piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam Graficiarza

Szukam Graficiarza który wykona graffiti na ścianie o wymiarach 160 - 200 cm. Pomysł na graffiti mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Dynx jest najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Nic mi to niestety nie mówi :( czy mogłabym prosić o jakiekolwiek namiary ? Graffiti byłoby wykonane w jednym z lokali i potrzebuje konkretnego znającego temat Graficiarza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

tebat tabu policja poszukuje graficiarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Rozumiem, że graffiti na scianach są zakazane, sama tego nie popieram, ale mam swój lokal i chcę aby jedną ze ścian zdobiło graffiti. Proszę o kontakt do konkretnego graficiarza ewentualnie na priv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Dobre graffiti jest sztuką i nie można tego mylić z pisaniem idiotyzmów przez idiotów np. na blokach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

"Rondo" , wydaje mi sie, że wysłowiłam się rzeczowo i jasno. Zależy mi na konkretnej, rzeczowej osobie, która swoją pasję przełoży na ozdobienie ściany w moim lokalu.
Jeszcze raz proszę o pomoc w w/w temacie. Jeśli znacie, proszę o kontakt do takiej osoby.
Nie założyłam tego postu dla żartu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

beatricze30 - to, co napisałem, było do tych ćwoków co nam brudzą osiedla.
Twojego pomysłu nie podważam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

W sklepie rowerowym na piłsudskiego możesz spytać. Właściciel(Damian) powinien znać dokładniejszy namiar na jednego ze stałych klientów, którego nazywają "Obóz", on umie coś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Kris_phone_xp - jestem Ci bardzo wdzięczna :) Czy podasz dokładniejszy adres sklepu ewentualnie opis dokładniejszy jak ten sklep znajdę ? Jeszcze raz dzięki i wreszcie coś konkretnego. Ewentualnie, jesli wiesz coś więcej i wiedzą chciałbys się podzielić.. podaję e-mail : beatricze30@wp.pl
Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Ja popieram DYNXA rzeczywiście jest najlepszy ale działa dość anonimowo , podaj mu namiar w necie na tą ścianę a on dalej sprawę sfinalizuje za frre.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

w Łomży jest dwóch dobrych graficiarzy

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

"Fanka bocianka", ja juz podałam e-mail do siebie , ale czynie to ponownie: beatricze30@wp.pl i proszę o kontakt.
Nie moge podać miejsca, ponieważ ta osoba musi spotykać się ze mną a ja otworze lokal po godzinach pracy, udostępnie ścianę i pokarze co bym chciała , ponieważ projekt mam :)
Nie sądziłam , ze to bedzie aż takie trudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

nienawidzę puszkowców ! sciany w domu u mamusi malowac sa nie mury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

To podpucha żeby złapać Dynxa ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Jacek21, nie jestem typem zasrańca, który dla żartu zakłada post na forum. Powtórzę po raz ostatni i do inteligentnych ludzi mój przekaz powinien być czytelny . Mam swój lokal gdzie prowadzę działalność gospodarcza. Chciałabym aby jedną ze ścian zrobiło graffiti . Dlatego poszukuje konkretnej osoby która swoją pasje przeleje na ścianę i za moim pozwoleniem i ja dam swój projekt. Pytam juz o grudnia wsród znajomych ale bezskutecznie stad mój krok i założenie postu na forum. Może czasami warto ludziom zaufać i nie w każdym człowieku widzieć wroga. Powoli zaczynam wnioskować ze mój projekt legnie w gruzach a szkoda .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

chindus dobre grafity robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

W LO Plastycznym znajdziesz dobrego artystę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

Jacek21 - myslisz, że na taki pomysł nie wpadłam ? Otóż wpadłam, ale nikt nie jest w stanie podołać wyzwaniu. :( ja nie potrzebuję malarza, potrzebuję grafficiarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam Graficiarza

http://www.wypiszwymaluj.com/?gclid=CKHK-sCz77wCFWT4wgodjKEAsQ

co prawda, to nie Łomża ale działają na terenie całej Polski i jak mus, to mus ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org