czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

WITAM, szukam ofert pracy w necie i nasunęło mi się ogłoszenie pracodawcy który zatrudni na cały etat do sklepu spożywczego bez żadnego doświadczenia i płaci 2200 netto. Oferty tej samej firmy są również w innych miastach i tu nasuwa się pytanie co to za firma ? Czy ktoś z poszukujacych pracy ma jakieś informacje na temat tej firmy? bo dla mnie to dziwne ze własciciel przyjmuje nawet z wykształceniem podstawowym. http://pl.jobbaloon.com/search/p-artdesk-sp.-z.o.o.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

Pewnie ktoś znowu chce dane osobowe pozyskać. Ludzie nawysyłają cv a potem będą przychodzić do nich super oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

No właśnie tez myślę że to jakaś ściema. SPROSTOWANIE nie 2200 netto a 2200 brutto...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

Jakaś znana sieć sklepów musi być szukają ludzi w większości miast w Polsce.
Ale ja osobiście o żadnym takim sklepie nie słyszałem a po 2 bądźmy realistami kto na start daje 2200 zł i to bez żadnego wykształcenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.


no to jak 2200 brutto to nie rewelacja żadna i studiów wyższych tylko jakiś debil z Łomży (mówię o pracodawcy) może wymagać, a jak zatrudni bez doświadczenia i po podstawówce, no tam ze średnim powiedzmy to mu taki pracownik wydziwiać nie będzie i nie ucieknie do lepszej pracy bo jej nie znajdzie (innego sklepu) szczególnie w Łomży

to tak zdroworozsądkowo napisałem,
ale może tak być, ze o CV chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.


cyt. bądźmy realistami kto na start daje 2200 zł i to bez żadnego wykształcenia.

2200 brutto to nie jest dużo a wykształcenie dzisiaj strasznie się zdewaluowało :-)

już Pawlak mówił, że Polska dzieli się na mądrych i głupich.........

a nie na wykształconych i niewykształconych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

Hmmm no ale równie dobrze może sobie taki wybierać ludzi z dużo wyższym wykształceniem. i z większym doświadczeniem w branży dodając że rynek pracy wygląda lichutko, nie sądzę ze potencjalny pracownik ma szanse na lepszą pracę. A może firma Artdesk Sp. Z.O.O. to tylko pośrednik? tak czy siak powinni napisać o sobie dużo więcej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

Już się tak nie napinaj mówiłem o łomżyńskich realiach i konkretnym przypadku. Popatrz se w internecie poszukaj strony tej firmy. szukają w ciągu dnia ludzi w całej Polsce a w internecie o nich cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.



łomżyńskie, niełomżyńskie :-)

praca żadna to nie wstyd,
ale człowiek z wyższym wykształceniem nie będzie pracował w sklepie za 2200 brutto długo,
albo studia zrobił za jajka i zwyczajnie jest mniej rozgarnięty niż nie jeden po zawodówce.

pracodawca nie jest idiotą, nawet w Łomży, nie dyplom pracuje tylko człowiek,
a nie każdy dzisiaj sprzątać umie, chociaż wszystkim się wydaje, że to banalne zajęcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.


poza tym jak napisałem trzeba być łomżyńskim pracodawcą debilem, żeby na sprzątaczkę, ochroniarza, sklepikarza żądać studiów i trzech języków obcych i liczyć, że ten co się zgłosi do pracy nie ucieknie przy najbliższej okazji gdzie indziej, normalna "kariera"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

tomek24042004

Albo jestes idiotą albo tylko takiego tu strugasz
Płaca 2200 na sklep to DUZO, ogolnie w lomzy na większosci stanowisk , tez DUZO.
Sądze, że albo jestes bezrobotny, albo sam napier%asz za najniższą krajową , w koncu miałbyś lepszy internet niż tania H&owa vectra ?
Gdybyś naprawdę wychylał nos poza łomże, to byś wiedział ze przez ładnych pare lat przynajmniej, Wyksztalcony Kowalski dochodzi z 1500 do 2200 na swoim jednym stanowisku.Nie mówię tu o nie których słuzbach mundurowych czy informatyce, ale np pracowniku biurowym . Przypuszczam, że każdy glupi i ten z wyksztalceniem wyzszym i bez , z pocalunkiem w D*pe, robiłby za 2200 w SKLEPIE znając dzisiejsze polskie realia. Nie zyjemy w Norwegii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA w Artdesk Sp. Z.O.O.

błąd, chodziło o 1200

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org