czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem z grafika

Witam, mam pewien problem. Dziś włączyłam komputer i zaczęły mi się problemy z grafiką. Nie wyświetlają się głównie avatary, małe obrazki. To można jeszcze przeżyć, ale coś dzieje się również z niektórymi stronami. Np. Włączam tvn24.pl i wyskakuje mi "UPS, google nie mógł otworzyć" czy coś takiego. Odświeżanie nic nie daje, wiec ide na inne stronki, które normalnie się otwierają, a za którymś razem i te tvn24 już działa. Te "Ups google nie może..." obecnie wyświetla mi się nawet na google.pl. Kompa resetowałam i nic, połączenie sieciowe jest bardzo dobre i net mi się nie zacina więc tym bardziej nie wiem o co chodzi.

Nie wiem co jest nie tak, wczoraj wszystko było ok, dopiero teraz jak włączyłam kompa coś się dzieje. Używam Google Chrome i Windows 7 (kupiony, nie piracki), antywirus Avast (ten bezpłatny, chociaż i on nie wykrył żadnego wirusa). Może wiecie co w takiej sytuacji zrobić? Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

Mam podobny problem z allegro chociaz inne strony wczytuja sie normalnie bez problemu. Mysle ze zmiana przegladarki moze rozwiaze problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

Wyczyść historie,pliki cookies i resztę z ustawień przeglądarki,powinno pomóc,nie zaszkodzi też szybki skan "malwarebytes". Antywirusy do win 7,8 sobie darujcie,systemowy defender daje rade. A jeżeli wczoraj było dobrze to możę powinnaś zrobić przywracanie systemu do wcześniejszego stanu??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

aktualizacja sterownika karty graficznej moze pomoc

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

Dziękuję za pomoc, spróbuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

flash playera reinstalnij-a defender systemowy to sie nadaje....do odtawienia na smietnik-pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

odinstaluj chroma i flasha wyczysc wszystko po nich reset i od nowa zainstaluj mozille i flasha mi jak narazie pomoglo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

ironhide wielkie dzieki! juz wszystko jest ok;) chociaz ciekawe czemu nagle wszystko sie popieprzylo, ale coz, wazne ze juz dziala:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z grafika

Moze jakis wirus albo aktualizacja ktora zamiast poprawic to zaszkodzila ktoz to wie ? Na niektore pytania czasem lepiej nie znac odpowiedzi bo nie zawsze moze nam sie spodobac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org