sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marynarka męska - sportowa

Witam

Sprzedam marynarkę męską typu sportowego - materiał bardzo cienki idealny na lato, rozcięcie z tyłu pośrodku, kolor jasny w przybliżeniu lekko szary w białe delikatne paseczki na 2 guziki zdobione, atrapy kieszonek pod ukosem.
Marynarka nie była noszona tylko przymierzana.
Sprzedaje gdyż zakupiona pod koniec grudnia była ok. ale teraz nieco się przybyło na wadze i troszkę za skąpa. Zakupiona w sklepie firmowym.
Dla zainteresowanych fotki i cena na adres e mail: silverboy20@vp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

a masz może jeszcze kolorowe skarpetki w paski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

a jaki rozmiar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Marynarka męska - sportowa

Jak to powiedziała Anita B. o kolorowych skarpetkach: "Mówi się, że pedały też" w nich chodzą, ale jak chcesz koniecznie takie kolorowe to daj napisz na mój adres e mail ;;;;; Egzorcysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

marynarę sprzedaż, skarpetki też , to co w samych stringach na paradę pójdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Marynarka męska - sportowa

,,Odzieży ci u mnie dostatek,, niczym w sklepie, wiec spokojna twoja głowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

Sprawdź sobie tutaj marynarki :http://recman24.com/sklep/pl/recman/marynarki Bardzo fachowe doradztwo w sprawie doboru marynarki. Raz miałam problem, ale bardzo szybko dokonałem zwrotu w tym sklepie, wybierając większą. Zazwyczaj kupuję online bo wtedy wychodzi taniej.

Pozdrawiam, Maria Walczak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

\"Raz MIAŁAM problem, ale bardzo szybko DOKONAŁEM zwrotu\"..... Je..ne gender... Nawet przy dzisiejszych przywilejach nie mogą się zdecydować czy chcą mieć \"dziurę\" czy \"maszt\". Poprostu nie dogodzisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

Poszła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

Hej, bardzo ładną marynarkę widziałam ostatnio tutaj http://www.yourstyle.pl/ Ktoś już stąd kupował ? Możecie powiedzieć coś o tym sklepie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

Jeżeli jeszcze ktoś jest zainteresowany kolorowymi skarpetkami w różne wzory to koniecznie musi sprawdzić ofertę internetowego sklepu sCarry - https://www.scarry.pl/ . Sklep oferuje skarpetki dobrej jakości. W ofercie sklepu do wyboru jest bardzo dużo kolorów i mnóstwo wzorów, które możesz umieścić na skarpetkach. Osobiście jestem fanem takich skarpetek dlatego cały czas poszerzam swoją kolekcję. Ostatnim moim zakupem są skarpetki w kotwice.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

s.p.i.e.p.r.z.a.j. dziadu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marynarka męska - sportowa

W Reserved widziałam takie marynarki. Jest ich duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org