niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
eurowizja

super! wybrano H*j wie co, ale nie ma co sie dziwic coraz wiecej wsrod nas takich wynalazkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Za rok Polska wystawi duet Anna Grodzka ana Michał Szpak z Dunką na dwa serca i bedzie dobra Nasza....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

to sa ich sprawy, ich zycie, zajmijcie sie swoimi i tez mogliscie brac w tym udzial i zajsc tak daleko! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

a ja chciałem podziękować pani Kiełbasa z Austrii. Dzięki jej wygranej uświadomiłem sobie w jakim kierunku zmierza Europa. Dotąd wahałem się na kogo zagłosować w wyborach teraz już wiem że zagłosować wręcz muszę na RUCH NARODOWY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Tak mniej wiecej wygladaja oszukańczy jurorzy w głosowaniu na Donata i Cleo UK: Jury place 25, Television - 1 Sweden: Jury 17, Television - 3 Norway: Jury 19, Television - 1 Ireland: Jury 26, Television - 1 Iceland: Jury 23, Television - 2 France: Jury 15, Television - 3 Macedonia: Jury 12, Television - 3 Belgium: Jury 26, Television - 4 Austria: Jury 24, Television - 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Nie od dziś wiadomo ze cos/ktoś co wzbudza dużo kontrowersji jest atrakcyjne... ale czy w dobrym kierunku to wszystko zmierza? to już niech każdy sobie odpowie. Tak wlasnie mi się nasuwa pytanie odnośnie tego glosowania. Po co maja ludzie glosowac skoro i tak wyniki sa według glosowania jury? Może mi ktoś jasno wytlumaczyc jak sa liczone te glosy bo nijak tego nie rozumiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Kitek, to nie jest ich życie, to nie są ich sprawy w momencie gdy takie "coś" wygrywa międzynarodowy konkurs pokazywany w największych mediach. Jest to ordynarne lansowanie i narzucanie nam obscenicznych ideologii. I w tym momencie jest to już nasze życie i nasze sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Ten transwestyta wygrał, bo nie oglądałem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Nie ma co się tak spinać, to TYLKO eurowizja, nie jakieś mistrzostwa.
Chociaż przyznaję - fakt, że wygrał(a) ten (ta) Kiełbasa to niezły kaszan!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja


nie oglądałem, nie popieram takich ZBOCZEŃ (nikt mi nie wmówi, że to jest normalne), ale..

raz... to tylko Eurowizja jest i większość wykonawców gdzieś zginie.
dwa... nikt słowem nie napisał jak to coś śpiewało... więc dały znać nasze uprzedzenia... tylko uprzedzenia.
trzy... nie wiem czy to prawda ale to tylko drag queen... a więc wizerunek sceniczny...

dopóki wiemy, że jest to odstępstwo od normy a nie norma, to można być spokojnym....

w Polsce mylimy pojęcia...
przykład... jeżeli homoseksualizm jest modny, to jest modny...
nie ma potrzeby go zwalczać, bo to tylko wzmacnia to zjawisko...
nikt nam nie każe być modnym (homoseksualistą) - więcej spokoju życzę i bez radykalnych rozwiązań...

swoją drogą wurst (kiełbasa) i "konczita" to samo w sobie jest zabawne !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Jedyne pocieszenie to Polska nie dała ani jednego głosu na tego austriackiego transwestytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Nasza piosenka to raczej reklama dziewczyn lekkich obyczajów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

GENDER W NATARCIU !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Polska zajęła 5 miejsce, oczywiście jeżeli uwzględnimy tylko głosy widzów, odrzucając głosowania jury. Oto lista: 1 Austria 311 2 TheNetherlands 222 3 Armenia 193 4 Sweden 190 5 Poland 162 6 Russia 132 7 Switzerland 114 8 Ukraine 112 9 Romania 103 10 Hungary 98 11 Belarus 56 12 Iceland 46 13 Denmark 43 14 Greece 43 15 Spain 41 16 Finland 39 17 Norway 39 18 Montenegro 33 19 Italy 32 20 Germany 31 21 UnitedKingdom 29 22 Azerbaijan 26 23 SanMarino 18 24 Malta 17 25 Slovenia 15 26 France 1 źródło: eurowizja.org

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Świat na głowie stanął.
Tolerancja tu nie ma nie do rzeczy.
Nie możemy akceptować dominacji pewnych osób tylko dlatego, że są dziwni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

toc juz przed glosowaniem wiadomo bylo kto wygra!! to wszystko bylo ukartowane, ze niby 0 glosow z Anglii a znam ludzi, ktorzy napewno wysylali smsy na Polske, najwiecej to wlasnie jest nas rozrzuconych po europie bo w Polsce taki dobrobyt, ze kazdy wyjezdza z kraju za robota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

osobiscie wyslalem 6 glosow i zona 5 i znajomi co byli u nas wyslali tez duzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

zbierając wyniki głosowań publiczności zajęliśmy 7 miejsce. Przy tej metodzie punktacji nie ma sensu głosować z państw o nastawieniu antypolskim - to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Gdyby te coś nie wygrało konkursu ,Eurowizję oskarżono by o rasizm,homofobię,ciemnogród,,antysemityzm,dyktaturę kościoła itp.
Bardziej żałosne jednak jest to,że Europa na takiego dziwoląga głosowała.A co do samego głosowania to tyle w tym uczciwości co w czasie wyborów w Rosji
Co do jury to niestety musiała wygrać poprawność polityczna.
Takie programy upewniają mnie też,że normalni ludzie są chyba w mniejszości.To nie ma nic wspólnego z tolerancją czy trendy.To kompletne DNO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja



