poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hantle

Gdzie w Łomży można kupić w rozsądnej cenie hantle "dobierane"? Byłem na Bernata i jak mi gościu podliczył za żelazo, to wyszło tyle jak z wysyłką kurierem przez Allegro. Dodam, że głupi uśmieszek mnie delikatnie wku...... Jeśli tak podchodzi się do handlu, to mu szczerze współczuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

Sprawdź u Miliszkiewicza, kiedyś robili hantle i długie gryfy, nie wiem jak teraz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

robi dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

allegro i tak wygra :P
Możesz zobaczyć jeszcze w galerii veneda i w tesco(tam będą mili :D)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

Miliszkiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

moge ci sprzedac hantle tylko potrzebuja lekkiego liftingu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

kiedys to z olowiu sie robilo i puszek po farbach konserwach a tera to wymyslaja na wies pojechal za dyszel zlapal od wozu pare razy podniosl i byl chlop jak dab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

A teraz robi sie inaczej :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

mam po 17 kg na łapke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

Sorry za odświeżenie tematu. Wiecie gdzie znajdę hantle chociaż 30kg na jedna, najlepiej aby było 40kg. Wszędzie na Allegro MAX 20kg. A moze ma ktos do sprzedania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hantle

Odezwij się do mnie arczo88@interia.pl. Co prawda używane, ale wystarczy przetrzeć papierem ściernym 40, odmalować i jak nowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org