza zajebali konfidencie bo na inne cie nie stać ,pewnie jesteś bezrobotnym bez prawa do zasiłku ......................****

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

alibaba,wisienka jest dziewczynką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

OK jeśli jest dziewczynką i nie zna klimatów w PKS niech nie ubliża porządnemu i uczciwemu obywatelowi tego kraju i miasta i niech nie pisze takich bzdur i już będzie ok ,i ostrzegam każdy kto będzie będzie pisał bzdury nie znając realiów PKS odpisze mu to samo ,nie mam ochoty na żadną dyskusje z nikim nt

złodziejami zajmuje sie prokurator,policja I sad A JA BĘDĘ IM CHĘTNIE W TYM POMAGAŁ BO TO MÓJ OBOWIĄZEK I Twój też pamiętaj ze nieznajomość prawa szkodzi!

ART 304KPK dla wszystkich czytających do wiadomości!

art. 304
§ 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepis art. 191 § 3 stosuje się odpowiednio.

§ 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa.

§ 3. Zawiadomienie o przestępstwie, co do którego prowadzenie śledztwa przez prokuratora jest obowiązkowe, lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa Policja przekazuje wraz z zebranymi materiałami niezwłocznie prokuratorowi.

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

jaki szlachetny z ciebie czlowiek,widac byly ormowiec musi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Alibaba... zakładam, że jakas kadrowa z biura w PKS albo sprzataczka autobusu... skoro zna tam klimaty i tak jej syf przeszkadza :D

Powiem ci krótko:
Zapierdalać za 1200 to przyjdzie tobie za silnik jelcza tam z tyłu za osią, jak was jebnie większość kierowców :D
200l x 4zł = 800zł dodać te 3-4tys wypłaty tak optymistycznie wiem!?... omfg

Ja się naprawdę dziwie, tym kierowcom :D
Wozić te bydło za 1000euro po tych drogach dla samobójców...
... z obecnymi kosztami odnośnie prawka, badań, przewozu osób...
i jeszcze bądź kulturka dla hołoty co biletu kupić nie potrafi...

Wiekszość co tam została to pewnie do emeryturki oby dobić....

ale nie o tym:

Alibaba ty uważaj bo z tych postów wyżej to ci ktoś paragrafami dopierdoli aż się zarumienisz :)

NoOfenz

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Słuchaj koleżko ,nie jestem żadną kadrową ani sprzątaczką ,a w PKS po 30 latach zarabiają 1300zł netto na rękę i jak nie wiesz to nie p....l i sie ni napinaj ,a paragrafy to mój zawód koleżko moze chcesz sie ze mną osobiście spotkać? zapraszam ul. Wojska Polskiego 9 proponuję KMP w Łomży na miejsce spotkania kiedy chcesz? chcesz podyskutować nt kradzieży?chcesz mnie przekonać ze dobrze robią? masz jakieś świeższe wiadomości ode mnie?
chciałbyś aby ciebie okradano? hmmmm.......

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

to jakas psychopatka!konfidentka i podpierdalacz a raczej taka lomzynska conchita-grodzka,
"chętnie bym ci dojebał za te pyskówkę..."transwestyta podpisujacy sie :ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

proponuje za chwilę spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży wiesz gdzie jest? czy przypomiec a moze niie wiesz chcesz pobic czlowieka? grozby karalne art 190kk zrobic krzywde za to ze nienawidzi zlodziejstwa? uuu nie dobry jestes

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

psycholu to twoje slowa :
Autor: alibaba (---.113.introlan.pl) Data: 29-05-14 18:35

chętnie bym ci dojebał za te pyskówkę po ryju ,frajerze ! konfidencie,buraku z wiochy
...................
dla takich niewykształconych kmiotów jak ty! poczytaj kodeks karny a później odzywaj sie do kogoś konfidencie pało! dopiero byś porozpierdalał na policje jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

no fakt, jakoś brak zdecydowania.
Chwiejny taki jakiś jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Wiedziałem, od dawna, że na wojska polskiego to dziwni ludzie siedzą, ale to przerosło formę nad treścią.
Jakieś spotkania, dyskusje, i wiadomości to są dla Ludzi........

Skoro znasz tak te paragrafy to zapierniczaj szybciutko na ten PKS po nobla.
Bo skoro tam płacą 1300zł dla kierowcy, to musi iść jakiś wałek pod stołem.
To coś dla ciebie!!!
Kamera podsłuch w dłoń i leć łabędziu leć.
Kolegów z ITD szybko do pomocy przejrzeć tarczki, wyliczyć godziny pracy i dowalić PKS za okradanie kierowców, bądź o utajanie wypłacanych kwot pod stołem w urzędzie skarbowym, bądź wypłacić należne pieniądze dla okradzionych kierowców :D

A skoro nie widzisz tam wałka to coś ci powiem.
1300zł dla kierowcy autobusu to jakieś 2000zł za mało.
Także ewidentnie widać kto tu kogo okrada!
Widać nie wypełniłaś swojego obowiązku.
Znajdź szybko na to paragraf i udaj się z tym do swoich kolegów.
Pamiętaj! Nie ujawniając tego faktu grozi ci kara pozbawienia wolności :D
Także czyń swoją powinność i niech świat dzięki tobie stanie się lepszy :)
Bo ewidentnie tam ktoś kogoś okrada, rozszyfruj to. Może ON idzie jako jakieś premie? co wtedy z akcyzą? działaj ^_^

Nie urażając...
Powodzenia

NoOfenZ :)
pozdrawiam

uff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

PS: a może ty nie z komendy? Biada ci wtedy bo podszywanie się pod policje na pewno też ma jakiś paragraf.

