niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Narkotykowa plaga?

Kolejny diler zatrzymany, ale czy mi się wydaje, czy coraz więcej tego ścierwa? Czy to tylko odpowiednie służby bardziej się starają?
Dopier***ić im takie kary, żeby się 10 razy zastanowił, zanim w takie bagno wejdzie!
Przykre tylko, że widocznie jest popyt, a potem małolatom mózgi wyparowują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

To zasługa naszego rządu, a ściślej rosnącego bezrobocia.Nawet w firmach komputerowych zatrudnienie spadło o 25 tysięcy. Przecież człowiek musi jeść, w coś się ubrać i mieć gdzie mieszkać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

yest tego scierwa duzo mlodziez sie rozwija ,oby tak dalej, a co lomza ma byc gorsza chociarz troche zaistniejemy w gazetach mediach bo by zapomnieli o nas wogle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Mam nadzieję, że każdy kto tym świństwem handluje czy to g....o rozprowadza, poczuje oddech organów ścigania na swoim karku. Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Z checia przywiazalbym takiego smiecia do drzewa
i zaaplikowal mu podwojna dziale tego gowna ktore
rozprowadza.
Szkoda mi dzieciakow,nieswiadomych w co sie pakuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Wszyscy piszą jakie to złe i co by takim ludziom zrobili ale... zastanów się jeden z drugim jakie panuje bezrobocie! Żyć z czegoś trzeba, rodzinę utrzymać jak ktoś ma też musi. Nie każdy siedzi na garnuszku rodziców albo ma ciepłą posadkę gdzieś w biurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

wszystko powinno byc dozwolone, czlowiek ma wolna wole i sam decyduje co zrobi, jakoś 10 pietra nie sa zakazane a przecież sa bardziej niebezpieczne niz narkotyki bo można wyskoczyć i zginać w 30 sekund. takie akcje to tylko marnotrawienie pieniędzy podatnika, legalizując państwo by zarobiło przestępcy stracili by źródło dochodu, prohibicja tylko zwiększa podziemie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Co za pieprzenie!!!!!
Czyli czynmy zlo bo jest bezrobocie.
Co niektorzy to chyba pisza bedac na haju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Bomba1993, to może ty się zastanów, bo bezrobocie było, jest i będzie, każdy jednak pracę znajdzie, nawet w tym mieście, nie za większe to za mniejsze pieniądze, ale tym frajerom, co te gówno rozprowadzają, to marzy się lepsze życie bez pracy, jak chcesz to spróbuj sam, sprzedając komuś śmierć, chcesz ułożyć sobie życie. I gdzie tu logika?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Narkotyki były od dawna :p
Sądzicie, że policja sama wpadła na pomysł, że u kogoś w domu stoją konopie albo ktoś choduje w środku lasu? Nie rozśmieszajcie mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Najwybitniejsze dzieła sztuki, trendy muzyczne czy wynalazki powstały na haju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Konsul2 może masz i rację, ale...
"jak chcesz to spróbuj sam, sprzedając komuś śmierć, chcesz ułożyć sobie życie. I gdzie tu logika?"
Jeśli miałbym wybierać pomiędzy głodówką mojej rodziny a dilerką to bez wachania "sprzedałbym tą śmierć"
Fajki i alko też zabijają ale każdy ma swój rozum. Kto chce to kupi tak czy inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

40% smierc stoi w kazdym monopolu cynicy, podniecacie sie jak zlapia gowniarza z czyms pff jakie koszty tego wszystkiego na pokaz.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

fakt taki ze spoleczenstwo myli narkotyki z marihuana która jest z używek "najzdrowsza" a uzaleznia tak samo jak i inne uzywki. Czy ktoś się kiedyś zastanawial czemu tyton nie jest narkotykiem? w czym tkwi roznica pomiędzy fajkami a paleniem trawki? Otoz ja roznic nie widze wiec akurat to powinno być zlegalizowane a jestem pewien ze popyt na maryske by od razu spadl... nie od dziś wiadomo ze zakazane kusi podwojnie. Tak nawiazujac do tematu mam wrazenie ze policja narkotykowa działa dużo lepiej niż kilka lat temu stad tak dużo postow o wykrywaniu dilerki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

