niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokoje gościnne, nocleg

Witam, czy moglibyście polecić mi jakieś miejsca w Łomży lub okolicy, w których mogłabym zakwaterować osoby za nie wielką cenę (około 20 zł za osobę)? Jakieś domki, ośrodki agroturystyczne..? Nie jestem stąd a potrzebuje około 30 miejsc, więc byłabym wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

20 złotych, raczej nierealne. Co więcej, ani w samej Łomży ani w okolicy nie ma żadnych domków ani takich ośrodków, żeby doba kosztowała tak mało. Za tą cenę to chyba tylko pole namiotowe można by nająć, ale nawet tego nie ma w okolicach Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

Pole namiotowe powinno być przy MOSiRze. Nocleg za 20 PLN/os. to strasznie tanio, nie wiem, czy komuś się to jeszcze w ogóle by opłacało. Nie wiem, jak teraz, ale ze dwa lata temu w agroturystykach pod Łomżą za mniej niż 30 - 35 PLN/os. się nie dało niczego znaleźć.

Wiem, że były w Łomży osoby, które wynajmowały pokoje w takiej cenie - 20-25PLN/os., gdzieś w domkach na Marii. Kiedyś też przy Pięknej, chyba nr 6, można było tanio wynająć pokoje, tylko trudno było się do właściciela dodzwonić. Nie wiem, niestety, jaka tam była cena.

Tu niby jest namiar na coś za 20 PLN, możesz spróbować, ale nie sądzę, by były to bardzo aktualne wpisy. http://www.eholiday.pl/tanio-lomza-53134.html

Daj znać proszę, jeśli uda Ci się coś znaleźć :)

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

Dla tak sporej grupy, to za niewysoką cenę na pewno znalazłoby się coś w Chłapowie na polu Lazurowe. Byłam z chłopakiem w zeszłym roku i w tym pewnie tez pojedziemy. Jest bardzo spokojnie, pole jest na klifie a po zejsciu schodami z niego juz jesteśmy na plaży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

Napisz na pwbim2@wp.pl, mysle ze sie dogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

przy takiej grupie znajdzie
ten ktos jeszcze na serwowaniu obiadow zarobi i nie tylko

a i tak pusto jest w gospodarstwach agroturystycznych, wezmo z pacolowaniem reki tylko podzwon popytaj jeszcze na kilka dni oho tylko rece zatrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

30 miejsc w agroturystyce - a kto to widzial, to juz raczej hotel, jaki rolnik ma takie mozliwosci, no moze w stodole na sianie, ludzie nie piszcie bzdur. :-) 20zl za osobe, a moze za darmo, sprobuj w schronisku dla bezdomnych haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

maja maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

nie bede reklamy robil gdzie ale maja i po wiecej miejsc domki 3-4 oosobowe lub 2-3 osobowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

pytajcie a znajdziecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

w hotelu na wesolej

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokoje gościnne, nocleg

popytaj w bursach szkolnych i internatach - wiem, że czasem jest możliwość wykupienia noclegu za niewielką kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org