czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy bank

Hej szukam banku w którym wszystko jest za darmo :)

Mam skończone 18 lat ale jeszcze nie jestem studentką.
Konta potrzebuje do robienia przelewów.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Dobre, widać, że jeszcze młoda jesteś.
Nie ma nic za darmo, masz to jak w banku.
Nie daj się nabierać na podchwytliwe reklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

nic nie ma za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Wolałabym propozycje banków które były by dla mnie najbardziej opłacalne za rady życiowe dziękuję :) Życie przede mną jeszcze zdążę się nauczyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Tak już lepiej brzmi - najbardziej opłacalne, bo wszystko za darmo, to już chyba wiesz...
A z dobrych rad korzystaj - mogą Ci się kiedyś przydać :)
Osobiście korzystam z KB (BZ WBK), ale ostatnio opłaty poszły w górę, więc trochę narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Ja w Deutsche Banku płacę miesięcznie 1zł jeśli płacę kartą na łączną sumę 200zł, jeśli nie to 5zł, nic więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

t-mobile bank, karta i rachunek za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

T-Mobile Usługi Bankowe polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) chyba obecnie najlepsza oferta. Wszystko za darmo, prowadzenie konta i karta, wypłaty ze wszystkich bankomatów, nawet na świecie bez prowizji. Co ważne nie ma haczyków jak w innych bankach, że musisz zrobić miesięcznie ileś płatności na jakąś kwotę. Możesz nie robić nic, a i tak nie będą naliczane żadne opłaty.
Jeśli potrzebne Ci zwłaszcza do robienia przelewów, to ucieszy cię ich oferta, ponieważ w każdym miesiącu jest do wykorzystania 10 natychmiastowych przelewów bez opłat, co jest bardzo wygodne.
Być może wadą dla niektórych jest to, że jest on całkowicie internetowy, bez oddziałów. Chociaż obecnie powstają placówki do obsługi klientów usług bankowych, a ponadto nie wiem czy nie można założyć konta w salonach T-Mobile. Ale chyba z racji młodego wieku nie będziesz miała problemów z obsługą internetową.
Mam, używam i polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Aliorbank karta 5zł,przelewy internetowe darmo wszystkie bankomaty darmo,zwrot części kwoty zakupów dokonywanych kartą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

a to nie jest przypadkiem aliorsync?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Ja w Alior Banku robie opłaty i przelewy przez internet ,pobieraja mi tylko jeden raz 2 zł,za usługe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

Meritum Bank, za nic nie trzeba płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

powtarzam nic nie ma za darmo,nawet w morde za darmo nie leja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy bank

w życiu nie ma nic za darmo ;) wszędzie masz ukryte koszty ;)

Po prostu żyj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org