piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nawilżacz powietrza

Może ktoś mi jakiś polecić? Czy czymś się róznią takie "dla dzieci" od tych "zwykłych"? I gdzie w Łomży mogę kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

media expert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

Mrówka ceramicznie i jeszcze inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

Z tymi elektrycznymi uważaj, bo na ultradźwiekowe narzekają, że powodują wyraźny osad na meblach, jakby mieszkanie dawno było nie sprzątane. Na gorącą parę biora wiecej prądu, a z wymuszonym przepływem powietrza przez wodę podobno troszkę głośne.
A z tych na grzejniki to powinny mieć dużą powierzchnie parowania z bibuły i zaczepy powinny być pasujące do rodzaju żeberek. I na większe mieszkanie to takich trzeba więcej. Na wiekszy pokój trzeba 2-3 przynajmniej. Sklep kwasek na internecie ma zwykłe. Na kwadratowy grzejnik są takie z pojemnikiem 1litr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

ja kupiłam niedawno ultradźwiękowy i jest super, bardzo cichy i naprawdę nawilża powietrze mam go w sypilni gdzie śpi 3 mies dziecko. Kupiłam w Avansie Ravanson UH7015 z jonizacją 199zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

Tutaj możesz mieć rację, bo ten nawilzacz ma mieć ceramiczny filtr wody, on pewno zmniejsza ilość kamienia w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

apropos nawilżaczy. Używałem w swoim życiu trzech. Dwa pierwsze to totalna beznadzieja za 100 złotych, słabo nawilżały i w sumie stosunkowo szybko wysiadały. Kilka miesięcy temu postanowiłem zainwestować trochę więcej i zakupiłem Stadler forma oskar. Udało mi się go wyhaczyć za 450 złotych. Dość sporo, ale już widzę, że warto. Spora moc i fajna wydajność. Czuć różnicę.
A wy macie do czynienia z Stadler formem?

Marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawilżacz powietrza

Nie mam nawilżacza, mam 2w1 nawilżacz z oczyszczaczem Lavender polskiej produkcji Mateko. nam doradzono że samo nawilżenie nic nie da jak w powietrzu dużo zanieczyszczeń. mamy ten model jest nawet ok https://mateko.pl/produkt/gap-zielony-oczyszczacz-powietrza-lavender-3/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org