czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbieram na wakcje.

Witam,
zbieram na tegoroczne wakacje i proszę ludzi dobrej woli o pomoc :)

Link: https://zrzutka.pl/fbpmrm

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.





" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

... nic dodać nic ująć !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Nie jestem idiotą. Korzystam z internetu tak jak każdy. Są osoby, które oleją ten temat, a są i takie, które mogą pomóc tym, którzy tego potrzebują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

to weź się za robotę, za krótkie masz rączki i nóżki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Aktualnie od prawie roku szukam pracy. Pracowałem w firmie, ale z powodu redukcji pracowników zwolnili mnie :) Jeżeli miałbym pracę, to nie pisałbym tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

I dlatego chcesz w ramach tego ciężkiego poszukiwania pracy, żebyśmy się złożyli na Twoje wakacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Oj uwierz, ale staram się znaleźć pracę i to szybko bo na utrzymaniu rodziców ciężko żyć. To jest tylko prośba, ktoś nie chce to nie musi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Bez sensu.. Nie wierzę że nie zatrudnią Cię na budowie jako pomocnika, do McDonalda albo do Wiomaru, do którego wszystkich przyjmują. Pieniądze nie są ogromne ale przynajmniej nie trzeba wtedy zakładać takich głupich tematów na forum. Od Twojej kobiety też oczekiwałbyś że zapłaci za Ciebie w restauracji albo gdziekolwiek indziej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Nigdy nie oczekuję zapłaty od swojej kobiety. Za wszystko sam płaciłem. Zrozum, że pracowałem na dole w kopalnii w firmie, która zwolniła pracowników. Wydałem ponad 3tys. na kurs górnika (resztę tato musiał spłacić ze względu na to, iż mnie zwolnili). Jako że zrobiłem sobie kurs, chcę pracować dalej w kopalni. Niestety albo zwalniają, albo trzeba czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Opisz jak sobie wyobrazasz te wakacje , gdzie i ile potzebujesz, moze kogos twoj pomysl zainteresuje i znajdziesz sponsora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Nie zapomnij zapłacić podatek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

No kurna! Ilu jest takich, którzy nie pójdą "błaźnić się" za 1200zł, czekając aż im manna z nieba spadnie? Wychodzę z tego tematu bo aż krew mnie zalewa, choć mam nadzieję, że to prowokacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Ile potrzebujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

na Orlenie coś wisi,że to niby poszukują kasjera czy tam placowego.nawet jak po 2 tyg.Cie zwolnią,to zawsze parę pln-ów na ruchu Dostaniesz.powodzenia



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Razem jest to 3000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Dodam, że jestem z małej wioski w województwie dolnośląskim. Też rozmyślałem nad pracą na stacji, czy coś za 1200 zł, ale jako że jestem zmuszony dojeżdżać samochodem, to 1200 zł - (500-600 zł) paliwo + coś dla siebie to masakra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

A ze slaska, tos ty qrwa tani cwaniak, tam juz cie pogonili, ********** z lomzynskiego forum i glupszych od siebie nie szukaj,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Qrwa menda 3 tysie za kurs zaplacil, niby w kopalni pracowal, ile czasu- tydzien, ze tego nie odrobil, a tu na wakacje zbiera, dziadostwo, chlopie wstydz sie, ludzie na chleb nie maja a honoru wiecej jak ty i nie zebrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Jak nie pracujesz to po czym chcesz odpoczywać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

a gdzie ci te pieniazki wlac pare setek ci kopsne na wakacje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Jankes, nie rob z siebie wiekszego debila jakim jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Autor: zxcv4 daj numer konta to i ci wleje na piwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Lomzyk, a socjal juz tam dostales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

1200 co miesiac wlewaja mi na konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

