środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rachunkowość

Rzeczowo! Po czterech semestrach będziesz:
prowadzić rachunkowość, dokonywać rozliczeń finansowych,
dokonywać kontroli dokumentów księgowych oraz poprawiać błędów księgowych w dokumentach, sporządzać do weryfikacji sprawozdania finansowego, przechowywać dokumentację księgową, czynności analityczne

U nas nie ma ograniczenia wiekowego! Uczą się u nas osoby w każdym wieku!

Zaocznie (soboty i niedziele) z gwarancją nauki ZA DARMO!
www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

ZAJĘCIA W MARCU

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK al. Legionów 40 przy CH4plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunkowość

a jak z robotą po tym waszym kursie? bo ofert pracy brak

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunkowość

Polecam powyższą uczelnię!Jest praca a nie ma osób z właściwym wykształceniem.
Biuro Rachunkowe Sobczak-Kbr poszukuje osób ze znajomością zasad rachunkowości i zagadnień podatkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunkowość

Teraz zmieniły się przepisy do prowadzenia biura rachunkowego.Każdy może je załozyć jak ma doświadczenie w księgowości.Nie potrzebne są certyfikaty.Ja zajmuję się księgowością od 22 lat,ale nie mam biura rachunkowego.Trzeba spróbować,życze powodzenia w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunkowość

no powiem wam że wybór sali weselnej był dla mnie chyba najbardziej stresujacy :) no wiadomo a co jak sala będzie nie taka, nie będzie dobrej klimy itd to będą gadac itd. ale z pomocą http://www.saleweselne.com/ udało mi się to zrobić. Wybrałam tylko te najlepsze i w dobrej cenie i z 30 sal zawęziłam wyniki do 10 i sobie pojeździłam zobaczyc jak to wygląda i gdzie są najlepsze warunki :D

do it

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org