niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

Mam pytanie gdzie w Łomży kupię karmę na wagę purina z jagnięciną? bo u weterynarza u którego zawsze kupowałam już nie ma tej karmy będę wdzięczna za podpowiedz :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

chyba w zoologicznym k. katedry

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

Wiem, że była kiedyś w Oazie na Wojska Polskiego koło 10zł/kg, nie wiem tylko czy mieli pro plan, czy dog chow. Ta druga jest słabsza jakościowo. Jeszcze taniej wychodzi zamówić w necie. Ja biorę worki po 14kg lub 18kg i płacę zazwyczaj niecałe 10zł/kg za purinę pro plan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

Potwierdzam, obok Katedry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

Weronika, którą dokładnie Purinę? Najtaniej na pewno wyjdzie zamówić worek przez internet, bo sklepy mają po 30-60% marży na karmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: purina na wagę karma dla psa gdzie kupię ?

purina pro plan z jagnięcina szukam bo na allegro jest dużo drożej za 3 kg 37 zł dziękuje zatem wstąpię do sklepu obok katedry pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org