poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paznokcie HYBRYDOWE

Stylizacje paznokci metodą HYBRYDOWĄ, Cena 30zł + z okazji Dnia Kobiet rabat - 10% https://www.facebook.com/pages/Paznokcie-Hybrydowe/595595670533479?ref=hl

Kazia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Może ktoś podpowie coś sztucznej panience ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Elop możesz mi wyjaśnić dlaczego napisałeś "sztucznej panience" bo kompletnie nie wiem po czym to wywnioskowałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

To ręce zmarłych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Lepiej oddać pieniądze na głodne dzieci. Ręce służą do pracy, aż tak ich przybierać nie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Hybrydowe ??
"mało" szczęśliwe określenie, chyba , ze to są paznokcie pasujące do samochodów hybrydowych,
aaaaaaaaa to insza inszość.
Zaraz będą :
cycki hybrydowe, usta hybrydowe, oczy hybrydowe jezzzuuuuu, ale odjazdowy świat i ile w nim sexu. :)))))))))))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

widac ze pisza tu osoby ktore maja zerowe pojecie o temacie. ten co napisal o biednych dzieciach niech odmawia sobie np.czegos co lubi i odda na biedne dzieci uzbierane w ten sposob pieniadze. sperzdaj dom mieszkanie przenies sie do kurzej łapki, sprzedaj samochod jeździj rowerem lub chodź na piechote. po co te wszystkie luksusy??? wyprzedajmy majatki i oddajmy dla biednych niech oni maja.

w twoim swiecie rece służą do pracy zapewne fizycznej ale nie w kazdym swiecie tak jest. rece to ozdoba czlowieka. szczegolnie kobiety dbaja o nie.
nie rozumiem po co wypowiadaja sie tu faceci?? pewnie swoim żonom w workach każą chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Ja robię manicure hybrydowy często samodzielnie. Indigo Nails ma szeroką gamę produktów do takiej stylizacji. tutaj na przykład https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html ich lakiery hybrydowe. Trwałe, nie odpryskują, nie uczulają. Mam zaufanie do ich produktów także polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Ja również nie mam nic do takiego sposobu stylizacji paznokci. Tym bardziej, że dzięki produktom do manicure hybrydowego można sprawić, że paznokcie będą nie tylko ładne, ale i zdrowe. Poczytajcie sobie na przykład o żelu Nail Therapy od EM Nail - https://em-nail.pl/pl/zele-uv-basic/1173-inteligentny-zel-regenerujacy-uvled-nail-therapy-.html. Uważam, że warto zainwestować w takie paznokcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Ja samodzielnie robię sobie manicure hybrydowy. Wydaje mi się, że o wiele badziej się to opłaca niż płacenie za wizytę u kosmetyczki:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie HYBRYDOWE

Czy po nich nie zniszczą się paznokcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org