Chyba że ty ta ruda dziwna... oj tam oj tam ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

ewa napisal:

Autor: alibaba (---.113.introlan.pl) Data: 29-05-14 18:58

OK jeśli jest dziewczynką i nie zna klimatów w PKS niech nie ubliża porządnemu i uczciwemu obywatelowi tego kraju i miasta i niech nie pisze takich bzdur i już będzie ok ,i ostrzegam każdy kto będzie będzie pisał bzdury nie znając realiów PKS odpisze mu to samo ,nie mam ochoty na żadną dyskusje z nikim nt

złodziejami zajmuje sie prokurator,policja I sad A JA BĘDĘ IM CHĘTNIE W TYM POMAGAŁ BO TO MÓJ OBOWIĄZEK I Twój też pamiętaj ze nieznajomość prawa szkodzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Autor: alibaba ty pucybucie scisnij wary i zamilcz bo krzywde sam sobie zrobisz tymi paragrafami i oczko peknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

w tym poście, po wpisach można stwierdzić, że strach ogarnął cwaniaków z PKS. Szkoda że tak późno. Nowy prezes powinien zacząć pracę od przejrzenia filmów na YT, co niby na nich nikt nie kradnie. Będzie miał kilku kandydatów "do awansu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

na ul.Wojska Polskiego mam jechać do KMP bo chcesz mi dojebac? I do kogo mam się zgłosić? Do tego pana w okienku czy wyjdziesz osobiście do szklanych drzwi? bo nie wiem...weź się określ żeby było wszystko jasne idioto

PS. A swoją drogą fajnie by wyszło jakbym faktycznie tam pojechała i powiedziała że rrzyjechałam bo tu jakiś pan policjant kazał mi przyjechać żeby mi dojebać haha - już widzę ich miny ! :D
Jaki z tego morał? - nie podszywaj się pod policjanta szujo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

WC okradają pracodawcy, będą okradać i pracownicy.
Dopóki nie będzie szanowania tzw, "konstytucji" i zasrany krawaciarz za psi *** bierze 10x tyle co ten który na niego pracuje dopóty będzie tak jak jest :D
Szczególnie jeśli chodzi o transport już nie koniecznie publiczny.
Zazwyczaj Leasing... i wieczny kryzys u cwanego pracodawcy, a z pracownika zedrzeć.
Dziwić się że kradną?
Każdy chce żyć...

Nie wiem czy to oby nie karalne :D
Ale w sytuacji prezesów w bmkach, cfaniaków leasingowych, niestety jestem po stronie tych okradanych pracowników :)

A najlepsze jak taki bystry zajeżdża nowa fura za minimum 200kafli i swoim pracownikom wmawia że kryzys i na wypłaty trzeba poczekać ^^
Dziwić się?

Ten kraj jest STRACONY :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

co leasing ci wadzi?wszak to forma prowadzenia interesu prywatnego przez banki i inne instytucje finansowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Leasing wprowadził nieuczciwą konkurencje.
Leasing wprowadził ogromne złodziejstwo jak ktoś go nie spłacił.
A wadzi bo zazwyczaj leasingowiec swoją spłatę, liczy w koszty firmy, a te jak to z kredytem są znacznie wyższe.

Inwestor bierze leasing, a murzyny napierdalają na bank nie firmę.
To mi wadzi chyba najbardziej.
Swieży BOSS wielki PAN leasing WZIĄŁ i inwestuje choć zarobek zabrał BANK :D

Nie powinno się dopuszczać do takich anomalii...
Masz kasę na ręce? Jesteś inwestorem, zakładasz firmę i prosperujesz...
Nie masz kasy? Nie bierz leasingu, nie graj cwaniaka, nie inwestuj, nie okradaj ludzi bo nie masz na spłatę... proste?
I później kwiatki bo obrotu dużo, a dla pracownika 2tysiace :D bo przecież leasing...

Ale naród gupi... i szefie jakoś to bedzie :D "miska ryżu" starczy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

powerfulpk: to nie znaczy, że ja tez mam kraść, bo inni kradną. to nie jest wytłumaczenie kradzieży. Jak cię okrada pracodawca, to nie daj się, zmień pracę, albo zostań pracodawcą. Daj przykład innym, a nie tylko narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Powinni tak jak w chinach;
za kradzież kamieniołomy, publiczne wpierdol, albo kryminał.
Albo niech odkupią pracownicy 100% udziałów i sami siebie mogą wtedy okradać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością

Autor: lala26 wiesz co ty piszesz zacznij od siebie potem bedziesz prawo zmienial

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org