czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lampionik111@o2.pl

Prosze o pomoc w pisaniu pracy licencjackiej z hostorii, dalsze informacje w korespondecji mejlowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Następny tuman !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po ch.j zaczynasz studia skoro ze zwykłym napisaniem pracy nie umiesz sobie poradzić ?

A potem siedzą takie tumany na bezrobociu i beczą że niema pracy dla nich.

A kto was downy zatrudni ?

Trzeba było lepiej iść do zawodówki , większy pożytek by z tego był:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Niechce mi sie z toba ciagac na forum, prosze o konkretne propozycje co do mojego tematu, mozemy dogadac sie ja sparawdzam 2-3 razy dziennie poczte wiec nie ma mozliwwosci zebym nie odpisal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Re:marud idioto .. lampionik (---.elomza.pl)chyba wyraźnie napisała że szuka kogoś do pomocy w napisaniu pracy a nie do napisania za nią tej pracy...
Chciałbym zauważyć że na bezrobociu siedzą nie tylko "tumany" lecz wszyscy bez wyjątku ,dodam więcej w dzisiejszej Polsce to właśnie poniektóre tumany mają pracę{po znajomościach i kumoterstwie} i tumany rządzą ot taka nowa Popaprana moda.
Nie oceniaj ludzi swoja poniżej zerową miarą ...co do zawodówki to Tobie kretynie ukończenie jej dałoby ciągłość pracy ale cóż jak sam piszesz "tumanów"czytaj:maruderów nikt nie zatrudni no chyba że platfusy i pociotki a efekty tego każdy widzi ...
Jesteś naprawdę chorym ,żałosnym śmieciem -wpiep..asz sie w każdy temat..najwidoczniej brak zajęcia..
Pisałem ci już kiedyś złóż CV dam ci szansę ,jak nie potrafisz go napisać a zapewne nie potrafisz - to przeproś autorkę,ona być może ci pomoże matole... a teraz szczekaj parchu -ponieważ na nic innego cię nie stać..życiowy niedojdo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

re;lampionik przepraszam że wziąłem cie za kobietę ...taki raczej nie męski nick..pozdrawiam i życzę owocnej pracy a tym śćier..się nie przejmuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

tu masz kompendium wiedzy:

https://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&biw=&bih=&q=historia+wed%C5%82ug+kabaretu+moralnego+niepokoju&oq=historia+wed%C5%82ug+kabaretu&gs_l=firefox-hp.1.0.0.1585363.1600374.0.1603080.24.12.0.12.12.0.144.1510.0j12.12.0....0...1ac.1.34.firefox-hp..0.24.1560.-2hk5bpMFz0

Historia Świata wg Kabaretu Moralnego Niepokoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

niu nia :)

Darme twoje starania i tak żadna ci nieda nawet popatrzeć :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

z czego to ma być praca? z hostorii? domyślam się że chodzi o historię... w tak wdzięcznym przedmiocie szukasz pomocy? wstyd... weź plik książek i pisz oprócz tego jeszcze masz internet. Bardziej sprzyjających warunków to chyba nie ma... pomoc w napisaniu pracy to tylko określenie zastępcze-daję se rękę uciąć że chodzi poprostu o napisanie pracy. Moim zdaniem sprawdzający powinni dokładnie dodatkowo przepytać z tematu "autorów" prac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Praca z zakresu gospodarki II Rzeczypospolitej a dokladniej z COP- nie bede sie wdrazal w szczegoly i wyjasnial czym byl COP skad poco naco. Mam materialy w postaci ksiazek, pozostaje tylko usiasc i pierwsze co napisac to Konspekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Jak masz taki temat, to ja Ci polecam ten link (mam nadzieję, że pomoże w potrzebie):
http://www.pracedyplomowe.edu.pl/401-praca-gospodarka-polski-w-latach-1918-39.html

albo ogólnie przeszukaj sobie coś z tej kategorii:
http://www.pracedyplomowe.edu.pl/48-historia.html

ale myślę, że ten pierwszy link bardzo dobrze pasuje do Twojego tematu:)
Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lampionik111@o2.pl

Ty jesteś humanistą, a nie potrafisz poprawnie pisać. Jak się napisze trzeba przeczytać a potem wysłać. Nie dziwię się, że masz trudności z napisaniem pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org