poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto najsłapszy?

Wiemy ze reprezentacja zagrała fatalnie ale kto waszym zdaniem najbardziej zawiódł moim zdaniem Szymkowiak, kmentator wymienił jego nazwisko ze 3 razy i tylko ze 2 razy był pokazywany...Niezachwycił Zurawski a Kosowski w ostatnich minutach tragedia(Kosowski przy piłce...Szansa dla Ekwadoru) A wiec kto najsłapszy?

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

JANAS-tego powinni zabronić

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Taki jest niestety sport...
Piłka jest okrągła, a nasi wyraźnie nie mieli wczoraj dnia.
Nie ma ich za co winić, jestem przekonany że dali z siebie wszystko i jeszcze trochę. Widać to było po Krzynówku, którego przy zmianie musieli niemal znosić z boiska, tak padał ze zmęczenia.
A Ekwador mnie zaskoczył ich szybkością, zdyscyplinowaniem i przerażającą skutecznością w kontrach.
Jeżeli by na siłę szukać kozła ofiarnego, no to chyba JANAS !!! Wierzcie mi, nie śpi on dzisiaj spokojnie.
Mam do niego wieeelki żal za jego decyzje, a raczej za ich brak. Został chyba zparaliżowany rozwojem sytuacji na boisku.
Dlaczego nie wprowadzał radykalnych zmian w trakcie rozwoju sytuacji. Dlaczego nie wprowadził młodszych, ambitnych graczy, zaraz na początku drugiej połowy ?? Przecież wprowadzony na parę minut przed końcem Jeleń miał aż dwa słupki !!
Ale 'mundrość po szkodzie' jest naszą narodową dyscypliną.
Jest jeszcze mała nadzieja, że uda nam się pomścić 74 rok i sprać Niemcom d*** w ich własnym Fatterlandzie. Oby tylko nie padało! I tak nam dopomóż Bóg. A piłka jest przecież okrągła.
mundry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Moim skromnym zdaniem, gdybyśmy wystawili mlodziezowke to mecz zakonczylby sie z odwrotnym wynikiem...

A szukajac powodu przegranej naszych.. to wina murawy, oswietlenia napojow w zoltych bidonach ;)

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Racja z Niemcami ma zagrać: BROŻEK, JELEŃ, DUDKA...i Rasiak:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Dobra jeszcze nie wszystko stracone , bo jeśli wygramy z niemcami i kostaryką to na 100% wyjdziemy z grupy . Najsłabsi byli wszyscy oprócz jelenia Smolarka i Brożka , żeby grali od pierwszej minuty to my byśmy wygrali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Wombat juz wszystko stracone!!! Naprawdę wierzysz że Polska jest w stanie wygrać z Niemcami. Niestety MŚ są nie dla Polski, jedynie możemy startować w
takich turniejach jak rok temu na Ukrainie, tam zajeliśmy 1 miejsce ...(na 4 drużyny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Rafałek: Tyś najsłabszy!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Nie poto czekałem 4lata na mistrzostwa świata by teraz po 1 dniu już się wszystko skończyło . Nadal wierze ,że Polska może wygrać z Niemcami . Niemcy wcale nie są tacy mocni , jak ktoś oglądał mecz to widział jak łatwo kostarykańcycy przedostawali sie pod pole karne i zdobyli dwie bramki . Nic innego nam nie pozostaje tylko wierzyć ,że stanie sie cud .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Sytuacja jest podobna jak w Korei. Mam tylko nadzieję że Janas tym rózni sie od Engela, że potrafi wyciągnąc wnioski i w meczu z Niemcami dokona zmian w składzie. Ja bym proponował wystawic Milę za Szymkowiaka (w tej chwili ten drugi wcale nie jest lepszy od Mili, a on z kolei jest niezwykle waleczny co w meczu z Niemcami bedzie mialo duze znaczenie), na prawa pomoc Jelenia, a w ataku Smolarka z Brozkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Jeżeli Janas taki przewidujący to na co czekał tak długo ze zmianami? Zrobił roszady i dopiero wtedy byliśmy groźni. Wybijcie sobie z głowy awans. Atak Niemców zrobił na mnie duże wrażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Atak Niemców zrobił wrażenie na całej Europie, a było to we wrześniu 1939 roku:-). Dajcie spokój sobie z tymi piłkarskimi głupotami bo to nikomu i do niczego nie potrzebne tylko nabawicie się wrzodów żołądka:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

do momentu wejścia na plac gry Irka Jelenia i Pawła Brożka w naszej reprezentacji grali Smolarek i 10 koszulek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Zbych , wypad stąd jeżeli Cię temat nie interesuje. Możesz żonie w garach mieszać , jeżeli ją oczywiście masz , bo z Twoją tolerancją...sądzę , że nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Autor: mundry (---.67.212.88.vl22-cph.dhcp.clearwire.dk)
Data: 10-06-06 09:43

"Taki jest niestety sport...
Piłka jest okrągła, a nasi wyraźnie nie mieli wczoraj dnia."

Haha! to do gry w piłkę w reprezentacji narodowej trzeba mieć dzień? Hmm kurde co robią te inne drużyny, które zawsze mają "dobry dzień" i grają NORMALNĄ piłkę nożną? Może dla naszych trawa była za zielona?...Powiedzmy to sobie szczerze, brak im umiejętności i tyle! To nie są piłkarze, to są kopacze...a o technice w piłce wiedzą tyle samo co ja o matematyce :P Jeleń i Smolarek tych dwóch piłkarzy widziałem, oni chcieli coś zagrać, reszta stanowiła baaardzo pasywne tło...

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Najpiekniejszą piłkę jak do tej pory grała Arabia Saudyjska. To nieprawdopodobne co wyczyniali na boisku z Argentyną. Osobiście będę im kibicował.
A Argentyna, z którą grała Arabia to straszni symulanci, większość zawodników powinna dostać czerwone kartki we wczorajszym meczu ;/

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Ja oglądałem mecz , ale Argentyny z Wybrzeżem Kości Słoniowej (zakodowałem to Ivory w nazwie). Resztę potwierdzam. Ale podali też , że jeden z ich zawodników wart jest kilkanaście milionów euro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Kogo nie interesuję piłka nie musi na posty w tych tematach wchodzić i wpisywać jakieś beznadziejne komentaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Autochton, potwierdzam :)
Chodzi oczywiście o WKS a nie Arabię... Widać kto oglądał :) Ale Arabia też zawsze ładnie grała i im też zawsze kibicowałem. W ogóle to "Czarna" piłka jest najlepsza ;]

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto najsłapszy?

Autochton,ku: już wypadam,,, a żonę od lat mam tę samą ...i dzieci również...a co do tolerancji to masz rację- bo rzeczywiście głupoty nie toleruję.. więc wypadam:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org