1200x5,10=?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Pomzayc dobra rzecz jak stoisz w kolejce po zupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

dobra rzecz powiem tak masz leb i *** to kombinuj ,ale z tego co widze to do bystrych nie nalezysz boisz sie pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

roskminiaj dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

O k****!!! Co za pajac i bezwstydny idiota z tego "Dantana"!!!
Człowieku, jak śmiesz (nawet żartując) nazywać się potrzebującym?
Nie rozumiesz, że ludzie na jedzenie i ubrania nieraz muszą oszczędzać?
Poza tym czego szukasz na naszym łomżyńskim forum jak jesteś z daleka?
Won na swoje śmieci szukać frajerów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Rondo, widocznie juz po polsce sie roznioslo, ze u nas wielu naiwnych da sie naciagnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

chyba z tego bezrobocia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

ale jak chlopaczyna chce to moge pare stowek mu wlac -daj numer konta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Lomzyk, nie fantaziuj , oszczedzaj cobys mial sam na bilet powrotny do polski, bo z buta bedziesz po europie zapier...l a ciesnine wplaw dziadu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Ale wy ludzie nerwowi. Przypadkowo znalazłem to forum. Może źle zacząłem. Pracowałem w kopalni prawie 2 lata, ale zwolnili, pisałem czemu. Nie dostałem ani odprawy ani nic. Nie pracuję gdzie indziej, dlatego że podczas pracy w kopalni zacząłem robić kurs górnika. Straciłem pracę i musieli rodzicie dopłacać, a że chcę dalej kontynuować pracę na kopalni, to nie łapię się innej, żeby potem zwalniać się.

@JankesJo, zbieram na wakacje po przez ten link :)

https://zrzutka.pl/fbpmrm

Nikogo nie zmuszam do ofiarowania coś grosza, po prostu dodałem to na forum i tyle. Jeżeli kogoś to interesuje to niech to po prostu "oleje".

Pozdrawiam i trochę spokojniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Przecież masz wakacje już od roku:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Powiem Ci, że takie wakacje to nie wakacje. Z chęcią chciałbym już pracować :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

To weź się za robotę i przestań jęczeć. Ja jak nie nazbieram na wakacje, to na nie nie jadę i zbieram dalej. I nie zakładam idiotycznych tematów. Może w ogóle poszukaj fundacji jakiejś...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

daj te ogloszenie na roznych serwerach sa ludzie dobrej woli szybko nazbierasz na wakacje i na lody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Witajcie ponownie, jako że dowiedziałem się, że muszę zapłacić zaliczkę 1000 zł do końca 20 Maja, proszę i tutaj was o wielką pomoc! Wystawiłem na różnych forach ogłoszenie ale cisza. Proszę o nie denerwowanie się ani nic z tych rzeczy, piszę tego posta do osób, które naprawdę zechciałyby pomóc.

Jeżeli ktoś zechciałby pomóc mi nazbierać te 1000 zł na zaliczkę, będę bardzo wdzięczny. Jako że zależy mi na szybkim zebraniu pieniędzy, to jest taka strona jak bluecash.pl do wykonywania szybkich przelewów.

NR KONTA: 62 1750 1312 6883 2635 4068 4257
NAZWA: NA WAKACJE
TYTUŁ: ZRZUTKA

Osoby, które zrzuciły się na moje wakacje, proszone są o podanie nicków na adres:

kiray6@o2.pl

Tak jak napisałem, tym którzy mnie wesprą wyślę:

- widokówkę z pozdrowieniami,

- pamiątka z wakacji,

- jakieś ładne zdjęcia itp. .

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

To jest poprostu szczyt chamstwa!bezczelny chlop z ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Podnies troche kwote tej kwesty , czym na te wakacje pojedziesz, niech frajerzy zrzuca sie ci na jakies auto i paliwko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Luuudzie :) Zależy mi tylko teraz na tej zaliczce. Pierwszy post z kwotą 3000 zł nieważny. Nie chciałem, abyście aż tak zareagowali.

Znalazłem to forum przypadkowo. Proszę tylko o pomoc w uzbieraniu na tą zaliczkę, wiem, że to głupie, ale nie chcę brać od rodziców, którzy i tak już wydali na mnie sporo pieniędzy, od dziewczyny też nie, bo to ma być niespodzianka. Proszę tylko tych, którzy naprawdę mogą pomóc.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Nie badz taki skromny idz na calosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

A Ojca spłaciłeś? Może najpierw oddaj Mu za kurs, a później myśl o wakacjach.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

Wymęczony jest poszukiwaniem pracy:):)

Musi odpocząć :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

On pracy nie szuka, czeka aż praca znajdzie jego :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

A Bozia rączki dała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieram na wakcje.

A może wlasnie to jest pomysl na to aby każdy miał cos czego bardzo pragnie... pomóżmy zbierzmy biednemu chłopczykowi na wakacje potem innej osobie na cos innego i tak w koleczko każdego będziemy zadowalać:) kto następny na co zbiera?!? zalosne:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org