czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie

Snieg spadajacy z bloku uszkodzil mi samochod czy mam jakies szanse na odszkodowanie? Co powinienem zrobic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

zrób fotę,zadzwoń na milicje(ich to nie obchodzi,ale zgłoszenie będzie),dowiedz się kto zarządza blokiem i doń się udaj,potem sprawa(świadek).to tak na zdrowy rozum.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

W ubiegłym roku podobny przypadek był na wiejskiej i z tego co wiem to bardzo ciężka sprawa z uzyskaniem jakiegoś odszkodowania ale trzeba próbować Johny JJ Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

niewolnik ma racje, zadzwonn na Policje bo milicji juz nie ma, niech spisza raport, a potem najlepiej znajdz dobrego adwokata

Grace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

jeśli to było na posesji prywatnej (Parking pod blokiem) nie musisz zgłaszać na policję, wystarczy zgłosić administracji budynku. zrób fotki, nie zaszkodzi świadek, sporządź protokół szkody, podadzą Ci numer polisy. Dzwonisz do TU i czekasz na likwidatora szkody. Polecam już teraz dokładnie przejrzeć szkody, bo przeważnie taki likwidator działa na Twoją niekorzyść (zaniża wartość samochodu, przy szkodzie całkowitej zawyża części, jak mu nie pokarzesz palcem, to nie zaznaczy wszystkich zniszczeń, masz prawo do samochodu zastępczego, itp) A ogólnie jak chcesz uczciwe odszkodowanie to licz sie z procesem sądowym, bo TU (wszystkie) maja taką politykę że z 10 poszkodowanych jeden będzie się sądzić, a i tak będą do przodu na tych pozostałych co do sądu nie pójdą. Ja osobiście polecam zadzwonić do autoryzowanego serwisu, przyjadą, zabiorą samochód i koszty naprawy ściągną z TU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

w tej sprawie lepiej zadzwonić na policję, aby sporządzili notatkę i ro spółdzielni zapytać się, co dalej :). Ja bym ta zrobił foto

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

i nie zgadzaj sie na grosze mi za stluczke pzu dawalo 1800 a w ich serwisie naprawa wyniosla 3 tys

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie

i nie rób nic na własną rękę do póki nie dostaniesz decyzji od TU

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org