.... ależ emocje wzbudza ta Eurowizja, rany boskie :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

oszustwo predzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

wbudza emocje jak wygrywa ten konkur takie cos "homohuj wie co"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

A ja wypowiem wam prorocze słowa :):)


Przyjdzie taki dzień, że to my będziemy odmieńcami a oni będą normalni !!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Na szczęście taki z Ciebie prorok, jak ze mnie baletnica :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Czekaj czekaj :)

Będziesz ty jeszcze miał, nocne kontrole Szpakopodobnych w sypialni :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Czyżbyś przepowiadał mi dom z sypialnią? Wróżbito marudo? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Aż tak hojny to ja nie jestem :)

Ale sprawdzanie ptaszka przez Szpaczka to jak najbardziej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Bardzo nieprzyjemnie i do tego offtopic :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Czego tu sie srac.W nastepnych latach zaspiewa jakas
polska dziewoja z kuta.sem na czole i zakasuje wszystkich.
np.polska Koncita Pasztetowa

A swoja droga mnie podbija gdy widze to austriacke piejace gowno!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Prawda jest taka, że gdyby wygrał ktoś pokroju Szpaka, takiego szumu by nie było - bo w końcu Polak.
Obecnie w modzie jest to co inne, nietuzinkowe. Nic więc dziwnego, że ludzie tacy jak Thomas, by zarobić stają się drag queen. Jako zwykły piosenkarz nie był znany, jako Conchita "zawojował" świat.
Smutne, że normalność idzie w odstawkę. Jestem tolerancyjna, inne orientacje, wierzenia nie robią mi różnicy, jednak specjalne robienie z siebie widowiska, by zdobyć sławę jest już dla mnie śmieszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

No ale żeby nie ogolić się przed występem ??

Cała Europa przecież na to patrzyła :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Jakby się nie ogolił, to 99% widowni, by nie wiedziało, że to facet :) Połowa głosów by przepadła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Haslo na transparent,szkoda ze juz po ptakach.



-Brudke mial Lenin,a wasy Gogol,a ty sie Kielbacha ogol.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

porażka eurowizja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Eurowizja zawsze była postrzegana jako festiwal bardziej polityczny niż festiwal piosenki. Uczestnicy byli zazwyczaj bardzo zachowawczy, chociaż zdarzały się wyjątki od reguły. Gdy kilkanaście lat temu wygrał zespół Lordi było zdziwienie i oburzenie. Jak to możliwe, że na takim festiwalu wygrał zespół grający metal i na dodatek ekscentrycznie wyglądający? Widocznie publiczność potrzebowała czegoś innego, nowego, jakiejś odmiany. W przypadku wygranej Conchity bardziej chyba chodzi o to, że wygrała na tym właśnie festiwalu niż o brak tolerancji dla jej odmienności. Ale takich "odmieńców" mieliśmy w muzyce sporo. Boy George, Dead or Alive, Adam Ant i wielu innych. Mamy XXI wiek, więc i zachowawcza eurowizja idzie do przodu. Pewnie gdyby Conchita wystąpiła w spodniach nie byłoby takiej dyskusji. A swoją drogą sukienkę miała fajną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

"Nie ważne jest, kto i jak głosuje, ale kto liczy głosy" - Józef Stalin. "Kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą" - Joseph Goebbels.
Podniecacie jakimś ścierwem?po co oglądacie takie bzdety.artyści tam nie mają wiele do przekazania,to sprawa na forum polityczne.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

jest impreza jest zabawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Za rok do austrii prezes jarek pojedzie i zapieje hymn polski, jak sie w koncu nauczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

a tak ogolnie czego się czepiacie zóny Kmicica



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

w Łomży już dawno temu była


Kto nie pamięta Ten nie Przypomni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Mnie zastanawia jedno, czemu faceta któremu wydaje się, że jest Napoleonem, lub np. Jezusem, zamykają w wariatkowie? Idiotę, któremu wydaje się, że jest babą z brodą lansują, jako coś super i trendi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

http://showbiznes.wp.tv/i,Conchita-Wurst-ma-meza,mid,1472080,index.html#m1472080


A to jeszcze nic - mój pies postanowił wyjść za kota - też faceta i chcą adoptować parę myszy. ło jeny!!!! ale się porobiło

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Tolerancja swoją drogą, ale tak szczerze z tym światem się coś nie tak dzieje.. Ludzie robią różne eksperymenty na sobie.. Normalnie masakra. Wiadome jest to, że z roku na rok bardziej wszystko się rozwija, no ale bez przesady kurczę. No, ale nic nie możemy poradzić.. MUREM BYŁAM I JESTEM ZA NASZYMI <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

jedno zdanie "robicie piekło o nie wiadomo co, a w Polsce szerzy się homofobia i wrogość do innych"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

nicklomza
wszystko się rozwija,ale tego kierunku nie można uważać za rozwój!(chyba,że wirusa)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

szkoda ze szazy nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

Nie mam pojęcia jak to pani z brodą lub pan z piersiami mógł wygrać eurowizję. Tak bardzo liczyłam na duet, który zajął drugie miejsce oraz na Polskę, lecz w końcu zazwyczaj wygrywają największe dziwaki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eurowizja

No i tu Twoje słowa potwierdzę, ale trzeba być tolerancyjnym i przyjąć wszystko. Kto wie kim będzie własna osoba za parę dobrych lat..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org