czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

Poszukuję pracownika na stanowisko pracy kurier. Więcej informacji pod numerem telefonu 509 111 230.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

hm? to chyba jakieś nieziemskie warunki oferujesz, skoro jest ok 7tys bezrobotnych i brak chętnych. Wolą siedzieć na socjalu, niż zapinać na czarno od rana do wieczora :P Szybciej będzie jak napiszesz swoje wymagania, stawkę brutto, czas i miejsce pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Czas pracy 9:30-15:30 mniej więcej a warunki nie są złe..:) resztę informacji telefonicznie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Własny samochod, własne paliwo, telefon, urządzenie do zapisywania przyjęć, załozona działalność gospodarcza i 5 zł za godzine przy uumowie zleceniu, na zastępstwie? :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Śmieszycie mnie ludzie.. ilu z was do mnie zadzwoniło żeby się zapytać o jakiekolwiek warunki? Najlepiej jest oceniać ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy, tak? Samochód i paliwo do pracy jest, telefon też firmowy, ubezpieczenie w moim zakresie, praca wręcz przeciwnie, nie na zastępstwo a na stałe. Ja poszukuje pracownika, a nie kogoś kto mi przyjdzie pościemnia, a z tego co rozmawiałem z innymi przewoźnikami z Łomży, to ja chyba najwięcej proponuje pracownikowi :) Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

poza Tym kolego ByleJaki urządzeniem do zapisywania przyjęć jest zazwyczaj kartka i długopis, a przy założonej działalności gospodarczej nikomu chyba nie jest umowa zlecenie potrzebne, a faktura za wykonaną usługę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

jakie trasy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Łomża - Moskwa - Pekin

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Ja do Ciebie nie dzwoniłem i nie mam zamiaru dzwonić. Skoro dziwnej treści ogłoszenie umieszczasz na ogólnym forum, to mogę wyrazić swoje zdziwienie, że przy tak dużym bezrobociu masz problem ze znalezieniem pracownika. Normalne firmy w ogłoszeniu podają nazwę firmy, adres siedziby, oczekiwania, wymagania itp. tym bardziej jak twierdzisz, że masz tak super ofertę, to nie masz czego się wstydzić. sorki, ale to wygląda jak byś szukał jelenia, miał coś do ukrycia.
Jak chcesz żeby Cię odbierać poważnie, to daj konkretne, płatne ogłoszenie w rubryce z ogłoszeniami tam gdzie zaglądają sami zainteresowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

"przyjęć jest zazwyczaj kartka i długopis, a przy założonej działalności gospodarczej nikomu chyba nie jest umowa zlecenie potrzebne, a faktura za wykonaną usługę;)"


smieszne smieszne smieszne...
Co ja moge powiedziec? Jakie ogloszenie taka firma? no nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Zezłościliście faceta i nieaktualne. Teraz mi roboty szukajcie! :P
Najlepsze to ze jak z rana się dzwoni to się dodzwonić nie można, a teraz za późno... ech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Nikt mnie nie zezłościł, tylko przy liczbie ok. 100 telefonów od godziny 7 do godziny 16 nie będę ukrywał, że jestem z paroma osobami umówiony i raczej sobie znalazłem człowieka;) Aczkolwiek pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org