piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIESEK SZUKA DOMU

JEST TO OWCZAREK NIEMIECKI KTORY ZOSTAL WYWIEZIONY BIEDNY BLAKA SIE SZUKAJAC JEDZENIA JEST MILUTKI, NIE JEST GROZNY. JA NIE WIEM JAK MOZNA WYWIESC TAK PSA I GO ZOSTAWIC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

jedynie ludzie bez serca tak robia jak nie znajdziesz wlasciela zadzwon do arki schronisko wezma go szkoda zeby sie blakal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

JUZ RAZ DZWONILAM BO TEZ KTOS WYWIOZL PSA TYLKO ZE TAMTEN BYL AGRESYWNY. TYLKO ZE JA MIESZKAM W KALINOWIE TO NALEZE DO GMINY PIATNICA I ONI KAZALI MI ZADZWONIC DO GMINY I POWIEDZIEC TO WOJTOWI. WIEC TAK ZROBILAM A ON MI ODPOWIEDZIAL ZEBYM SPROBOWALA ZNALESC MU DOM A JAK MI SIE NIE UDA TO PRZYJADA PO TEGO PSA TYLKO ZE GO USPIA BO ON NIE MA PIENIADZY NA UTRZYMANIE PSA W SCHONISKU. NIESTETY NIE ZDAZYLI GO USPAC BO POTRACIL GO SAMOCHOD. A TEN PIESEK JEST SLODKI I PROBUJE NARAZIE NA SWOJA REKE ALE JAK MI SIE NIE UDA TO BEDE MUSIALA DAC SOBIE NA LUZ I PATRZEC JAK PO MALU BEDZIE ZDYCHAL Z GLODU ALBO COS INNEGO MU SIE STANIE. A NIESTETY NIE MOGE GO WZIASC DO SIEBIE BO MAM JUZ DWA PSY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

wrzuć zdjęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

W Polsce nikt się nie interesuje losem ludzi a co dopiero zwierząt kraj katolicki chory z nienawisci

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

Psy z gmina Piątnica trafiają do schroniska w Radysach. Już lepiej szukać mu domu.
A z drugiej strony, gmina nie wywiązuje się z obowiązków, bo zgłoszonym, bezdomnym psem musi się zająć. Wytłumaczeniem jest jedynie brak miejsc w schronisku, z którym podpisana jest umowa. A w Radysach miejsce zawsze jest.
Psa też nie można uspać tak sobie. Można usypiać jedynie ślepe mioty i psy cierpiące, gdzie leczenie nie daje efektów.
Zrób psu zdjęcia, opis, kontakt. Potrzebne są ogłoszenia nie tylko na 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

to mój nr telefonu 797570931 bym był zainteresowany wzięciem psiaka proszę podesłać mi zdjęcie ?elina napisał(a):

Potrzebuje dużego psa owczarka niemieckiego jeśli ktoś ma lub wie najlepiej dorosłego mój nr tel797637438

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

do poprzednika i jak psiak widziales go pytam z ciekawosci bo szkoda szczeniaka a ty jak potrzebójesz to zaopiekuj sie nim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

Piesek pewnie nie odpowiadal wyslalam zdjecia i nic. Tak szczerze to do konca nie wiem czy to rasowy owczarek bo sie nie znam tak mi tylko mowili ze to owczarek. I nie wiem ile moze miec ponad rok napewno ale stary nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

Wrzuć tu zdjęcia psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

I co z psem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

BLAKA SIE DALEJ.
NIEDLUGO DODAM ZDJECIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

Wyślij mi zdjęcia z opisem, nr telefonu to kilka ogłoszeń mu zrobię.
eelinaa@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

bladi25 nie szalej piesek przecież ma czas. Będzie miał ochotę to sam se fotkę walnie i wstawi. Tak samo się tymi swoimi dwoma zajmujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIESEK SZUKA DOMU

DABEL28 JAK MASZ PISAC GLUPIOTY TO LEPIEJ NIC NIE PISZ! A PO ZATYM CO CIE TO INTERESUJE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org