czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca za granicą 2014 - szukam

Znacie może jakąś sprawdzoną agencję łomżyńską,która zajmuje się naborem pracowników na prace sezonowe,a dokładnie zbiorem warzyw i owoców za granicą(Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja),albo jakąś konkretną uczciwą osobę,która załatwia takie prace.Zależy mi na dłuższej współpracy,jeśli chodzi o takie prace, bez względu na porę roku.Będę wdzięczny za każdą odpowiedz i propozycję dotyczącą oczywiście tematu.W razie potrzeby mój e-mail:krystiandra@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Proszę pytać w urzędzie pracy. Na parterze po prawej stronie jest filia WUP oni organizują sezonowe wyjazdy głównie do Niemiec. Zajmuje się tym pan Marek, który wszystko wytłumaczy i pomoże załatwić formalności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Pytalam o te prace sezonowe za granica w UP i powiedzieli ze oni tych ofert nie weryfikują :)) nie wiem, moze sie cos zmienilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

zastanów sie. w urzędzie pracy była też oferta do pracy w agencji towarzyskiej. urząd pracy nic nie sprawdza, mają to gdzieś. szukaj przez prywatne agencje. te znajdziesz na stronie ministerstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Może się coś zmieniło. Kilka lat temu byłam na stażu w WUP i wtedy całe rodziny wracały co roku, żeby załatwić formalności związane z wyjazdem do pracy sezonowej. Niestety nie znam szczegółów bo zajmował się tym wspomniany wcześnej P. Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Nie chciało się w Polsce nosić teczki to trzeba teraz szwabom tyłki podcierać albo tyłka dawać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Re:mieciu a co powiesz o tych co jednak nosili ta teczkę...może są lepiej wykształceni i posiadają większe umiejętności niż ci którzy maja ta prace dzięki kumoterstwie i znajomościom-ćwancyki...Popatrz na jakość usług w urzędach Łomżyńskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Daj spokój! W większości chołota bez szkoły i bez perspektyw wyjeżdża za granicę za chlebem!
Całe życie na garnuszku rodziców. Pojedzie, zarobi, wróci, tutaj kasę przepieprzy i znów jedzie... i tak w kółko. Znam takich wielu.
Niemiec traktuje ich jak śmieci a oni skomlą jak małe pieski dla kilku Euro.
Porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

zerknij sobie




http://londynek.net/jobs/view-ads?type_id=0§or_id=99&location_id=&grad_job_p=f&show_xml=0&start=21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

http://londynek.net/jobs/view-ads

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

Ogólnie to ja bym agencją do końca nie ufał, najlepiej to spróbować znaleźć jakiegoś znajomego który nas wciągnie. Ludzi nie brakuje więc powinno się udać bo z każdej rodziny chyba ktoś wyjechał. Po za tym poczytajcie sobie na sowa radzi artykułu odnośnie pracy za granicą sporo tego jest, a niektóre informacje na pewno się przydadzą http://www.sowaradzi.pl/ i dość ważna, rzecz o której wiele osób zapomina. Jak wrócicie pamiętajcie o rozliczeniu bo zwroty są dość znaczne, zależy od miejsca gdzie byliście w tym zakresie europejskie centrum podatkowe ma zawsze aktualne dane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą 2014 - szukam

A poco ci agencja i pośrednicy masz tu link i sam możesz złożyć podanie praca od wczesnej wiosny do jesieni sam możesz wybrać w jakim okresie ci odpowiada wyjazd
http://www.arbeit-thiermann.eu/9.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org