czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzjer Łomża

Witam, przeprowadziłam się niedawno do Łomży,poszukuję dobrego - poleconego fryzjera - proszę o opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Tylko nie idź nad kwiaciarnir marzeńie do takiego Grześka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

A dlaczego nie?? On jest dobrym fryzjerem, dużo osób go chwali!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Na Ks.Anny od strony ulicy Zawadzkiej na rogu w bloku hymm.. nr. 6 czy 8 bodajże jeżeli źle pisze niech ktoś mnie poprawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=fryzjer+m%EAski&loc=%A3om%BFa%2C+#page:1,byMap:1,x:22.0850048,y:53.1728224,scale:5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ja chodzę do p.Marty na Kazańskiej i dla mnie ona robi najlepiej bywałam u innych ale nie było tak dobrze jak u niej :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

salon ines ul. cisowa 12 606 906 781
super atmosfera itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

atmosfera, atmosferą:) a włosy - włosami..heheh chodzi mi nie o atmosferę tylko o dobrego fryzjera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

to jest bardzo dobry fryzjer bedziesz zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Prawda jest taka ze każdy będzie doradzał ci fryzjera do którego chodzi... jednak będziesz musiała przekonać się sama a nie wzorować się na opiniach, owszem możesz wybrać któryś z powyższych ale decyzja należny do Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

zależy o co chodzi tym fryzjerem.Tzn co chcesz zrobić czy podciąc czy koloryzacja czy fryzura na jakaś okazje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Ja proponuje Panią Beatę na niemcewicza od strony ul Zawadzkiej zaklad "Joanna" czy jakoś tak.A także salon 'Ewelina' na ul Długiej ;) i tam panią Wiolę
pozdrawiam i udanych zmian;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

pani wiola z długiej nie nadaje sie juz tyle razy zepsula wlosy mojej kochanc ze szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

cicho Roman gowno wiesz to co sie udzielasz.Ona jest spoko nie wytnie ci calych wlosow tylko tyle ile oczekuje klient nie bawi sie w szalone nozyczki tylko po prostu potrafi słuchać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Interesuje mnie i koloryzacja i ścięcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

gowno prawda zawsze tylko pierdoli wlosy i wiem co mowie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

koloryzacja i sciecie to na cisowej ewentualnie fryzjer obok K1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

aha to jak koloryzacja i ścięcie to rzeczywiście te co podałam albo ktoś jeszcze wspominał o pani Marcie z Kazańskiej więc tez w porządku.
Podobno nowy salon na mazowieckiej otworzyli i 60zl koloryzacja jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ha warsztaty w zdz na bawełnie tam są zajebiści fryzjerz ;p

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Polecam Akademie fryzur -pana grzegorza oraz panią bożenkę. najlepsi są w mieście i pracują na profesjonalnych środkach firmy Goldwell. mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Na Prusa mi ostatnio zacieków narobiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

http://www.youtube.com/watch?v=94FkrjjiHmk&feature=related

styl preferowany i polecany , à voir

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ha ha no moze to grzegorz to i umie ale ta bozenka co piwem wali wybacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

powtorzę się i polecam 'Eweline' na ul Długiej;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

osobiscie polecam salon fryzjerski LAURA ale niestety w Piątnicy...
dziewczyny znaja sie na rzeczy a usługa jest naprawde tania

KSz1989

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

dzisiaj nic nie ma tanio tak ze jak usługa tania to i produkt kiepski i podejrzewam ze efekty też mizerne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

fryzjerow jest mnogo, cena zalezy od dlugosci wlosa, a kazdy umodeluje glowe na swoj styl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

aka2209

dzisiaj nic nie ma tanio tak ze jak usługa tania to i produkt kiepski i podejrzewam ze efekty też mizerne.

