piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry Radca Prawny

Witam serdecznie forumowiczów. Poszukuję dobrego Radcy Prawnego w sprawach umów o pracę - umów zlecenie, czy ktoś potrafi kogoś polecić na własnym przykładzie. Zakładam post ponieważ zostałem oszukany przez pracodawcę jak większość społeczeństwa i uważam że sprawiedliwości powinno stać sie zadość!!! Z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry Radca Prawny

Kolego na początku nie potrzebny ci rada prawny. Idz do Państwowej Inspekcji Pracy , tam się wszystkiego dowiesz. Który to taki pracodawca co oszukał cie ? Takich nie należy żałować jeśli to prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry Radca Prawny

Kolego, chodzi o przekształcenie umowy zlecienie - na umowe o pracę. Odwiedziłem już Radcę prawnego i IP w swojej miejscowości otrzymując odpowiedz pozytywną w moim kierunku, jednak IP nie może poczynic kolejnych działań przed wyrokiem sądu. Sprawa jest w toku, jednak siedziba firmy znajduje sie za Warszawa wiec rowniez odbywa się w tamtym rejonie, jednak po pierwszej rozprawie ewidentnie dało się wyczuć znajomości regionalne na nie korzyść "Powoda" czyli moją... Pytanie jak dalej bronić się przed oszustami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org