niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginął piesek

Witam. Dzisiaj, około godziny 11 uciekł mi piesek, kundelek czarno-brązowy, trochę podobny do owczarka (ale mniejszy). Ma założoną obrożę niebieską z metalowymi kostkami. jak ktoś go zobaczy, to proszę o info na e-mail janekd1@gmail.com.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

na Niemcewicza 2 widziano go - taka inf. jest na fb schroniska pod udostepnionym zdjeciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

Tak piesek błąkał się na Niemcewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

Takiego pieska widziałem we wtorek o 10.10 koło Liedla (czekałem na autobus). Najwyraźniej był zabłąkany - próbował "podczepiać się" pod przechodniów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

chyba mam twojego pieska .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10305048_288004934711705_3313934054293120470_n.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

piesek błąka się przy ulicy Skłodowskiej (blok, gdzie jest Tele Pizza). Głaskałam go dosłownie 10 minut temu. Niestety, nie mogłam przygarnąć, bo mam kocura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

ciężko go złapać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek

juz jade,ciekawe ile smolcu da sie wytopic?

rakarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org