adamosxx w 100& się z Tobą zgadzam. Dlaczego te wszystkie 'policyjne akcje' odbywają się za nasze podatki?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Niektorzy pieprza jakby sie nakirali!
A jaka swiadomosc tego ma gimnazjalista ktory
sprobuje i wciagnie sie w to ***.stwo?
Jego umysl jest jak gabka i nie rozpatruje jeszcze
tego tak racjonalnie.
Ciekawym bylbym czy z takim entuzjazmem wypowiadalibyscie
sie o tym gdyby wasz dzieciak zaczalby z tym eksperymentowac
i wynosic cos z domu na sprzedanie aby tylko kupic porcje.
Chcialbym by doswiadczyli tego ci piszacy bzdety madrale!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Albo druga sprawa.
To waszym (niektorych debili) zdaniem naj byloby
gdyby policja zrzute robila po pracownikach i zrobila
akcje.TAK?
Najlepiej jakby wszyscy robili co chcieli bez wtracania
sie w cokolwiek!
Super by bylo jakbys zacpal to bys durnot nie wypisywal!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

a jak gimnazjalista nachla sie gorzały to jaki jest jego umysł? granica wieku jest ustalona to i w tym tez by była.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

jesli granica 18 lat to za mało to zrobic 21 i kazdy ma swoj rozum, nikt na sile ci palca w ogien wsadzac nie kaze

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

trawke zalegalizować. Przynajmniej dziurę w budżecie by trochę załatała. Mniej po niej szkód niż po alkoholu. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś zjarany bił swoją żonę za to po alko ludziom się agresory włączają :)


Za wszystkie inne ścierwa ścigać dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Skoro tylu dilerów już wpadło , tzn. że jest popyt na to g.... Mądry nie weżmie , a głupiemu wszystko wcisną i uzależnią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

kazddy sadzi kzaki i biznes sie skonczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

podwyższanie granicy wieku nic nie zdziała... ludzie pomyślcie czy jak byliście młodzi to nie kusilo was cos co było zakazane? cos co imponowalo innym? cos co odroznialo nas od "zwykłego" rowiesnika? Wydaje mi się ze tylko legalizacja marihuany by zmiejszyla popyt na sam towar. W sumie co tu dużo mowic sprawdzcie statystyki z Czech i Holandii jak wygladalo jaranie trawki przed legalizacja a jak po.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Od 21 lat obywatel powinien być traktowany przez państwo jako osoba świadoma swoich czynów ,oraz zrównoważona (jeśli lekarz nie stwierdzi choroby psychicznej itp).
Niestety na dzień dzisiejszy nasze nadopiekuńcze państwo wie lepiej co jest dla nas dobre (chociażby wódka w dozwolonej ilości ,którą można przedawkować)
Jak mam się czuć w kraju ,w którym to 'władza' decyduje za mnie ,a wręcz mnie ogranicza!?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

wiek podałem orientacyjnie tak jak to sie niby przyjmuje, od siebie dodam ze jak ktos głupi to czy ma 12 lat czy 50 to jedna chwała

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

To masz chyba 11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

a ty chyba z przedzialu ktory podałem

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Badania dotyczące wpływu marihuany na zdrowie wykazały, że związki w niej zawarte obciążają układ krążenia – może dojść do tachykardii (przyspieszenia akcji serca powyżej 100 uderzeń na minutę), nadciśnienia tętniczego i bradykardii (zwolnienia akcji serca poniżej 60 razy na minutę).

