niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZGUBIONO TELEFON !!!

DZISIAJ OKOŁO GODZINY 11 ZGUBIONO TELEFON PRZY POCZCIE NA ULICY SPÓŁDZIELCZEJ LUB NA KSIĘŻNEJ ANNY PRZY PG 8 W ŁOMŻY !!!! SONY XPERIA S !!! TELEFON MA BLOKADĘ I JEST JUŻ ZGŁOSZONY NA POLICJI TAKŻE JEŚLI GO UKRADŁEŚ TO I TAK NIE SKORZYSTASZ !!!
PROSZĘ ODDAJ MI GO !!! UCZCIWEGO ZNALAZCĘ PROSZĘ O PILNY KONTAKT !!! BŁAGAM POMÓŻCIE !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

No to trudno, pojdzie na czesci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

To nic, zostanie znalezniony po numerze imei , wtedy ten ktos i tak dostanie za swoje.. Dlatego proszę o kontakt. tel.797281440

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

To zgubilas czy ci ukradli? No nie!ja po takim poscie to wyrzucilabym go do rzeki.Haha na nastepny raz pilnuj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

Możliwe ze został skradziony i nawet nie wiem kiedy..bo jeśliby mi wypadł i leży gdzieś w tamtych okolicach to bym go znalazła bo daleko nie chodziłam tylko tyle co od samochodu do lokalu.. A jak dzwonię to normalnie jest sygnał cały czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

Dziewczyno trochę pokory i nie krzycz, bo jak znalazł ktoś uczciwy to na pewno odda, a jak złodziej to się twoich pogróżek nie przestraszy

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

Dokladnie...dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

A co ja krzyczę ? Po prostu bardzo mi ten telefon jest potrzebny dlatego proszę o pomoc i nic więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

sandra18 trzeba bylo tyle nie pic w tym lokalu to bys nie zgubila telefonu

jaro07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

kobieto co to za WOŁACZ ?! juz byl tu jeden gosc co zgubil portfel ze wszystkimi dokumentami i napisal post , że czeka na portfel w skrzynce pocztowej , haha kabarety ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

Trochę pokory dziewczyno ... jak ja bym znalazł telefon i przeczytał taki post to zzamiast oddać go ...wyrzuciłbym go ''uczciwie'' do rzeki aby nie być posądzony o kradzież... aż taka roztargniona jesteś, że nawet nie wiesz czy ukradli czy gdzieś posiałaś ? To teraz masz swoje ;) Kultury ...

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

zglosilas na policje napewno znajda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

bylo nie chodzic po krzakach i budek z lodami nie szukac !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

TELEFON ZOSTAŁ ZNALEZIONY !!! UCZCIWEMU ZNALAZCY BARDZO DZIĘKUJĘ ! Pozdroo ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

O jezu, aż mnie uszy rozbolały od tego krzyku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

koniec tematu, dobranoc

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO TELEFON !!!

może koleżance trzeba wyjaśnić że pisanie z capslokiem jest uznawane za krzyk lub podniesiony głos

dzisiaj ludzie nawet nie wiedzą czy ich okradli czy sami zgubili.. co za czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org