niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się dzieje pod Stokrotką???

Karetka , Straż , Policja wszyscy opuścili Stokrotkę i Galerię parking pusty co się dzieje ??? wie ktoś co się wydażyło.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

w stokrotce jest podłożona bomba, nie potwierdzili tego jeszcze funkcjonariusze ale jest takie podejżenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

nie zdziwiłbym się jakby to był głupi żart jakiegoś debila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Hmm z pewnych informacji wiem, ze to sie dzieje w calej Polsce... wszedzie tam gdzie jest Rossmann. W calym kraju pod kazdym Rossmannem podlozona jest bomba... prawdopodobnie...

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

O kurcze ale jaja niektórzy sobie robią. Wsadzić takich debili do więzienia i tyle. Za taką akcję niech buli ze swojej kieszeni i do więzienia za takie głupie żarty.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

"Hmm z pewnych informacji wiem, ze to sie dzieje w calej Polsce... wszedzie tam gdzie jest Rossmann. W calym kraju pod kazdym Rossmannem podlozona jest bomba... prawdopodobnie..."

LOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Wszystkie sklepy Rossmann zostały zamknięte, prawdopodobnie może być bomba, wiadomość pewna na 100%.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Na Długiej ewakuacja od 16 - tej. Żart, czy nie, sprawdzić trzeba. A pies (canis familiaris) tylko jeden, to trochę potrwa.
Komuś się Rossman nie podoba? Pewnie konkurencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

W stokrotce bombe faktycznie znalezli. Policja pogonila wszystkich z plotkow na dwupasmowce za ulice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Słucham właśnie wiadomości Polskiego Radia Białystok i tak ważnej wiadomości dla mieszkańców miasta do tej pory nie usłyszałem. Brawo p. red. Kłosiński.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

ćwiczenia też odpadają bo by ogłosili w radiu :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

pewnie chodzi komuś o konkurencję, albo głupi żart ludzi ktorzy zamiast isc do roboty nudza sie bawiac w podkladajanie bomb, moze chca slawy przez takie cos? =/

glupie zabawy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

To jest walka z hiper i supermarketami, sklepikarze przechodzą od słów do czynów hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Przed chwilą cały personel Stokrotki wszedł z powrotem do budynku. Fałszywy alarm.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

sila plotki jest wielka

wiec wkoncu jak, masowa akcja czy nie?
byla bomba czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Nie było żadnej bomby.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

To proste jak klębek drutu, wczoraj tj.15 w święto Stokrotka pracowała to

dzisiaj musieli mieć pare godzin wolnego???


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

ee tam zgniłe pomidory weszły w reakcję z zepsutą cebulą i wszytko wujeb*** takim smrodem, że moherowe berety padały na twarz.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

"Słucham właśnie wiadomości Polskiego Radia Białystok i tak ważnej wiadomości dla mieszkańców miasta do tej pory nie usłyszałem...."
jakby w radiu i telewizji takie debilizmy opowiadali toby codziennie po kilka conajmniej bomb "było podkładanych". gruntr to sława medjalna!!!!
______________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Medjalna? Zapewne...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

Hej, felix - zejdz z red. Klosinskiego. Czasami zamiast szukac taniej sensacji - lepiej jest sprawdzic co sie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

To nie wiem po co nagle wyskoczyl policjant i zaczal przeganiac wszystkich za ulice... Moze cos znalezli ale nie wiedzieli co to jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje pod Stokrotką???

znalazł 5 złote w bilonie i nie chciał żeby mu ktos je zabrał

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org