niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Witam, mam straszny problem nad wyborem szkoły średniej. Nastąpił czas składnia papierów i lipa.. Zastanawiam się nad budowlanką.. I chciałabym, żebyście opisali mi jeszcze jak jest i jacy są nauczyciele względem uczniów w ekonomie, wecie i drzewnej oraz od ilu punktów tak przyjmują w tych szkołach. Chociażby do drzewnej i wety pewnie łatwo się dostać, tylko gorzej z maturą -.- Z góry dziękuję za pomoc.! Trzymajcie się !:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Leć do DRZEWNEJ !!! :-) ********* ATMOSFERA, SPOKO NAUCZYCIELE ;) Naprawde Polecam ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

ty chlopaku zastanow sie co ty chcesz w zyciu robic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Budowlanka, zwana przez uczniow i nauczycieli 'RobtaCoChceta' wiec domysl sie jak tam jest :D
Mysle, ze ekonom to najlepszy wybor. Sama sie ucze-polecam. Nauczyciele spoko, uczniowie zreszta tez. Prawie ze szkola marzen :D A przyjmuja bodajze od 100pkt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Ale reprezentantka szkoły się odezwała z takimi błędami to czego tam uczą. Ja pitole to dzisiejsze szkolnictwo, mam nadzieję , że tylko w tej szkole tak uczą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

No dzięki, dzięki . ;d a jacy tam są nauczyciele np. z matmy, polaka i wgl, bo z zawodowych to słyszałam, że na poziomie ludzie . ;D chodzi mi dokładnie o budowlankę i drzewną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Osobiście również polecam ekonomik ! ; ) Nauczyciele w miarę spoko, idzie się z nimi dogadać i ogólnie fajna atmosfera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Jak nie wiesz co chcesz robić to najlepiej idź do LO I, II lub III. Potem możesz iść do studium policealnego albo na studia. Jak będziesz starszy to może łatwiej będziesz mógł wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Polecam Budowlankę, sama się tam uczę i jestem zadowolona. Nie prawdą jest jak to ktoś na górze napisał, że jest tu "Róbta co chceta", może kiedyś ta szkoła miała i taką opinię, ale myślę, że teraz to się zmieniło. Nauczyciele tak jak w innych szkołach są gorsi i są lepsi, jeżeli mniej więcej będziesz rozumiała dany przedmiot to nie masz się czym przejmować, chociaż myślę że ocieniają sprawiedliwie i dbają o to by uczeń cokolwiek zapamiętał i miał dobre oceny ( i nie mówię tu o jakiś luzach, bo nie którzy nauczyciele są serio wymagający). Z zawodowych trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo to zależy od kierunku a ja tylko w jednym znam nauczycieli, i oceniając moich mogę powiedzieć że potrafią bardzo dobrze nauczyć i po takiej edukacji raczej nie będzie problemu z zdaniem egzaminu zawodowego, zresztą tak samo jak matury, nauczyciele przekazują dużo wiedzy i nie ma na lekcjach czegoś takiego że siedzisz i nic nie możesz powiedzieć, bo się boisz. Jednak zdawalność obu tych egzaminów nie zależy tylko od nauczycieli/szkoły ale od tego jak ty do tego podchodzisz, czy przez całe 3/4 lata masz gdzieś szkołę czy choć trochę się starasz. Jeżeli trafisz na dobra klasę i wychowawczynię to nie masz się czym martwić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Ale głąby z was, przecież autorem postu jest dziewczyna, a wy wszyscy się kierujecie do chlopaka . Skoro nie umiecie czytać ze zrozumieniem, to śmiem twierdzić, ze wasza budowlanka, to jednak nie jest najlepszy pomysł ! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

kobiecyinstynkt: Bledy to Ty w mojej wypowiedzi dostrzegasz takie same jak i w swojej. Poza tym temat nie skierowany do ludzi z Twojego przedzialu wiekowego :) Sama sie lepiej pochwal gdzie Ty sie tak wyedukowalas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Zauważ że napisałam ,,Nauczyciele tak jak w innych szkołach są gorsi i są lepsi, jeżeli mniej więcej będziesz ROZUMIAŁA dany przedmiot to nie masz się czym przejmować [...]" . Z tego co widzę tylko ja poparłam budowlankę, więc raczej koniec twojej wypowiedzi jest nie na miejscu i to nie ja mam trudności ze zrozumieniem tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Mówię do reszty wyżej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Reszta poleciła ekonomik, liceum i ktoś żadnej nie podał, więc nie wiem czemu akurat na budowlankę tak się uwziąłeś/ uwzięłaś ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Dziękuję, twoja wypowiedz bardziej mnie skłoniła do złożenia papierów do budowlanki. Dzięki wielkie. !:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

Czytanie z zrozumieniem się kłania.. Ale co każdemu może się takie coś zdarzyć. Więc lajcik !:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna pomocy!

III LO wyprowadza na ludzi...przynajmniej tak było pare lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org