poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Witam od okolo 2 miesiecy moj tel kom dziwnie sie zachowuje dzwoniac slysze szumy trzaski i po rozlaczeniu dzwoniac ponownie juz jest ok . strasznie mnie to wkurza myslalem ze to tel glosniczek lub cos innego udalem sie do serwisu i potwierdzono sprawnosc mojego telefonu . zaczolem pytac znajomych i okazuje sie ze to jest problem ogolny ze inni tez tak maja czy to wina dawnei Idei ??? Poruszylem ten temat poniewaz chcialbym miec pewnosc wiec prosze o wypowiedz . Przypominam ze chodziu tu o tel w sieci orange . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

JA mam w Orange sporo dzwonie i raz mi się takie coś zdarzyło

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

tak, to wina Orange. Pani w serwisie to potwierdziła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Prawda u mojej siostry też tak jest w Orange ja takiego problemu nie mam bo mam w Erze telefonik:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

To nie wina Orange to wina idei.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Ja rownież tak mam. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz jak dzwonie pisze wybieranie potem lączenie a w pewnym momencie przerywa sie połaczenie i zdarza mi się to bardzo często. Wkurza mnie to. Wy też tak macie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Ogólnie Idea przeistoczyła się w Orange nie na lepsze... Mało dzwonię, ale jak już, to jakość połączenia nie jest najlepsza, często nie mogę się dodzwonić, a głosy się odbijają i to wielkorotnie... Ech, a gdzie stara, dobra Idea?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Od kilku miesięcy jestem w orange ale nic podobnego mnie się nie

przytrafiło.



waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Od kilku miesięcy jestem w orange ale nic podobnego mnie się nie

przytrafiło.



waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Trzask (a właściwie szum) występuje często podczas czekania na połączenie - w tle sygnału. Mam to praktycznie codziennie. Później, podczas połączenia, też zdarzają się trzaski.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

waldek 27
tobie to się chyba tu na forum przytrafia bo podwójne posty puszczasz..?
jakieś echo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

W Orange dzieją się jeszcze inne dziwne rzeczy, dlatego z usług tej sieci rezygnuję...Chcę zadzwonić-nie można, chcę wysłać sms-też nie można. Jak już się uda zadzwonić to jakieś trzaski, wogóle problemy. Ja dziękuję za taką sieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

właśnie 2 minuty temu skończyłem rozmawiąć i były szumy i trzaski, osoba do której dzwoniłem wcale mnie nie słyszała, oczywiście mam w ORANGE, to już nie jest pierwszy raz :(( a myslałem że orange to dobra siec :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

O, a ja myślałem iż to wina mojego starego telefonu. Bardzo często tak mam, raz na trzy, cztery połączenia - nieważne czy przychodzące czy wychodzące.
kłaniam sie
Indar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

nie wiem czemu ludzie tak się pchają do tego Orange`a... Era jest dużo lepsza dla przeciętnego abonenta, a dla firm oferta Plusa rządzi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Trzasków nie mam lecz ostatnio mi sie przydarzają problemy z wysyłaniem smsów,zasięgiem no i ustawieniami blokady prezentacjii numerów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Trzaski, faktycznie już chciałem zmieniać aparat :)
Czas chyba pomyśleć o zmianie operatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Podam przydatna info: nie doladowujcie dzwoniac na *111 *500 gdy macie np slabo baterie to wcale juz nie ma sensu ,w ten sposob wystepuja problemy z ta czynnoscia. Bardzo zalecam robic tak *125*kod doładow.# i wsio tak zawsze robie po 5 sekundach mam doladowane ;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

ja tez to ,mialem ere i wszystko bylo oko ale teraz w orange to totalna porazka....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Piec lat w sieci Idea(Orange),nie mam zarzutow,corka od dwoch lat i niestety skarzy sie na trzaski i szumy,nie jest to wina aparatu!



..lecz pamietaj naprawde nie dzieje sie nic i nie stanie sie nic az do konca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????- nie!, bo mam w Erze :P



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Era, Era i jeszcze raz Era :))) Mam już baaaaaaaardzo długo jestem zadowolona.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

ja ostatnio do starego dzwonilem i nie slyszalem go w ogole tylkop jakies trzaski jakby ktos mi folia aluminiowa sie bawil kolo telefonu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Dziekuje za te informacje a dlaczego poniewaz reklamuje ten problem w orange od 3 miesiecy i tam poprostu mowia ze wszystko jest ok i ze nie dzwonia ludzie inni w sprawie reklamacji tylko najsmieszniejsze jest to ze kazdy tak jak ja i wiele osob na poczatku mysli ze to wina aparatu . chyba przyznacie ze mozna sie wkurzyc wymieniajac aparat na nowy i nie przynioslo to zadnego efektu . Dokladnie te same objawy wystepuja i u was z tego co widze kolega trafnie okreslil " szum szelest foli aluminiowej :) " . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

Kaznierz to jest proste!. Przejdz do Ery.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUMY TRZASKI W ORANGE !!!! TEZ TAK MACIE ????

czy to nie aby "kłit maketingogi"???( czytaj chwyt marketingowy)?chwalipięty! PPP, a ja nie mam żadnej i dobrze mi z tym.






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org