niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

1. oddaj za dwa tygodnie, teraz powinny być jeszcze z matką i rodzeństwem;
2. wysterylizuj, proszę, sukę. Los tych piesków jest raczej marny. Po co więc ma ich przybywać?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

co to za pieski jestem zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

kundelek średniej wielkości albo z innego miotu duże bo po bernardynie i mieszancu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Rozmnażalnia ? :(

Wysterylizuj suczki, nie mnóż psów. I tak jest za dużo bezdomnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

mniejsze kundelki już nieaktualne, zostały te większe po bernardynie i mieszańcu tez dużym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

elina a ty chcesz żeby cie ktoś wysterylizował? oczywiście żartuje, a jak widać są ludzie którzy kochają zwierzęta i chętnie przygarną pieski. Sama mam trzy i nie mam zamiaru ich krzywdzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

delfinka20 jesli kochasz zwierzęta to chyba nieodpowiedzialnie.
Zajrzyj do schroniska, popatrz na te psy. Każdy był kiedyś małym słodkim szczeniaczkiem i najprawdopodobniej każdy miał dom. Zajrzyj do schroniska w Radysach, tam blisko 3000 psów. Oczywiście też takich, których rodziców ktoś nie chciał sterylizacją skrzywdzić. Zorientuj się na wioskach, ile jest bezdomnych suk rodzących szczeniaki, których nikt nie chce. Bo ktoś, kto miał tę sukę, nie zadbał o sterylizację.
Jeśli Twoja miłość do zwierząt polega na ich rozmnażaniu i skazywaniu na cierpienie to bardzo tym zwierzakom, również tym jeszcze nieurodzonym współczuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

elina załóż sobie temat o sterylizacji i tam sobie pisz. ten temat jest inny wiec jak nie masz nic do powiedzenia to tu nie zaglądaj. Suczki nie są moje, pomagam znajomym znaleźć nowy dom dla szczeniaczków. Sama mieszkam na wsi i jakoś w mojej okolicy nie ma tylu bezpańskich psów. Zawsze udaje się znaleźć odpowiedzialne osoby które dobrze się psami opiekują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Ponieważ staram się pomagać psom, psie sprawy mnie interesują.
A pomagać też trzeba odpowiedzialnie.
I lepiej chyba wysterylizować, dać zastrzyk na zatrzymanie cieczki lub przynajmniej upilnować suczki niż kilka razy w roku szukać domów dla szczeniaków.
Nawet sprawdzone domy potrafią porzucić psa.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=664766&t=664766

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

delfinka20------haha zawsze się udaje? Jedz do schroniska i zobacz! Ludzi Twojego pokroju, dumnie nazywających siebie miłośnikami zwierząt, przeciwników sterylizacji/kastracji NIE CIERPIĘ! Skąd wiesz, ze oddane psy znalazły odpowiedzialnych opiekunów? Monitorujesz to przez następne 15 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

dlaczego od razu sądzisz że ci co wzieli Psa beda sie nad nim znęcać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

elina (---.lomza.mm.pl)

Odpowiedzialnie się wysterylizuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Jedni narzekają, że bezdomne psy się włóczą, że zagryzają kury na wioskach, niszczą warzywa warzywa w ogródkach, że strach przejść, że boją się o dzieci.
A skąd te bezdomne psy ? Bo ludzie je wyrzucają. Bo wezmą małego, ślicznego szczeniaczka. A szczeniaczek wyrośnie i już nie jest taki słodki, bo potrzebuje więcej przestrzeni, bo więcej je. A jak do tego suczka i pierwsza cieczka to najłatwiej wyrzucić, niech się inni martwią.
A skąd się wziął ten słodki szczeniaczek ? Bo komuś suczka się oszczeniła i takie ładne maluchy ma. Wziął jeden i drugi. Jeden zajmie się i da dom, drugi się znudzi i porzuci. Większość porzucanych psów ma około roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Sterylizacja suczek to nie tylko zapobieganie bezdomnosci. To takze ochrona przed ropomaciczem i guzami nowotworowymi listwy mlecznej.
Ale po co zapobiegac - mozna wygnac, wywiezc starego i wzisc nowego. Tyle jest przeciez szczeniaczkow do wyboru do koloru, male, duze . Tyle mam do po
wiedzenia "nie na temat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

daj namiar na siebie bo interesuje mnie psiak
i jakies zdjecie na maila bys wyslala tych psiakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Czy bys mogła mi wysłać zdj na emalia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

podeslijcie jakies dane do siebie na maila: delfinka-20@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Wysłałem dane na e maila a mam pytanie czy pieski będą w przyszłości duże czy małe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

Proszę na opz124@o2.pl wysłać zdj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

wyslalam info na e maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddam pieski ok 1,5 miesięczne

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org