w nowo otwartym salonie nie beda brac nie wiadomo ile wiec to jakas okazja zawsze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Akademia fryzur...
Ja tam poszłam jak chciałam wyrównać włosy po bobie...
To wyciął mi grzywke chociaż tego nie chciałam i lekko podciął włosy z tyłu, ale i tak nie wyrównał, po czym stwierdził że musze znowu przyjść za tydź jak mi włosy podrosną (chyba chodziło mu o 2mm) i policzył sobie 50 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

o kurcze!!!!ma gościu tupet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

W ogole jest wiele fryzjerow w Lomzy i co osoba to opinia... Ja mam kilka sprawdzonych fryzjerow, kilku znam partaczy, ale i sa fryzjerzy, ktorzy robia naprawde dobrze, (widzialam po innych wlosach i zadowolonych osobach), ale tam nie bylam, wiec nie wypowiem sie.
Mi np. ostatnio do gustu przypadl salon estetica na Hiporatesa. Wg mnie Mariusz ladnie maluje i scina - umie doradzic, itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

polecam Adama Rogińskiego chodze już kilka lat do niego i jestem zadowolona bardzo

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Z fryzjerami jest różnie, raz zrobią ci wspaniałe włosy, za drugim razem coś będzie nie tak...Tak było w salonach:Agata na Długiej, w Studiu fryzur i odnowy Spa (czy coś podobnego) obecnie na Wyszyńskiego, wcześniej przy Dmowskiego(nie polecam ich równiez na fryzury okolicznościowe, słabo sie trzymają, choć zapewniali, że do półocy to na pewno wytrzymają :P), to samo w salonie przy ulicy Mazowieckiej, ale ta fryzjerka, która mnie ścinała juz nie pracuje dość długi czas...Gdzie byłam 3 razy i ze ścięciem było ok to w salonie excellence przy wojska polskiego, za Czarnym kotem.Koleżanki chwalą salon Elfryz (do upinania włosów)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

w akademi byłam Grzesiek jes ok no ale to bozene to nie wiem co ona umie .i jak raczy przyjsc to koka ci upnie jakim sama jest !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ona jest straszniejsza od dyzia a dyzio na brzydote umar !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

P O L E C A M salon na dlugiej "Ewelina" przy escape. Obie panie ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Jeśli chodzi o malowanie zdecydowanie polecam panią Beatę z Salonu "Jolanta" na Niemcewicza! Nie dosc ze swoja prace wykonuje wrecz perfekcyjnie to i ceny bardzo przystepne! POLECAM!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Moja żona chodzi na Księżnej Anny 20 ileś tam. Salon Emilia. Jej fryzura zawsze jest wspaniała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ja również polecam salon Emilia :) strzyżenie zawsze perfekcyjne, czesanie również. koloryzacji nie robiłam tam, więc się nie wypowiem. Atmosfera bardzo miła, bez brzydkiego plotkowania pracownic, jak to ma miejsce w innych salonach...
Właścicielka pani Emilia bardzo sympatyczna kobietka, również pracownice pani Magda i pani Dzidka zawsze służą fachową poradą.

To mój ulubiony salon, więc każdemu polecam :)

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Sikorskiego Pani Kasia . Świetnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

a ja polecam salon na polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Odradzam salon Amelia na al legionów- własciwie to jedną z tamtych Pan -starsza, pewnie włascicielka- zero delikatności, ciaga włosy, niby udaje miłą a widać ze zżera ja frustracja (i nie wydaje mi sie ze miała ciężki dzień ). Cena taka , fryzura mozę być ale atmosfera - koszmarrrr

Jeśli chcesz by rządzili głupcy i egoiści dalej im ustępuj pola walki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Witam. mam w Amelii praktykę i nie zgadzam się z postem wyżej ponieważ atmosfera jest naprawdę spoko, ale jak ktoś chce uderzyć to zawsze kij znajdzie. Pozdrawiamy niezadowoloną dark:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

a ja polecam salon Estetica na Hipokratesa 4. P. Mariusz robił mi koloryzacje i strzyzenie i wyszłam bardzo zadowlona. Przyjemne miesce, mila atmosfera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Aga-art na Mickiewicza-porażka, kasa spora, efekt tragiczny...
Ten się przekona, kto tam skorzysta z usługi. Trzymam kciuki za powodzenie akcji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

nie chodz wcale do fryzjera, wszyscy sa bleee. lepiej zaoszczedz ten czas i posiedz tu na tym madrym forum, gdzie wszyscy wszystkim szkodza i wydaja zle i bezpodstawne opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Adam Rogiński najlepszy fryzjer !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Podpisuje się pod ostatnim wpisem - Hair Design, super salon fryzjerski :)

