piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prywatny masaż kręgosłupa

Witam. Pilnie potrzebuję dobrego fachowca, który poprawiłby kondycję kręgosłupa mojej mamie. Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

Polecam Ci Krzysztofa Czarneckiego przyjmuje w Czartori, od 10 lat jeżdzę tam na masaż i nastawianie kręgosłupa,zmagam się z dyskopatią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

Re: Szukam specjalisty do chorób z kręgosłupa, Ostrołęka

Pan Sobolewski - jest to człowiek niewidomy, bardzo dobry specjalista, leczy w Warszawie i Ostrołęce. Mieszka w Ostrołęce, tel. 502-218-574

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

A ja polecam pana Eugeniusza Bieńkowskiego.Ma gabinet w przychodni na bawełnie.Dobry fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

Dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

panowie i panie kręgosłupa się nie nastawia i nie masuje ,masować to można tylko mięśnie ,i jest to pomoc doraźna na chwilę tu trzeba likwidować przyczyny ,a te przyczyny są bardzo proste zwiotczenie mięśni ,nierównowaga mięśniowa ,przykurcze mięśniowe wynikające z wykonywanej pracy ,ale i tak wszystko sprowadza się do braku regularnego wysiłku fizycznego ,szkielet człowieka musi mieć podparcie silne mięśnie pośladkowe ,a nie zwiotczałe ,przy wysiłku poruszamy powieś która stanowi o naszym prawidłowym życiu ,jak chcecie wydawać pieniądze które i tak nie zlikwidują przyczyny to je wydawajcie ,człowiek leniwy to człowiek chory ,kiedyś ludzie na kręgosłupy nie narzekali roboty było tyle to niemiara aż łeb odskakiwał dziś wszyscy siedzą i na wszystko narzekają ,to kiedyś z tego by wynikało że ludzi powinne boleć stawy kręgosłupy głowa itp.to oni byli spracowani i to na tyle ,a tych chorych na układ kostny będzie coraz więcej i to dużo dużo więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

Pomogę. Zadzwoń: 796037898.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

Lepiej nie korzystaj z takich uslug , zwlaszcza wieśków podających tu pierwszy lepszy kontakt .Taki masaż może skonczyć sie nawet smiercią , duzo o tym było ostatnimi czasami w tv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

wiem ze na bawełnie jest dobry w przychodni,moj lekarz mi go niedawno polecil

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prywatny masaż kręgosłupa

basiula biadolisz nie wiesz o czym. Większość osób zgłaszających się do takich specjalistów, to ludzie, którzy ciężko pracowali lub pracują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org