Palenie konopi nie pozostaje obojętne również dla układu oddechowego. Ich zwolennikom (podobnie jak palaczom tytoniu) grozi obniżenie wydajności płuc, uszkodzenie oskrzeli, rośnie ryzyko nowotworu płuc. Naukowcy zwracają uwagę na fakt, że po skręcie marihuany w płucach osadza się o 1/3 więcej substancji smolistych niż po wypaleniu papierosa.

Konopie upośledzają również sprawność psychofizyczną, a długotrwałe używanie narkotyku może pogorszyć pamięć i zdolność koncentracji. Uczeni ostrzegają również, że przyjmowana w bardzo dużych dawkach marihuana grozi trwałą psychozą, choć, jak podkreślają, jest to bardzo rzadkie zjawisko.


http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/palenie-marihuany-moze-zabic/86es9
Gemma Moss - pierwsza kobieta w Wielkiej Brytanii, która zmarła po zatruciu marihuaną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

zatruć można się wszystkim,to tylko kwestia odpowiedniej dawki.
dopalaczy zakazali sprzedawać,bo ktoś się zatruł i pomer,mimo że na opakowaniu widnieje ostrzeżenie,że nie jest to do spożycia.Ciekawi mnie dlaczego np.pineski są w sprzedaży i nie są zakazane,mimo braku takiego ostrzeżenia.
do ścigania tego typu przestępstw są tabuny ludzi i kontenery sprzętu.miliony pln-ów idzie na walkę z przemytem,dlaczego nie zalegalizować i czerpać profitów z wysokiej akcyzy?może zarabianie na tym bez konieczności dzielenia się z US opłaca się bardziej ludziom mającym na to wpływ?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Co zrobic z dilerem? Jak mh sie nogi polamie to na nasz koszt bedzie leczony wiec slabo.

Kara finansowa np 10.000 PLN przy pierwszym zlapani. Uczestniczenie w 10 sptkaniach w szkolach gdzie pokaze sie dilera i wymusi zsby opowiedzial jak dragi niszcza. No i najfajniejsze - zamiatanie ulic i sprzatanie srodmiescia w kombinezonie z napisem "sprzedawalem narkotyki Waszym dzieciom"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

zanim po raz pierwszy Złapiesz dila,to on może zarobić już taką kasę,że 10000 to dlań śmiech,co do szkoły to też nie bardzo,gdyż taki człowiek nie musi wiedzieć"jak dragi niszczą",a tym bardziej przekazać tej wiedzy dzieciom.trzecie rozwiązanie całkiem niezłe,ale jak ktoś nie wiedział od kogo kupić,będzie miar już jakiś namiar. hehe



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Każdy orze jak moze na zyciowym torze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Papierosy są jedynym legalnie sprzedawanym na całym świecie produktem, którego dym zawiera ponad 40 związków chemicznych powodujących raka.Składniki dymu tytoniowego :
- Cyjanowodór ( gaz używany do ludobójstwa w komorach gazowych)
- Kadm (metal ciężk)i
- Aceton ( rozpuszcza tkankę łączną)
- Arsen (trutka na szczury)
- Polon (pierwiastek radioaktywny)
- Chlorek winylu (używany do produkcji plastiku)
- Tlenek węgla ( czad)
- Akrydynę (stosowaną w produkcji barwników)
- Polon (pierwiastek promieniotwórczy)
- Toluen (rozpuszczalnik przemysłowy)
- Formaldehyd (stosowany do konserwacji preparatów biologicznych np. żab)
- Nikotyna
- Ciała smołowate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotykowa plaga?

Szczególnie są zdrowe te z rynku !.Niestety ale kilku moich znajomych dostało raka od tych tańszych papierosów ale cóż powiem tak kiepska śmierć od tego gówna o bólu nie wspomnę i nie życzę tego nikomu .Jak palisz i zaczniesz chudnąć to już nie ma dla ciebie ratunku rak to podstępna bestia,stary czy młody guzy (jaja jelita itd.)i żeby było śmieszne przeważnie nie płuca .Nie wiem ale coś jest z tymi pap.nie tak bo ludzie umierają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org