_______________
Tut mir Leid..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

z całym sumieniem polecam salon Roginskiego ,zamieniłam na lepszy ,profesjonalnie punktualnie,wczesniej chodziłam do euforii lecz pani ciągle zamkniete miała spózniała sie i czułam chłód i nie miła atmosferę,pogorszył sie to fakt.Mam tez numer tel do fryzjera który przyjdzie do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Adaś jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ja polecam Amelię na Legionów, miła atmosfera i profesjonalizm :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Ja rowniez polecam,jestem stała klientka i zawsze jestem zadowolona:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Ja polecam salon Estetica na Hipokratesa 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Amelia jest ok. Ja zawsze jestem zadowolona z uslug tego salonu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Amelia na Legionów fryzjerka Aldona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Wszystko tylko nie Elfryz. Ceny sa kosmiczne, a po koloryzacji wyszłam z takimi zniszczonymi włosami, że musiałam obciąć. niestety kolor nijak się miał do obiecanego, spędziłam tam prawie 5 godzin i naprawdę, naprawdę żałuję, że nie ma przepisu, który by pozwolił na reklamację u fryzjera, bo bym to załatwiła inaczej. Pierwszy i ostatni raz tam. nigdy wiecej. Nie jestem konkurencją i nie będę tu nikogo polecać, żebyście nie pomyśleli tak broń Boże, ale przede wszystkim stanowczo odradzam Elfryz na woj. polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Cześć jak ktoś szuka fryzjera damsko-męskiego to polecam http://www.fryzjerlomza.pl/
http://www.facebook.com/SalonFryzjerskiKarina?ref=hl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Cześć jak ktoś szuka fryzjera damsko-męskiego to polecam
http://www.fryzjerlomza.pl/
http://www.facebook.com/SalonFryzjerskiKarina?ref=hl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

ja również polecam http://www.facebook.com/SalonFryzjerskiKarina?ref=hl jestem stała klientka i jeszcze się nie zawiodłam na tym salonie dodatkowo jest tanio i profesjonalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Polecam salon Laura dla naiwnych jesli chcesz zaplacic za koloryzacje wlosow 1 kolorem kwote 200 zl ten salon jest wlasnie dla Ciebie.W mojej opini z wymienionych salonow ,ktorych mialam przyjemnosc czy tez pecha uczeszczac,jest salon Pana Adama na Wyszynskiego,pani Beaty na Mickiewicza czy tez pani Grazynki na Bema, salon Laura na Mazowieckiej i uslugi mojej kolezanki ,ktora jest samoukiem , to musze przyznac,,ze koloryzacja-samouka wychodzila zawsze najlepiej. kwestia obciecia salon pani Beaty i pani Marta u Pana Adama.To by byla taka obiektywna opinia na ,ktora zapracowali,A tak naprawde z koloryzacja jest tak,jak sie komu uda...loteria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Polecam w Kauflandzie, świetne fryzjerki;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

czy ktoś dysponuje nr tel do salonu estetica na hipokratesa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Studio Fryzur i Wizażu Perfect Dorota Modzelewska
polecam profesjonalne podejscie
w tym samym lokalu przyjmuje Serafinska kosmeytczka .
Wcześniej salon był na 3 maja teraz na Nowogrodzkiej zaraz za urzędem pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

JA ROWNIEZ TAK JAK xxxANGELxxx POLECAM SALON ESTETICA NA HIPOKRATESA. SAMA TAM CHODZE SCINAC WLOSY I JESTEM ZADOWOLONA ALE CO DO FARBOWANIA NIE WIEM NIC NA TEN TEMAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Ja mogę polecić na Al. Piłsudskiego (przy alkoholach świata) zaraz przy niedawnym "Barze Alicja" teraz otworzyli Kebab!. Jest fryzjerka świetna sama chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i przede wszystkim kompetentna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

jesli masz pieniadze to polecam adama roginskiego na wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Czy to wszystko - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl jest rzeczywiście potrzebne do otwarcia salonu? A jeśli nie, to w jakim stopniu można się ograniczyć? Proszę o realne opinie kogoś, kto siedzi w temacie - będziemy wdzięczni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer Łomża

Mój mąż chodzi tylko do barbershopu UNLMTD https://barbers-unlimited.com/, tam naprawdę są najlepsi mistrzowie. Pomogą każdemu dobrze wyglądać. Podoba mi się też to, jak wszystko robią, bardzo starannie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org