niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauka norweskiego

Poszukuje osoby ktora pomoglaby mi w nauce norweskiego. Chcialabym zaczac w lipcu, ok 4-5 godz w tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

A jaki poziom? I gdzie się lekcje mają odbywać? Muszą być stacjonarne, czy mogą być przez skype'a?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Najlepiej w Lomzy lub okolicy, nie chce lekcji przez skype. Poziom pomiedzy A1 i B2 ale to trzeba byloby sprawdzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Mialo byc na odwrot, poziom pomiedzy A2 i B1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

A to nie pomogę w takim razie. Znam parę osób, które udzielały korków z norwega, samej mi się zdarzyło nawet - ale żadne z nas nie mieszka w Łomży.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

w lomzy ciezko o j.norweski, polecam kurs ESKK, lub w Oslo czy w innych okolicach jak juz sie tam wybierasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

to juz lato

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

no i?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

No i czas na wykopki do norwegii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Jakbym jechala na wykopki to po co mialabym sie uczyc jezyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

To jest pytanie
A myślisz, że stonki w norwegii mówią po polsku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Sam angielski wystarczy do prac sezonowych, wiec jesli nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

ryby patroszyc jedziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

za biurkiem nie usiadziesz migowego sie naucz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Ludzie nauczcie sie czytac ze zrozumieniem poprosilam O pomoc w nauce jezyka na poziomie sredniozaawansowanym poczawszy od lipca, O ile mi wiadomo to juz wakacje wiec co za tym idzie do zadnej pracy wakacyjnej sie nie wybieram ( a nawet jesli mialabym patroszyc ryby to co w tym zlego, pozyteczniejsze to niz siedzenie przed kompem i pisanie idiotycznych komentarzy) wiec skonczcie temat i nie doszukujcie sie powodow dla ktorych chce sie uczyc jezyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

@theknife

Frustratów olej. Siedzą na bezrobociu to im w dekiel odwala. Z zazdrości że ktoś potrafi wziąć sprawy w swoje ręce i nie polegać na zasiłku z pomocy społecznej.

A korepetycji z norweskiego radzę jednak szukać poza zaburaczonym forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

ale do patroszenia jezyk nie potrzebny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

@ qmpel Dobre podsumowanie tematu i dzieki za rade, tak tez zrobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

to juz nauczyla sie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

theknife nie przejmuj sie glupim gadaniem i wnikaniem ludzi!! z tego co mi wiadomo, w łomży mozesz miec problem z norweskim,ale probowac warto. wiem, że na taki kurs indywidualny (jeszcze kilka lat temu) ktos polecal babeczke,ale az z gdanska.. powodzenia w norwegii, fajne panstwo, no i dajace perspektywy na przyszlosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

Obrońcy praw ludzi się znaleźli, może mineliście się z powołaniem, i zamiast zapier* fizycznie to do urzędu byście poszli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka norweskiego

W urzę.ie można pisać sobie na 4lomza, a z łopatą w ręku już trudniej :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org